999 rezultate për

zjarrin

Zjarrëfikësit neutralizojnë zjarrin brënda ndërtesës në Tiranë Update- Për një kohë fare të shkurtër, zjarrëfikëset kanë neutralizuar flakët. Mësohet se tashmë janë avakuua
Serbia duhet të gjejë të dyshuarit e sulmit të ambasadave BIRN - Prokuroria tha të premten se ajo do të marrë në pyetje të dyshuarit dhe dëshmitarët në ditët e ardhshme për të zb
ARMO sqaron situatën për zjarrin në rafinerinë e naftës në Ballsh Lidhur me zjarrin e rënë në rafinerinë e naftës në Ballsh ka reaguar sot shoqëria ARMO. ARMO bën me dije se pasditen
Kapet autori i cili dogji makinën e policit dy ditë më parë Referuar djegies së një makine policie dy ditë më parë, sot ka rënë në prangat e uniformave blu autori. Dyshohet se të d
Digjet banesa, shkrumbohet 76-vjeçarja në Manastir Një grua e moshuar humbi jetën pasi shtëpia e saj u përfshi nga zjarri. Tragjedia ka ndodhur mesditën e djeshme, rreth o
Magjistari "luan me zjarrin", i shpëton vdekjes në sekondën e fundit (FOTO-VIDEO) Të luash me jetën, deri në çastin e fundit. Ndoshta ky ka qënë misioni i një magjistari, i cili për pak sekonda edhe mun
Fazliu dënohet me dy vite burg pasi shkaktoi zjarrin në postë Gjykata Penale në Shkup ka marrë vendim të byrgosë me dy vite burg Armend Fazliun i cili shkaktoi djegien e Postave të M
Digjet banesa dykatëshe në Durrës Një banesë dykatëshe të amortizuar në afërsi të qendrës së qytetit të Durrësit është përfshirë nga flakët mesditën e sot
Fotoja e Enverit, Basha: Rama-Meta po luajnë me zjarrin Kryetari i PD-së Lulzim Basha shprehu sërish sot indinjatën për atë që ai e cilësoi provokim që Kryeministri Rama i ka b
20-vjeçari kryen vetëvrasje online (FOTO-LAJM) Një 20-vjeçar tentoi të vriste veten duke i vënë zjarrin dhomës së tij në praninë e 200 personave që e ndiqnin online kë
Shefi i Policisë Bashkiake shuan zjarrin me "Coca Cola" (VIDEO) Një zjarr i vogël është ndezur nga persona ende të panjohur në qendër të sheshit “Skënderbej” në Tiranë, rreth orës 19:3
Nuk lan dot kredinë, i moshuari i vë flakën shtëpisë dhe vetëvritet Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Kavajës ku një 72-vjeçar ka qëlluar me armë mbi përmbar
Mat, nipi i ve zjarrin shtëpisë së xhaxhait Një 27-vjeçar i ka vënë zjarrin banesës pas konfliktit me xhaxhain e tij. Ngjarja u shënua mbrëmjen e djeshme në fshatin
Digjet shtëpia, nuk raportohet për viktima(FOTO-LAJM) Në rrugën "Xhemal Prishtina" në kryeqytet këtë mëngjes një shtëpi është përfshirë nga flakët. Sipas zyrtares së Policisë
Stadiumi në flakë, show i tifozëve të Levski (VIDEO) Kur Levski Sofia, i renditur i dyti në kampionatin bullgar të futbollit, kaloi kryesuesit e Ludogorets dy javë para përf
Policia hesht pas djegies së shtëpisë së gazetarit të ATSH-së, Telnis Skuqi Një zjarr i papritur, ka rënë ditë më parë në banesën e gazetarit të ATSH Telnis Skuqi në qytetin e Gjirokastrës. Zja
Prizreni pushtohet nga flakët Konkikti i studentëve të Prizrenit pushtohet nga flakët. Burime të policisë së Prizrenit bëjnë me dije se zjarri kishte
I fejuari refuzon ti japë para borxhe, vajza vetëdigjet (VIDEO) Një kamër sigurie ka regjistruar momentet e një vetëvrasjeje në Kinë ku një vajzë pas refuzimit të fejuarit të saj për t
Thaçi: Serbët po luajnë me zjarrin Kryeministri Hashim Thaçi, në intervistë për gazetën kroate, "Jurarnji list", thotë se serbët janë duke e rrezikuar të a
Vetëdigjet 37-vjeçari Toni.A, maqedonasi 37 vjeçar nga fshati Trsinë i Vinicës është vetëdjegur për shkak të problemeve dhe mosmarrëveshjeve f