999 rezultate për

zjarrit

Çifti u dogj teksa tentoi të hidhej nga dritarja, gjyshi i 4 fëmijëve rrëfen tmerrin: I pashë... (VIDEO) Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarr
Mourino i hedh benzinë zjarrit: Bayern? Pse jo? Jose Mourinho është në kërkim të rikthimit si trajner. Portugezi i cili është i papunë që prej muajit dhjetor të vit
Shkrumbohen në flakë ullishtet në Elbasan Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë një pjesë të zonës së "Përroit të Zaranikës" në qytetin e Elbasanit. Sipas informac
Nuk shuhen vatrat e zjarrit në Kosovë, digjen edhe malet e Llaushës Pavarësisht reagimeve nga të gjitha instancat në vend, zjarret nuk kanë të ndalur në çdo anë të Kosovës. Para pak min
Zidane i hedh "benzinë zjarrit": Nëse Pogba largohet le të vijë te Reali Zinedine Zidane iu përgjigj thashethemeve që e lidhin Paul Pogba si blerjen më të re të Real Madridit: "Nëse një ditë ve
Zjarr i madh në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë banesën Një zjarr i madh ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, në kodrën e quajtur “Kodra e Dervinëve”. Sipas inform
Ende nuk është shuar zjarri në pyjet e Shkupit Shuarja e zjarrit që dje shpërtheu në Karadakun e Shkupit vazhdon edhe sot. Ekipet e brigadës zjarrfikëse të Qytetit të
Si të bëni ballokume fiks si në Elbasan Së pari duhet të dini se finja është një përbërës unik i ballokumes. Ajo përgatitet nga hiri i zjarrit dhe shërben për t
Policia jep detejap rreth zjarrit në Gjakovë, lëndohet një zjarrfikës Zjarri që përfshiu objektin e madh "Viva Fresh" në Gjakovë ka qenë i përmasave të mëdha, në tentativë për ta lokalizuar
25 të vdekur dhe dhjetra të plagosur nga përplasja e trenit në Egjipt Të paktën 25 persona kanë vdekur dhe 50 janë lënduar pas përplasjes së një treni dhe shpërthimit të zjarrit në stacionin
Vritet në mes të Prishtinës 27-vjeçari Një vrasje ne armë ka ndodhur para pak minutash në rrugën ‘Haxhi Zeka’ në Prishtinë. Sipas Policisë, viktima ishte 27
"Nuk ka kaos në Shqipëri, opozita po i fryn zjarrit", Rama përsëri në mediat italiane Pas intervistës në “RaiNeës” dhe në “La Repubblica”, kryeministri Edi Rama është prononcuar edhe në një mediat tjetër i
“Rrëmbeva fëmijët mes zjarrit”, ky është heroi i Shkozës Një apartament ka shpërthyer në flakë ditën e sotme në bllokun e banesave sociale në Shkozë. Brenda apartamentit ka
Cakaj nis "sulmet": Mosha ime e re u është dukur faj Gent Cakaj, personi të cilit iu delegua detyra e ministrit të Jashtëm nga Edi Rama, iu përgjigj kritikave që ka marrë ko
Shpërthen në flakë "Porsche-i" në Durrës, shoferi hidhet në rrugë (FOTO LAJM) Një makinë tip ‘Porsche Cayene’ ka shpërthyer në flakë në ecje e sipër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në q
Meta i fryn "zjarrit": Ministria e Jashtme nuk mund të kthehet në autoshkollë Përplasja në distancë e Ramës dhe Metës është kthyer aktualisht në kyetemë për politikën shqiptare. I ftuar në Zonë e
Shkrumbohen nga flakët dy dyqane te Pazari i Ri Një zjarr i madh ka shkrumbuar ditën e sotme dy dyqane Tiranë. Dyqanet ndodhen në zonën e Pazarit të Ri ndërsa zjarr
Shpërthen flaka dhe tymi në ish-Bllok (VIDEO) Disa kosha plehrash në zonën e ish-Bllokut në Tiranë u përfshinë nga flakët e zjarrit, mëngjesin e sotëm. Në vendngja
Meta "harron" Ramushin dhe ngre dolli pranë zjarrit me Thaçin Hashim Thaçi deh Ilir Meta e kanë festuar bashkë Vitin e Ri pranë zjarrit dhe me nga një gotë verë. Kreu i shtetit të
Do t'ju djeg! Zbulohet prapaskena e zjarrit të madh në tregun e Laçit Zjarri që shkatërroi tregun industrial të Laçit dyshohet se erdhi për shkak të një konflikti mes pronarëve të tij, të ci