999 rezultate për

zoran

Zoran Zaev thumbon funksionarët e BDI-së (VIDEO) Vazhdon retorika e ashpër parazgjedhore mes partnerëve të koalicionit, LSDM dhe BDI. Socialdemokratët shpresojnë në fito
LSDM-BESA, Zaev flet për koalicionet Ish kryeministri Zoran Zaev, kryetar i LSDM-së, Zoran Zaev nga Haraçina foli për koalicionet që do të mund t’i bënte Lid
Rasti "Monstra": Zaev, Aleksovski dhe Kostovaski ftohen si dëshmitarë Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët
Zoran Milanoviç, Presidenti i ri i Kroacisë Ish-Kryeministri Zoran Milanoviç, kandidati i partisë kryesore opozitare Social-Demokrate, do të jetë Presidenti i ri i
Këshillonte Ramën, kush është Zoran Milanoviç që kandidon për President në Kroaci Zoran Milanoviç, sipas exit pollit dhe sondazheve zyrtare është fitues i raundit të dytë të zgjedhjeve për president në
Uashington post: Ja përse u largua Zoran Zaevi? Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot dha dorëheqje duke hapur mundësi që kabineti i përkohshëm i ri të o
Zoran Zaev firmos dorëheqjen si kryeministër Zoran Zaev ka lajmëruar se ka firmosur dorëheqjen nga posti i kryeministrit dhe sot në Kuvend duhet të miratohet dorëheq
VMRO akuzon se Qeveria nën hije ka pas selinë tek shtëpia e Bokit 13 (VIDEO) “Kabineti qeveritarë nën hije ka qenë i stacionuar në banesën e Bokit 13”. Kështu thonë nga VMRO-DPMNE-ja. Ata akuzojnë
Nikollovski: Zaev i shmanget zgjedhjeve nga frika e humbjes Zoran Zaev punon në skenarin për anulimin e zgjedhjeve sepse po frikësohet nga zgjedhjet dhe ka frikë të përballet me po
A do të mbetet BDI-ja pjesë e Qeverisë teknike, flet Zaevi (VIDEO) Në mbledhjen e Komitetit Qendror dhe Ekzekutiv të LSDM-së ku do të caktohet kryeministri teknik, do të shqyrtohet edhe k
Arrestohet 59 vjeçari, kërcënoi kryeministrin Zoran Zaev në Facebook Sektori për krim kompjuterik do të ngrejë padi penale kundër M.S. 49 vjeçar nga Shkupi nën dyshimin për kryerjen e veprë
Zoran Tegeltija zgjidhet kryeministër i Bosnje dhe Hercegovinës Parlamenti i Bosnje dhe Hercegovinës, të enjten, zgjodhi kryeministrin e ri të vendit. Zoran Tegeltija do të jetë kry
Gjykimi për Janevën e Boki 13 vijon të premten (VIDEO) Gjykimi i Zoran Milevskit – Kiçeec për rastin “Reket” zgjati për 48 orë. Dje pranoi se është fajtor, ndërsa sot gjyka
Zaevi harroi s’i u bë kryeministër – harroi edhe premtimet për shqiptarët! Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev ka thënë se deri më tani ka dhënë prova të mjaftueshme për të marrë besim
ZYRTARE/ Caktohet data e gjyqit të Jenevës (VIDEO) Më 3 dhjetor do të nisë gjykimi ndaj ish prokurores speciale Katica Janeva dhe Bojan Jovanovskit të njohur si Boki 13 si
Boki 13 dhe Katica Janeva do të gjykohen për "Reket" (VIDEO) Boki 13, Zoran Kiçeec dhe Katica Janeva do të paraqiten në sallën e gjykimit. Gjykata Penale mori vendim të prerë- të dy
Maqedonia vendosi për zgjedhje të parakohshme Kryeministri Zoran Zaev pas takimit të liderëve ka deklaruar se gjatë takimit është arritur marrëveshje që zgjedhjet e a
Dështoi me negociatat, Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme (VIDEO) Ashtu siç e paralajmëroi edhe agjencia e lajmeve ANSA, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i hap rrugën zgj
Takohen Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev, çfarë u diskutua Sa po ka përfunduar takimi midis dy liderëve të koalicionit LSDM – BDI, Zoran Zaev dhe Ali Ahmeti, në Qeverinë e Maqedon
Stresi shpërthen ndaj Ramës: Të kam dhj*rë me kët kryeministër (FOTO LAJM) Stresi është i njohur për qendrimet e tij kundër kryeminisrit Edi Rama, dhe qeverisë së tij. Së fundmi në një postim