999 rezultate për

zotit

"Do të jem garant i balancës"! Fjalimi i Bujar Spahiut pas zgjedhjes në krye të KMSH "Do të jem garant i balancës. I lutem Zotit të jem i drejtë në këtë detyrë të vështirë. Lutjuni Zotit që të ma bëjë më t
Ky është qeni më madh në botë Ky qen është ndër më të mëdhejtë që ekzistojnë në këtë botë, shkruan Albeu.com Ai është në pronësi të një burri nga k
‘Guri i Zotit’ ka 1.200 vite që sfidon shkencën (FOTO LAJM) ‘Topi Krishna’ apo ‘Vaan irai Kal’ që do të thotë ‘Guri I Zotit të Qiellit’, siç njihet tek vendorët, qëndron në një pje
Donte të grabiste "njeriun e Zotit", pëson atak kardiak dhe vdes hajduti (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur një hajdut ka pësuar atak në zemër ndërsa po përpiqej të grabiste një pastor, i ulur në
Haradinaj: Kemi të drejtën e Zotit për t'i vendosur taksë Serbisë Sot është mbajtur orë përkujtimore kushtuar 20-vjetorit të Masakrës së Reçakut. Aty, kryeministri Ramush Haradinaj th
Basha uron festën: Zoti e bekoftë Shqipërinë (FOTO LAJM) Kreu i opozitës, Lulzim Basha, u ka uruar Krishtlindjen të gjithë besimtarëve të krishterë. Në urimin e tij Basha që kjo
Të bllokuar mes flakëve gjigante, çifti i lutet Zotit t'ia dalin (VIDEO) Brynn Chatfield regjistroi videon ndërsa bashkshorti i saj Jeremy po drejtonte makinën, në Paradise, në jug të Californi
Si i falen shqiptarët Zotit! Kjo video po bën namin në Facebook (VIDEO) Nas Daily duket se nuk është mjaftuar me tre videot e mëparshme të bëra për shqiptarët, ku ka treguar pjesë të veçanta d
60 minuta para prokurorëve, çfarë tha Ardi Veliu për Alizotin dhe Babalen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit hyri rreth orës 13:00 në ambientet e Prokurorisë së Krimeve të Rënda për t
Drejtori i Policisë, Ardi Veliu përfundon në prokurori Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu do të merret në pyetje për rastin “Babale”. Veliu do të para
Babalja hedh poshtë dëshminë e Alizotit: E kanë futur kot në valle Albert Veliu ka deklaruar se Fredi Alizoti gënjen kur pretendon se zëri në audio-përgjim është i tiji. Sipas Babales
Parashikimi i frikshëm i shkencëtarit, çfarë do të dominojë njeriun në të ardhmen Në të ardhmen, qeniet njerëzore do të dominohen nga një racë supernjerëzish gjenetikisht të modifikuar, që përmirësohen
Balla kërkon 1 milion lek dëmshpërblim, Salianji e ironizon Balla publikoi sot në ‘Facebook’ padinë për shpifje kundër Salianjit, të cilën e ka dorëzuar në Gjykatën e Tiranës.
Dalin përgjimet e reja të Alizotit me Taulantin, kërcënimi ndaj shefit të policisë Deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka bërë publike sot dokumentet e përgjimeve të Fredi Alizotit, ku ai i thotë drejtori
Artan Hoxha publikon foton e Fredi Alizotit me babain e Stresit Dalja e videos së re me personazh kryesore Fredi Alizotin, kunatin e Albert Veliut dhe dosja Babale janë diskutuar mbrëm
I bëri presion Alizotit të pranonte aktrimin, reagon Taulant Balla “Unë nuk e kam takuar kurrë”, kështu u shpreh Taulant Balla jashtë gjykatës së Tiranës, ku u pyet për deklaratat e Alizo
Trump paralajmëron demokratët për Kavanaugh: Do e paguani në zgjedhjet e nëntorit Disa orë para ceremonisë për betimin e anëtarit më të ri të Gjykatës së Lartë, Presidenti Donald Trump akuzoi demokratë
Rrëfimi tronditës në Senatin amerikan: Si më sulmoi gjyqtari Kandidati për anëtar të Gjykatës së Lartë, Brett Kavanaugh dhe gruaja që e ka akuzuar se e ka sulmuar seksualisht kur të
Trump: Hetimi i Prokurorit Mueller, i paligjshëm Presidenti Donald Trump tha të dielën, pa cituar fakte, se hetimi kriminal që është duke u zhvilluar për mundësinë e lid
Si mund të bëhet i besueshëm kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli? Nga Prof.As.Enver Bytyçi Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ishte sot për vizitë në Tiranë. Ai u