999 rezultate për

zjarrit

Flet i mbijetuari i zjarrit në Londër: Ishte si në film horror Një banor i ndërtesës shumëkatëshe në Londër “Grendfell Tower” e ka përshkruar zjarrin e tmerrshëm që ra në tërë ndërtes
Rrënqethëse, prindërit hedhin fëmijët nga dritarja për t’i shpëtuar zjarrit Dëshmi rrënqethëse vijnë nga zjarri masiv në Londër që ka përfshirë një kullë me 600 banorë. Prindër e fëmijë gjende
Merr flakë apartamenti në Tiranë, kryefamiljari bllokohet brenda Një zjarr i madh ka pushtuar një apartament në banesat sociale në Shkozë. Sipas burimeve, mësohet se ekipet zjarrfikëse
ISIS publikon mënyrën se si i siguron armët I ashtuquajturi “Shteti Islamik” u ka bërë thirrje ndjekësve të tij të blejnë armë nga shfaqet e armëve në Shtete e Bash
Zjarri shkrumbon 3 banesa në Përrenjas, 17 banorë fjetën në qiell të hapur Mbrëmjen e kaluar 3 banesa janë shkrumbuar nga zjarri në fshatin Qukës, në Përrenjas. Policia akoma nuk ka përcaktuar
Rama flet për herë të parë për gardistin e "Grupit të Zjarrit" (FOTO LAJM) Një pjesë e ndjekësve e kanë kritikuar Ramën për listat e deputetëve duke i përmendur edhe ish-gardistin e "21 Janarit"
Makina shpërthen në flakë në stacionin e autobusëve në Shkup Një automjet i parkuar në afërsi të stacionit të autobusëve në Shkup ka shpërthyer në flakë. Sipas policisë, ngjarja ka
Objektet e shkrumbuara në Shkup, pronë e biznesmenit shqiptar nga Struga Objektet që u shkrumbuan nga flakët në lagjen Karposh 3 të Shkupit përballë fakultetit pedagogjik, janë në pronësi të bi
Tentojnë të vrasin punonjësin e kompanisë së makinave, në kërkim dy të rinjtë Një konflikt për shkak të prishjes së pazarëve në lidhje me qiradhënien e një automjeti ka rrezikuar të përfundojë në tr
Përfshihet nga flakët një banesë në Dibër, adoleshentja largohet e frikësuar Një banesë në fshatin Guri i Zi, pjesë e njësisë administrative Arras në Dibër është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka nd
Iphone i kuq kalon testin e zjarrit (VIDEO) Në mesin e karakteristikave të shumta të iPhone 7 është edhe rezistenca e madhe ndaj zjarrit. Kohët e fundit në YouTu
Rama i “hedh benzinë zjarrit”: Meta dhe Basha nuk besoj të futen në zgjedhje Kryeministri Rama tha ditën e sotme te Ylli Rakipi në “News24” se ai mendon se PD-ja dhe LSI-ja do të marrin pjesë në z
Nëna shtatzënë u dogj brenda në ashensor, zbulohet shkaku i zjarrit tek "Fresku" Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë ka administruar akt-ekspertimin mjekoligjor për përcaktimin e sh
Zjarr masiv në Krujë, ushtria ndërhynë për shuarjen e vatrave Forcat e Armatosura i janë përgjigjur kërkesës së emergjencave civile duke angazhuar rreth 40 trupa të batalionit të dyt
Zjarri përpin rreth 40 hektarë tokë në Berovë Një zjarr i madh ka përfshirë rreth 40 hektarë tokë në Berovë dhe Pyjet e Maqedonisë. Sipas drejtorit të pyjeve, Nikolla
"Grupi i zjarrit" në Lazarat porositi 40 maska, rrobaqepësja: Mi kërkuan me këto detaje Dëshmia e një rrobaqepëseje nga Gjirokastra ka zbardhur një detaj të rëndësishëm për hetimin e 11 të dyshuarve për vrasj
Dëshmon rrobaqepsja për "luftën në Lazarat": “Grupi i zjarrit” porositi 40 maska Dëshmia e një rrobaqepëseje nga Gjirokastra ka zbardhur një detaj të rëndësishëm për hetimin e 11 të dyshuarve për vrasj
“U lodhëm, por ia vlejti!” Publikohen momentet nga shuarja e zjarrit në Bibliotekën Kombëtare (VIDEO) Zjarrfikësit kanë publikuar pamjet nga lufta e djeshme me flakët për të shpëtuar pasurinë e paçmueshme në Bibliotekën Ko
Zjarri tek Biblioteka Kombëtare, dyshohet për të lënduar në katin e nëndheshëm Zjari tek Biblioteka Kombëtare në Tiranë ka rënë në katin e nëndheshëm në të. Disa zjarrfikëse janë në vendngjarje, ndër
Zjarr në katin e nëndheshëm të Biblotekës Kombëtare Një zjarr ka përfshirë Biblotekën Kombëtare. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se zjarri ka rënë në katin e nëndh