999 rezultate për

zjarrit

Arian Çani i "fryn zjarrit", Ilda Bejleri i kundërpërgjigjet (FOTO LAJM) Është për tu thënë se debati mes tyre shkoi deri në atë pikë sa gazetarja sportive tha se do ta hidhte në gjyq. Edhe
"RIP Xhul", reagon e dashura e grabitësit të vrarë në Fier (FOTO LAJM) Ata ishin lidhur që në moshë të re dhe kishin një marrëdhënie të zjarrtë mes tyre, e cila u ndërpre ditën që Xhuljano So
Grabitja me një të vrarë në Fier, gjykata jep vendimin për të plagosurin Gjykata e Fierit ka dhënë masën e sigurisë arrest me burg për një nga autorët e tentativës së grabitjes, ku gjatë shkëmb
53 të vdekur nga zjarri në qendrën tregtare, pamje kur njerëzit hidhen nga dritarja (VIDEO) Bilanc luftë pas zjarrit të madh që përfshiu dje qendren tregtare në qytetin rus Kemerov. BBC raporton se paku 53 njerëz
Vrasja e grabitësit në Fier, a dënohet polici që qëlloi? Ngjarja e rëndë që ndodhi këtë të premte në Fier, ku shkëmbimi i zjarrit mes policisë dhe grabitësve solli vdekjen e 20
Qejfli motorash dhe makinash, kush ishte grabitësi që u vra mëngjesin e sotëm në Fier (FOTO LAJM) 20 vjeçari Xhuljano Sollaku, i vrarë mëngjesin e sotëm gjatë një tentative për grabitje nuk ishte një emër i panjohur pë
Vëllezërit e kunati nisen për të vjedhur, si dështoi grabitja me të vdekur në Fier 4 persona në Fier tentuan të grabisin një banesë por ndërhyrja e policisë u prishi planet dhe mes policëve dhe grabitësv
Detajet, shqiptari i shpëton vdekjes në Zvicër Një shqiptar nga Kosova i moshës 41 vjeçare ka pësuar lëndime të rënda si pasojë e zjarrit që ka shpërthyer në ndërtesën
Kur Thaçi ngrohej pranë zjarrit në kohën e luftës (FOTO LAJM) Një fotografi që nuk është parë deri tash është bërë publike nga faqja “Simpatizantët e PDK-së”. Në të shihet Preside
Merr flakë banesa në Kombinat, i moshuari humbet jetën Një i moshuar ka humbur jetën ditën e sotme në Kombinat. Në shtëpinë ku banonte i moshuari ka rënë në zjarr ndaj edhe
Mësoni shkakun e zjarrit që përfshihu banesën në Prishtinë Banesa e cila u përfshi sot nga zjarri dyshohet se është shkaktuar nga një bombolë gazi. Pas kësaj policia dhe zjarrf
Këta janë katër fëmijët që humbën jetën dje në Tetovë Fatime Zylbehari, 39 vjeç, dhe katër fëmijët, tre djem dhe një vajzë të moshës 4 dhe 13 vjeçare, humbën jetën në mënyrë
Komuna e Tetovës shpall tre ditë zie për tragjedinë e djeshme Këshilli komunal i Tetovës e ka filluar seancën e radhës me një minutë heshtje kuhsutar vdekjes së pesëfishtë, të shkakt
Shuhet familja në Tetovë, zbulohet shkaku i zjarrit (FOTO LAJM) Fatime Zylbehari dhe katër fëmijët e saj nuk kanë arritur t'i mbijetojnë flakëve të zjarrit që mëngjesin e sotëm kapluan
Tragjedia në Tetovë, bashkëshorti nuk ndodhej në shtëpi (VIDEO) Fatime Zylbehari, 39 vjeç, dhe katër fëmijët, tre djem dhe një vajzë të moshës 4 dhe 13 vjeçare, humbën jetën në mënyrë
U shkrumbuan së gjalli nëna bashkë me fëmijët, mister shkaqet e zjarrit (VIDEO) Komandanti i zjarrfikësve në Tetovë, Uka Aliti, ka informuar se në orën 4:15 ka ardhur denoncimi për djegien e shtëpisë
7 fëmijë të një familje humbin jetën pas zjarrit në shtëpi Policia në një rajon lindor të Emirateve të Bashkuara Arabe (EBA) njoftoi se shtatë fëmijë kanë humbur jetën gjatë zjarr
Ngjarja në Vlorë merr përmasa tragjike, nënë e bir mund të jenë vrarë para zjarrit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku nënë e bir u gjetën të shkrumbuar nga zjarri që kishte përfshirë banesën e t
Bie alarmi i zjarrit, prezantuesi i lajmeve braktis studion (VIDEO) Televizioni ITV Neës ishte në transmetim Live kur ra alarmi i zjarrit në redaksi. Prezantuesi Tom Bradby ishte në ekr
Drejtorit në Vlorë i shkrumbojnë makinën ditën e Vitit të Ri Një makinë në pronësi të Drejtorit të Shërbimit të Provës Vlorë i është vënë flaka ndërkohë që kanë qënë e parkuar.