E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

zjarrin

Banorët e Gurgurnicës: Pushteti nuk na ndihmon, po përballemi vetë me zjarrin Zjarret të cilët disa ditë kanë përfshirë disa pjesë të territorit të Maqedonisë sipas Drejtorisë për mbrojtje dhe shpët
Vijojnë zjarret në vend, 15 vatra në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm, janë shënuar 15 vatra zjarri në qarqet Shkodër, Tiran
Kreu i Emergjencave Civile për zjarrin në Dajt: Është nën kontroll Zjarri që përfshiu malin e Dajtit është nën kontroll. Të paktën kështu është shprehur drejtori i Emergjencave Civile
Emergjencë zjarresh në Shqipëri, 5 vatra në të gjithë vendin (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë konstatuar 5 vatra zjarri në disa qarqe të vendit. Në operacione pë
Loja e Erdoganit me zjarrin Presidenti i Turqisë Taip Erdogan po ia sharron vet këmbët karriges së vet. Turqia varet ekonomikisht nga Gjermania. Tan
Luana Vjollca i vë "zjarrin" verës (VIDEO) Kënga e re e Luana Vjollcës ”Benzina” siç kishte lajmëruar edhe vetë moderatorja e Top Channel, wshtw konsideruar si nj
Arratisje spektakolare, të burgosurit i vënë zjarrin burgut në Guajana Të burgosurit në burgun e kryeqytetit Georgetown në Guajana i vunë flakën burgut dhe u hodhën në një revoltë të dhunshme
E FUNDIT/ Të burgosurit i venë zjarrin burgut të Idrizovës Sipas informacioneve të dhëna nga disa të burgosur, ne burgun e Idrizovës ka rënë zjarr. Ngjarja ka ndodhur para pak
U vuri zjarrin barishteve, përfundoi duke u djegur vetë burri në Fier Një i moshuar nga një fshat i Fierit, është dërguar me urgjencë në spital me djegie të shumta në trup. 64-vjeçari P.Ç
Berisha flet për "zjarrin" në PD, demokrati ka një thirrje të dëshpëruar për të Sali Berisha ka dhënë mesazhet paqëtimi në PD sot nëpërmjet Facebook-ut duke thënë se bashkimi dhe jo përçarja janë rrug
Flet i mbijetuari i zjarrit në Londër: Ishte si në film horror Një banor i ndërtesës shumëkatëshe në Londër “Grendfell Tower” e ka përshkruar zjarrin e tmerrshëm që ra në tërë ndërtes
Ndiqni LIVE zjarrin e madh në Londër (VIDEO) Zjarri gjigant që përfshiu një ndërtesë 27 katëshe në Londrën perëndimore mendohet se ka shkaktuar mjaft viktima, por nu
Protestuesit në Venezuelë i vënë flakën proqeveritarit (VIDEO) Presidenti i Venezuelës dënoi me tone të ashpra protestuesit opozitarë, të cilët të dielën, në një protestë i vunë zjarr
Prag zgjedhjesh në Francë, ISIS: Vritini të dy kandidatët! ISIS-i u ka bërë thirrje ekstremistët të vrasin kandidatët presidencialë francezë dhe të djegin qendrat e votimeve gjatë
Sherr në Vlorë, të burgosurit i vënë zjarrin dhomës së izolimit Disa të burgosur i kanë vënë flakën disa dyshekëve në ambientet e burgut të Vlorës, ne shenje proteste pse shokët e tyre
Daçiç kërcënon shqiptarët: Mos luani me zjarrin! Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka kërcënuar sot shqiptarët e Kosovës duke i thënë që të mos luajnë me zjarri
Fyerja ndaj Berishës në miting që i vuri zjarrin Tropojës në '97 I dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kronika e Dh
Berisha “gjen fajtorët”: Ja kush ia vuri zjarrin Bibliotekës Kombëtare Ditën e djeshme u raportua në media se në katin e nëndheshëm të Bibliotekës Kombëtare në Tiranë ra zjarr. Ish Kryeminist
“Zana e zjarrit”, loja e rrezikshme e Winx-ave me gazin dhe zjarrin në rrjetet sociale që po tmerron prindërit (FOTO LAJM) Autoritetet ruse janë duke hetuar në lidhje me një “lojë” që po përhapet me shpejtësi të madhe në disa qytete, ku fëmijë
Deutsche Welle: Erdogani po luan me zjarrin Turqia është shumë më e varur ekonomisht nga Gjermania se anasjelltas. Presidenti Erdogan luan me zjarrin, kur e shan Gj