999 rezultate për

zotit

Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Ibrahimovic për tifozët e Milanit: Ata më luten mua si Zotit Zlatan Ibrahimovic ka zbuluar se si Adriano Galliani kishte tentuar që të transferonte atë te Monza në afatin e janarit.
Takimi i paplanifikuar i kryeministrit të Kosovës, Hoti i shkon Berishës në zyrë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kishte paralajmëruar një takim me kryeministrin Edi Rama, kryetarin e Kuvendit Gra
"Nuk del se nuk ka plotësuar ditët e Zotit", si u dergj prej muajsh e vdekur në krevat vajza Ka marrë përmasat e një ngjarjeje horror vdekja e nënës dhe vajzës së saj në Tiranë, të cilat ishin pjesë e një sekti fe
Meta bën lëvizjen e fundit nga Dvoranit: Të shkarkohet, ja arsyet! Ditën e sotme Presidenti Ilir Meta i është drejtuar me një letër Këshillit të Lartë Gjyqësor dhe Gjykatës së Lartë, ku t
Arrestohet zv/ministri kinez, çfarë do të thotë kjo në kohën e krizës nga Covid? Zëvendës ministri kinez i sigurisë publike, Sun Lijun, është arrestuar nën akuzat se “ka shkelur disiplinën e partisë dh
"Dora e zotit", Maradona: u thash të gjithëve, më përqafoni dhe heshtni (VIDEO) Legjenda e Argjentinës, Diego Armando Maradona do të shënonte dy gola të pabesueshëm ndaj Anglisë në 1986. Luhej gjys
Koronavirusi dhe shqiptarët e Maqedonisë të lënë në mëshirë të Zotit Në fillim të këtij shkrimi dëshiroj t’ ju shpreh ngushëllime familjarëve të at
Rama publikon kurbën e përditësuar: Me ndihmën e Zotit do ia dalim (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar sërish sot kurbën e personave të prekur nga COVID -19. Në grafikun e paraqitur nga
Çiljeta Xhilaga i lutet vetëm Zotit në këto ditë të vështira Këngëtarja simpatike Çiljeta Xhilaga ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon”, nga ku ndau eksperiencën e saj në këto
Pak orë na ndajnë nga manifestimi, Meta ka një tjetër mesazh: Zëri i popullit është zëri i Zotit Teksa sot pritet të ndodhë tubimi i shumëpritur i thirrur nga presidenti Meta, ky fundit ka bërë një tjetër mesazh në r
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
U ndoq këmba-këmbës, droni dhe të pathënat e ekzekutimit të "Zotit të Luftës" (FOTO LAJM) Njeriu i dytë më i fuqishëm në Iran pas Ajatollah Khamenei, Qaseem, Soleimani u vra dy ditë më parë nga një dron i SHBA-
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Rrëfimi dramatik i studentes 21-vjeçare: Si i shpëtova tre herë vdekjes Insuida Hasgjeta, 21-vjeçarja beson se i shpëtoi vdekjes fal besimit në Zot. Ishte vetëm 10 vjeçe, kur u përballë për
Edhe Greta Koçi tregon si e përjetoi tërmetin: Jemi të vegjël para Zotit (FOTO LAJM) Ka kaluar një javë që nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe njerëzit po mundohen të gjejnë forcën brenda vetes për ta kaluar sit
Noizy: Isha me mamin, mbesën dhe motrën shtatzënë nën rrënoja (FOTO LAJM) Reperi shqiptar, Noizy është një nga figurat e njohura të ekranit që asnjëherë nuk është menduar dy herë kur bëhet fjalë
Mustafi u bashkohet lutjeve për Shqipërinë: Në duar të Zotit (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi me origjinë shqiptare i Arsenalit, Shkodran Mustafi, i është bashkuar numrit të madh të futbollistëve që
Spiropali: Falë Zotit nuk është gjallë Hitleri se Nobelin do e fitonte ai Sot është dhënë Nobeli në Letërsi dhe ka fituar Peter Handke, një person i cili njihet për deklaratat e tij pro serbe dh
Tërmetet tronditën vendin, reagon Basha Kreu i PD-së, Luzlim Basha, ka reaguar pas tërmeteve të fuqishëm që goditën vendin pasditen e sotme. Me një mesazh so