999 rezultate për

zotit

Trump: Hetimi i Prokurorit Mueller, i paligjshëm Presidenti Donald Trump tha të dielën, pa cituar fakte, se hetimi kriminal që është duke u zhvilluar për mundësinë e lid
Si mund të bëhet i besueshëm kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli? Nga Prof.As.Enver Bytyçi Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ishte sot për vizitë në Tiranë. Ai u
Ky gol do të mbetet në histori si goli i dytë nga "Dora e Zotit" (VIDEO) Ishte viti 1986 kur po luhej çerek finalja mes Argjentinës dhe Anglisë e vlefshme për Botërorin e 1986. Ndeshja përf
E pabesueshme! Gol nga "Dora e Zotit", Wolves ndëshkon City-n (VIDEO) Ndoshta askush nuk e priste por skuadra e Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City. Goli i avantazhit ka ar
Trump: Dy gratë u paguan nga xhepi im Presidenti Trump, tha të mërkurën në një intervistë se ishte ai, jo fushata e tij, që pagoi paratë përmes avokatit të ti
Lorik Cana: I madhi Zot i ruajt besimtarët dhe ata që sakrifikojnë në emër të Zotit Nuk ka munguar as urimi i Lorik Canës për besimtarët e fesë islame. Ai kishte zgjedhur disa fjalë zemre për t’i ndarë
Hetimet për ndërhyrjen ruse/ Trump sulmon sërish prokurorin e posaçëm: Njeri i diskredituar Presidenti i SHBA Donald Trump sulmoi hetimin e Prokurorit të Posaçëm Robert Mueller për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhje
Era e fuqishme zbulon muret Qabes, si duket Shtëpia e Zotit (FOTO LAJM) Një erë e fortë goditi rajonin e Mekës në mbrëmje, kurse në rrjetet sociale u shfaq një video që tregon fuqinë e erës në
Njihuni me gjeniun 11-vjeçar, po kërkon prova për ekzistencën e Zotit William Maillis, 11 vjeç, sapo është diplomuar në Akademinë e Arteve të Bukura në Florida. “Jam plotësisht i magjepsu
Jetoi një vit në varrin e të zotit, macja pikëllon gjithë rrjetin Një mace e pikëlluar shumë nga vdekja e pronarit të saj, kaloi një vit duke jetuar tek varri i tij. Macja ishte dëgju
Shfaqet "syri i Zotit" në qiell, banorët nuk dinë si të reagojnë (VIDEO) Retë dhe dielli formuan formën e një syri gjigant mbi Mongolinë e brendshme të Kinës. Video u kap në Hulunbuir në Rajon
Duke iu lutur zotit, fytyrat e deputetëve kur ra tërmeti i parë (VIDEO) Tërmetet e njëpasnjëshme që goditën vendin shkaktuan panik tek qytetarët të cilët braktisën me urgjencë banesat e zyrat.
Marcelo flet për dëmtimin që e nxorri jashtë fushës Mbrëmja e djeshme ishte paksa tronditëse për Brazilin edhe pse në fund arritën të marrin një fitore të pastër 0-2 ndaj S
Vijon përballja e Facebook me BE Përfaqësuesit e Facebook-ut dhe zyrtarët e Bashkimit Evropian vazhduan të dielën të negocionin nëse themeluesi i kompani
Presidenti Trump, kritika të ashpra ndaj hetimit për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump lëshoi një valë kritikash të dielën lidhur me hetimin mbi lidhjet e mun
Deklarata e bujshme: Erdogani, i dërguar i Zotit Kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Bakir Izetbegoviç në fjalimin e tij në Kongresin e gjashtë të Unionit
Presidenti Trump, kritika të ashpra ndaj hetimit për Rusinë Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump lëshoi një valë kritikash të dielën lidhur me hetimin mbi lidhjet e mun
Rama përplaset keq me qytetarët për Tahirin: I lutem zotit të të ndihmojë! Kryeministri Edi Rama u shpreh se e respekton vendimin e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për "arrest shtëpie" për ish-mi
Pompeo në Korenë e Veriut para takimit Trump-Kim Jong Un Presidenti Donald Trump tha se Sekretari i Shtetit Mike Pompeo është nisur për në Korenë e Veriut, në prag të takimit të
Giroud shuplakë Arsenalit: Iu luta Zotit të më largonte nga aty Olivier Giroud i ka dhënë një shuplakë të thëtë aventurës së shkuar disa vjeçare tek Arsenali. Ai thotë se i është lutur