999 rezultate për

zonjen

Ibrahim Rugova me bashkëshorten Fana Kjo është një foto e rrallë e presidentit historik të Kosovës, përkrah bashkëshortes së tij, Fana. Fotografia e prijë
Vidal: Jam i lumtur te Juve Arturo Vidal pohoi se ndihet i nderuar që Real Madrid ka shfaqur interes për të, por shtoi se është shumë i lumtur te Ju
Inter-Juve, ish yjet votojnë "Zonjën" (FOTO LAJM) Derbi i Italisë Inter-Juventus i ka bërë të gjithë italianët të flasin për të. Dhe dhënies së mendimit nuk i kanë shpëtu
Merkato, lojtarët që mund të lënë "Zonjën e Vjetër" (FOTO-LAJM) Juventus po ben cmos te fitoje sa me shume para per te financuar merkaton e sulmuesve. Matri, Quagliarella dhe Vucinic j
Takimet e sotme të kryetarit Ahmeti (FOTO-LAJM) Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur sot në takime të ndara në selinë e partisë në Tetovë
Athina Onassis shet ishullin Skorpios Athina Onassis ka vendosur t’ia shesë ishullin Skorpios nje miliarderi rus. Lajmi bëhet i ditur nga “GreekReporter”. Is
Matri shënon edhe pa këpucë Edhe pse me këpucë të hequr Alessandro Matri nuk ka gabuar në ndeshjen e mbremshme përballë Fiorentinës duke vulosur rez
E meriton një kërcim me Zonjën e Parë (FOTO-LAJM) "Feleminderit popullit amerikan", këto kanë qenë fjalët e para të presidentit Obama pasi mbërriti në ballon tradicionale
Palestra, jo vetëm stërvitje... (VIDEO) Një grua në Planet Fitness ka treguar mënyrën e saj për të prishur monotoninë e vrapimit në të njëjtin vend, ajo ka kërc
Elegji per zonjen Alma nga Milazim MustafaDikur ishte shumë problematike çështja e shkollimit të femrës. Edukata pa