E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

zjarrit

Shpërthen bombola e gazit në një shtëpi në Vlorë (FOTO LAJM) Një shtëpi është përfshirë nga flakët ditën e sotme si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit, brenda ambienteve të s
Vranë efektivin e RENEA-s, prokuroria kërkon dënim rekord për "Grupin e Zjarrit" të Lazaratit (FOTO LAJM) Prokuroria e Krimeve të Rënda ka paraqitur pretencën për të arrestuarit e të ashtuquajturit "Grupi i Zjarrit" në Lazarat
“Zana e zjarrit”, loja e rrezikshme e Winx-ave me gazin dhe zjarrin në rrjetet sociale që po tmerron prindërit (FOTO LAJM) Autoritetet ruse janë duke hetuar në lidhje me një “lojë” që po përhapet me shpejtësi të madhe në disa qytete, ku fëmijë
Zjarri në Gramsh, policia rrëfen se si u shpëtua 75-vjeçarja nga flakët Ditën e djeshme në qytetin e Gramshit ka rënë një zjarr i cili shkrumboi plotësisht 6 banesa. Ditën e sotme policia
Përplaset me një dre gjatë uljes, i shpëton për pak zjarrit aeroplani në SHBA (VIDEO) Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur në Charlotte, në Karolinën e Veriut ku një aeroplan i “American Eagle” në momenti
Gjirokastër, zjarri përfshin kompleksin në qendër të qytetit Një godinë 4 katëshe në Gjirokastër është përshirë nga flakët duke shaktuar dëme të mëdha materjale. Mësohet se bëhe
Vetëdorëzohet një nga të dyshuarit për sulmin në Kanada Është vetëdorëzuar në polici një nga dy autorët e dyshuar për hapjen e zjarrit të dielën në një xhami të Kebekut ku u vr
Tregtonin armë në Lushnje, policia arreston dy persona (VIDEO) Policia e Lushnjes pas një hetimi një mujor ka finalizuar operacionin e koduar ”Transportuesi”, duke arrestuar dy të rin
Inspektorati Teknik zbulon të vërtetën e frikshme për ashensorin ku u dogj nëna 29-vjeçare (FOTO) Zbardhen të tjera detaje nga shkaqet që çuan në rënien e zjarrit dje në një pallat në zonën e ‘Freskut’, ku humbi jetën
E DHIMBSHME/ Kjo është nëna 29-vjeçare që u dogj sot në ashensor (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tiranën, pasi një zjarr ka përfshirë një pallat në zonën e Freskut, pranë Thesarit
Një banesë në Shkodër përfshihet nga flakët Një zjarr ka rene ne orët e para te mëngjesit ne afërsi te tregut te Zdrale. Nuk dihen akoma shkaqet e rënies se zj
Zjarri i merr jetën një shtetasi maqedonas nga Sopoti Në këto ditë të ftohta, mënyra më e sigurt për ta kaluar, është ngrohja me zjarr, por pakujdesia ndaj tij shkakton dhe t
Tropojë/ Zjarri shkrumbon një lokal, nuk ka të lënduar Një zjarr u rënë në mëngjesin e sotëm ka shkrumbuar një lokal në qytetin e Bajram Currit. Mësohet se lokali bar-Bufe në
Makina përfshihet nga flakët në Gjirokastër, “zhduket” pronari Një makinë është përfshirë nga flakët gjatë ecjes në Urën e Kardhiqit në Gjirokastër. Ngjarja në fjalë është regjistruar
Familjarët nuk pranojnë të varrosin vrasësin e ambasadorit rus në Turqi Trupi i personit që vrau ambasadorin rus në Turqi muajin e kaluar do të prehet në varrezat e bashkisë pasi familja e tij
Tragjedi në Itali / Jahti shpërthen në flakë, humbin jetën 3 turistë (FOTO LAJM) Tre turistë kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm si pasoje e një aksidenti në provincën e Savoneses në Itali. Mediet
TEPELENË/ Zjarri në banesë i merr jetën nënës së bashku me djalin 6 muajsh Flakët e zjarrit në një banesë në Tepelenë i kanë marrë jetën sot një gruaje 35 vjeçe, së bashku me djalin e saj 6 muajs
Zjarri në banesën në Pogradec u shkaktua nga një shkëndijë elektrike Detaje të reja janë hedhur dritë nga policia për zjarrin në banesën ku humbi jetën një person, në fshatin Bishnicë të Po
Shkrumbohet magazina në Tiranë Një magazinë e vjetër e cila ndodhet në Kombinat është përfshirë nga flakët e zjarrit. Portali "Albeu" mëson se mag
Zjarr në hotelin luksoz, 11 të vdekur në Pakistan (VIDEO & FOTO LAJM) 11 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri të madh që ra në një hotel me katër yje në qytetin jugor të Pakistan