999 rezultate për

zonja

E bëjnë burrë LIVE në emision, si reagon Zonja Eni Nuk është e pazakontë që shumë emigrantë, për shkak të viteve që kalojnë në një vend të caktuar të marrin të paktën thek
Presidenti amerikan dhe Zonja e Parë ndezin dritat e Krishtlindjeve Presidenti amerikan, Donald Trump dhe zonja e parë, Melania Trump ndezën dritat e Pemës Kombëtare të Krishtlindjeve në S
Përkrah Metës, kjo është "Zonja e Parë" më e veçantë në botë (FOTO LAJM) Ilir Meta i ngjiti i vetëm shkallët e Presidencës, pasi gruaja e tij Monika Kryemadhi nuk e pranoi postin e “Zonjës së P
Tha se mediat janë kazan, deputetja e PS-së del zbuluar Elona Gjebrea, ish-zevendësministrja e Brendshme dhe kryesuesja e listës së deputetëve socialistë për Tiranën, u bë pers
Kërkoi burrë me 100 mijë euro, por në fund 60-vjeçarja e refuzon (FOTO LAJM) Rovena ka ardhur në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan për t’i bërë një surprizë nënës së
Historia prekëse e 30-vjeçarit që duket si një foshnjë (FOTO LAJM) Një 30-vjeçar kinez nuk është rritur më që nga mosha 2-vjeçare dhe ende ka madhësinë e një fëmije. Lindur në vitin 19
U shtir si Ardit Gjebrea e i mori 2 mijë euro, mashtruesi kërkon falje live Një histori gati e çuditshme është zhvilluar sot në spektaklin “E diela shqiptare” ku një grua ka denoncuar se si është
“Arsenali” mahnitës i veshjeve të Melania Trump gjatë turit në Azi (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-ve dhe Zonja e Parë janë në turne 12 ditore në Azi. E ndërsa presidenti Donald Trump po kujdeset pë
Zonja e Vjetër largohet nga gara për talentin gjerman Juventus është larguar nga gara për të nënshkruar gjatë janarit me mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can Mesfushori gje
Zonja e parë hedh votën (FOTO) Zonja e parë e Kosovës, Lumnije Thaçi se bashku me Presidentin e Kosovës Hashim Thaçin dhe djalin e tyre Endriti, kanë k
Rama publikon letrën e mësueses: Më dhe një rreze shprese Kryeministri Edi Rama ka postuar sot letrën e javës nga një qytetare e cila e falenderon pas kërkesës për një vend pune
Zonjat e mazhorancës "paradë mode" në Kuvend (FOTO LAJM) Dashur padashur, shpeshherë veshja e depueteve gjatë seancave në Kuvend është një nga gjërat që diskutohet më shumë.
Duart plot florinj, pronares së butikut i vendosin bombën në dyqan (VIDEO) Një alarm për eksploziv është dhënë sot nga një shitëse në një butik në Petro Nini në Tiranë. Menjëherë pas njoftimi
Trump dhe Zonja e Parë vizitojnë në Porto Rikon e shkatërruar nga uragani "Maria" Presidenti Trump tha sot se zyrtarët vendas në Porto Riko duhet t’i japin më shumë ndihmë qeverisë federale në përgjigje
Drejtoresha e burgut, letër Metës: Liroji këto 4 gra Një apel i rëndësishëm është bërë nga drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj e cila kërkon lirimin për 4 gra të cilat
Nën çadër dhe mbi taka, shikoni si shkëlqyen sot deputetet e Kuvendit (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme u zhvillua në Kuvend një seancë maratonë ku të 140 deputetët e zgjedhur të Shqipërisë mbajntën fjal
Barcelona merr hak kundër Juventusit (VIDEO) Barcelona ka mundur Juventusin me rezultat 3 me 0 në Camp Nou, për t’u hakmarrë për eliminimin nga Liga e Kampionëve sez
E mbani mend "Gaviotën"e telenovelave? Sot ajo është Zonja e Parë e Meksikës (FOTO LAJM) Ajo u bë shumë e dashur për shqiptarët pas debutimit të saj në serialin spanjoll ‘Deslilando Amor’, ku luante rolin e Ga
Më në fund Orinda bëhet zyrtarisht zonja Hyska (FOTO LAJM) Padyshim që ky ishte eventi i vitit dhe mesa duket akoma nuk është harruar. Pikërisht dasma e Turit dhe Orindës ishte
Zonja Tefta reagon ndaj këshilltarit të Bashës: Argumentet mos i gjej te byreku im! Komenti nga ana e këshilltarit të Lulzim bashës, Edi Lesi i cili sumloi aleatet kritike të Bashës i duke i krahasuar at