999 rezultate për

zonja

Nga mësuesja e gjimnazit në gruan e tij, kjo është Zonja Parë e Francës (FOTO&VIDEO) Emmanuel Macron u zgjodh me 65.5 për qind të votave Presidenti i ri i Francës. 39 vjeçari është i martuar me të divorcua
Kryemadhi: Asnjë titull s’të bën zonjë, ndihem e nderuar që jam zonja e Ilir Metës Gjatë fjalës së saj në Konventën e LSI, deputetja njëkohësisht bashkëshortja e Ilir Metës, Monika Kryemadhi uroi Metën p
Clinton merr përgjegjësi për humbjen, por fajëson Rusinë dhe FBI-në Në intervistën e saj të parë të gjatë, që nga humbja e zgjedhjeve presidenciale nëntorin e vitit të kaluar, Hillary Clin
Juve përballë Monacos, ja 11 francezët që kanë lënë gjurmë te "Zonja" (FOTO LAJM) Juventusi njihet si një ekip që gjithmonë e ndërton boshtin e skuadrës me futbollistë italian. Gjithsesi në të kaluarën,
Melania feston sot 47 vjetorin, ja disa fakte që nuk i keni ditur më kurrë më parë (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, mbush sot 47 vjeç. Ajo është njohur me presidentin Trum
Zonja e Parë e mbuluar me shami në vendet e shenjta (FOTO LAJM) Presidenti Nishani është për një vizitë disa ditore në Arabinë Saudite. Por, më shumë se në vizitë zyrtare, Nishani ndod
“Zonja Vdekje”, snajperistja ruse që ka vrarë 309 nazistë gjatë Luftë së Dytë Botërore (FOTO LAJM) Disa fotografi mbresëlënëse me ngjyra të publikuara së fundmi tregojnë forcën e snajperisteve femra ruse të Luftës së Dy
Gafa e Donald Trump, Melania “i tërheq veshin” në sy të publikut (VIDEO) Shprehja e famshme “Pas një burri të suksesshëm, fshihet një grua edhe më e zgjuar” zë vend më së miri në rastin e çifti
DENONCIMI/ "Rama i kthen vilën në Bllok Nexhmije Hoxhës të festojë 11 prillin" Ish- kryeministri Sali Berisha shkruan se në përkujtim të 11 prillit ditës së vdekjes së ish- diktatorit Enver Hoxha, Ed
"Ka punuar eskortë", Melania Trump fut gazetën në telashe (FOTO LAJM) Gazeta britanike "Daily Mail" duket se është në telashe të mëdha pas publikimit të një artikulli në të cilën shkruante s
Ja kush janë tre "zonjat e hekurta" që do bëjnë Vettingun Ditën e sotme Avokati i Popullit, Igli Totozani publikoi listën e kandidatëve që plotësojnë kushtet për të qënë anëtarë
Avokatja Eni Çobani bie në peshë, zbulohet mënyra (FOTO LAJM) Avokatja e njohur Eni Çobani e cila ka bërë për vete shumë fansa me rubrikën "Shihemi në gjyq" cilësohet si një ndër gra
S'pranonte t'i jepte djalin nuses, zonjat e publikut shpërthejnë ndaj vjehrrës (VIDEO) Një histori e pazakontë është zhvilluar sot tek e “Diela Shqiptare” ku vjehrrë e nuse shkëmbyen akuza dhe sharje të rën
Melanie Trump u lexon libra fëmijëve të sëmurë në Nju Jork Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, ka vizituar një nga spitalet e fëmijëve në Nju Jork të
Sanchez "divorcohet" me Arsenalin, Juve bën gati planin për të rrëmbyer Alexis Sanchez do të largohet nga Arrsenali në fund të këtij sezoni. Tabloidi britanik “Daily Star” është i sigurt për k
Zonja e hekurt e PD-së rrëfen pasionet, dashuritë dhe pikën e dobët… Jozefina Topalli,deputetja e Partisë Demokratike dhe ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë ka bërë një rrëfim ndryshe
Deputetja e PD-së "godet" sërish, ja si e quan gruan e Bashës Deputetët e Partisë Demokratike, vijojnë të qëndrojnë në çadrën që është ngritur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” përp
A do e mbajë dot Melanie Trump premtimin për amanetin e Michelle Obama? Zonja e Parë e SHBA-ve, Melania Trump, ka thënë se ka në plan të mbajë kopshtin e famshëm të perimeve të Michelle Obama
BE, thirrje për Reformën në Drejtësi, Mogherini: Bashkëpunimi s’është sport i preferuar i shqiptarëve Shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, tha në Uashington se shpreson që politikanët në Shqipëri të shfaqin
Deputeti i PS-së i përgjigjet Dumës: Kam fituar më shumë tendera në kohën tuaj zonja “Gri”… Ditën e sotme Partia Demokratike ndërmjet sekretarës për Marrëdhënie me Publikun, Grida Duma doli në një konferencë për