999 rezultate për

zotit

BABALJA/ Alizoti pranon akuzat: Nuk i kam miq, por tek ata ndihesha i sigurt Gjykata e Tiranës dëgjoi dëshminë e Fredi Alizotit, i implikuar në dosjen e ashtuquajtur “Babalja”. Alizoti iu përgj
Mijëra në shesh, besimtarët myslimanë falin namazin e Kurban Bajramit Besimtarët myslimanë falën mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit në Tiranë. Në sheshin 'Skënderbej' besimtarët
Dorëzuan materialet në KPK, PD zbardh përgjimet mes prokurorit dhe Alizotit Ditën e sotme ish-deputeëti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka dorëzuar në KPK një Cd me material dhe të dhënash p
DASH: Mirëpresim bashkëpunimin e Haradinajt me prokurorinë Departamenti amerikan i Shtetit tha në një deklaratë të shkurtër për Zërin e Amerikës se ka mësuar që Ramush Haradinaj d
"I lutesha zotit të më ndihmonte", Robet Berisha flet për ditët e errëta (FOTO LAJM) Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më simpatikë të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e t
Sulmi ndaj makinës së analistit shqiptar, reagon Policia e Shtetit Makina e analistit Fatos Lubonja është sulmuar disa ditë më parë, konkretisht më datë 1 korrik. Mësohet se sulmi ka n
VOA: Raporti Rama-Meta ka kaluar çdo cak Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ka thirrur në takime të veçanta ditën e enjte, kryeministrin Edi Rama dhe kryetarin e o
Kryebashkiaku i Tepelenës bëri fushatë në shtëpinë e zotit, reagon kisha në Vlorë: Marrëzia nuk paska fund Kisha Ortodokse në Vlorë ka reaguar në lidhje me kryebashkiakun e Tepelenës Tërmet Peçi, i cili si asnjëherë më parë, ka
Kryemadhi: Unë jam shërbëtore e Zotit në tokë Monika Kryemadhi është pyetur pas përfundimit të protestës, nëse ka frikë nga drejtësia, ashtu siç thotë kryeministri Ed
"Deri sa vdekja të na ndajë", Miriami dhe Albani kurorëzojnë martesën (FOTO LAJM) Më në fund çifti më i dashur i showbizit shqiptar kurorëzon martesën. Miriami dhe Albani të veshur me të bardha premtojn
Mustafa Nano: 10 "porositë" e Zotit për shqiptarët Nga Mustafa Nano* Zoti, kur u takua me Moisiun në majë të malit të Sinait, i dha atij, madje të shkruara në dy rrasa
Kryemadhi: Rama ka dështuar të bëjë familje, njeriu martohet vetëm një herë para Zotit Gjatë protestës së opozitës tek Parlamenti, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është shprehur se Edi Rama ka dështuar për
Infermierja ka shkëmbyer 5 mijë fëmijë për argëtim Elizabeth Mëeëa infermierja që ka punuar për 12 vjet r në repartin e lindjes në UTH ka deklaruar se gjatë këtyre viteve
Trump nuk do të shpëtojë lehtë nga raporti i Muellerit Disa hetues të përfshirë në procesin dy vjeçar hetimor të fushatës presidenciale të zotit Donald Trump në vitin 2016, th
"Kriminelët po darkonin me byrazerin e Alizotit pas breshërisë së plumbave në Fier" Një breshëri arme zjarri tronditi mbrëmjen e djeshme qytetin e Fierit pranë lagjes së quajtur "Afrimi i ri". Më pas
Zeka ia ka lënë Zotit hamarrjen për grushtat e Krasniqit Deputetët Frashër Krasniqi dhe Milaim Zeka ishin përleshur fizikisht në një studio të emisionit gjatë viti 2017. Përl
"Mora një pako të mirë", Salianji publikon përgjimet e Alfred Alizotit (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka nxjerrë disa përgjime të reja në emisionin “Java” në RTSH, sipas tij të Fredi Al
Ish-ministër i Ramës, kush është "shefi i madh" i Fredi Alizotit (VIDEO) Ish deputeti i PD-së, Ervin Salianji pak minuta më parë ka dalë në një deklaratë për shtyp, ku shpjegon se "shefi i mad
"I more ato", Salianji nxjerr përgjimet e reja mes Fredi Alizotit dhe Drejtorit të policisë (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji i ftuar në Opinion ka publikuar sipas tij disa përgjime të reja mes F
Kam folur edhe me Taulant Ballën! Dalin përgjime të tjera të Fredi Alizotit (VIDEO) Ervin Salianji ka bërë publike, përgjime te rëja në lidhje me dosjen hetimore të fabrikimit të dëshmitarit Fredi Alizoti