999 rezultate për

zjarrin

Luana Vjollca i vë "zjarrin" verës (VIDEO) Kënga e re e Luana Vjollcës ”Benzina” siç kishte lajmëruar edhe vetë moderatorja e Top Channel, wshtw konsideruar si nj
Arratisje spektakolare, të burgosurit i vënë zjarrin burgut në Guajana Të burgosurit në burgun e kryeqytetit Georgetown në Guajana i vunë flakën burgut dhe u hodhën në një revoltë të dhunshme
E FUNDIT/ Të burgosurit i venë zjarrin burgut të Idrizovës Sipas informacioneve të dhëna nga disa të burgosur, ne burgun e Idrizovës ka rënë zjarr. Ngjarja ka ndodhur para pak
U vuri zjarrin barishteve, përfundoi duke u djegur vetë burri në Fier Një i moshuar nga një fshat i Fierit, është dërguar me urgjencë në spital me djegie të shumta në trup. 64-vjeçari P.Ç
Berisha flet për "zjarrin" në PD, demokrati ka një thirrje të dëshpëruar për të Sali Berisha ka dhënë mesazhet paqëtimi në PD sot nëpërmjet Facebook-ut duke thënë se bashkimi dhe jo përçarja janë rrug
Flet i mbijetuari i zjarrit në Londër: Ishte si në film horror Një banor i ndërtesës shumëkatëshe në Londër “Grendfell Tower” e ka përshkruar zjarrin e tmerrshëm që ra në tërë ndërtes
Ndiqni LIVE zjarrin e madh në Londër (VIDEO) Zjarri gjigant që përfshiu një ndërtesë 27 katëshe në Londrën perëndimore mendohet se ka shkaktuar mjaft viktima, por nu
Protestuesit në Venezuelë i vënë flakën proqeveritarit (VIDEO) Presidenti i Venezuelës dënoi me tone të ashpra protestuesit opozitarë, të cilët të dielën, në një protestë i vunë zjarr
Prag zgjedhjesh në Francë, ISIS: Vritini të dy kandidatët! ISIS-i u ka bërë thirrje ekstremistët të vrasin kandidatët presidencialë francezë dhe të djegin qendrat e votimeve gjatë
Sherr në Vlorë, të burgosurit i vënë zjarrin dhomës së izolimit Disa të burgosur i kanë vënë flakën disa dyshekëve në ambientet e burgut të Vlorës, ne shenje proteste pse shokët e tyre
Daçiç kërcënon shqiptarët: Mos luani me zjarrin! Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, ka kërcënuar sot shqiptarët e Kosovës duke i thënë që të mos luajnë me zjarri
Fyerja ndaj Berishës në miting që i vuri zjarrin Tropojës në '97 I dënuari me 20 vjet burg si bashkëpunëtor në vrasjen e Azem Hajdarit, Ismet Haxhia rrëfen në librin e tij “Kronika e Dh
Berisha “gjen fajtorët”: Ja kush ia vuri zjarrin Bibliotekës Kombëtare Ditën e djeshme u raportua në media se në katin e nëndheshëm të Bibliotekës Kombëtare në Tiranë ra zjarr. Ish Kryeminist
“Zana e zjarrit”, loja e rrezikshme e Winx-ave me gazin dhe zjarrin në rrjetet sociale që po tmerron prindërit (FOTO LAJM) Autoritetet ruse janë duke hetuar në lidhje me një “lojë” që po përhapet me shpejtësi të madhe në disa qytete, ku fëmijë
Deutsche Welle: Erdogani po luan me zjarrin Turqia është shumë më e varur ekonomisht nga Gjermania se anasjelltas. Presidenti Erdogan luan me zjarrin, kur e shan Gj
Ngjarje horror në Korçë, dhëndri i vë zjarrin vetes me benzinë në shtëpinë e vjehrrit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë. Një burrë 34 vjeç i ka vënë vetes zjarrin me benzinë dhe është pë
Serbia po luan me zjarrin, Vuçiç me sytë nga zgjedhjet njësoj si Millosheviçi në 1990 Ka pasur shumë thirrje për “të mbrojtur serbët me çdo lloj mjeti”, gjatë kohëve të fundit. Nuk ka asnjë dyshim, se qëlli
67-vjeçari i vë zjarrin vetes me benzinë në Elbasan Një 67-vjeçar i ka vënë flakën vetes pasi u lye me benzinë sot në Elbasan. Mësohet se Xhevit Tanushi e ka kryer këtë
"Nxehet" Kina, Trumpi mos të luajë me zjarrin se nuk do tregojmë mëshirë! (FOTO LAJM) Marrëdhëniet e SHBA-ve me Kinën duket se janë vështirësuar së tepërmi, ndërsa mediet kineze shkruajnë sot se presidenti
ZJARRI/ Një cigare e hedhur në plehra, alarmoi banorët e pallatit tek Stacioni i Trenit (VIDEO) Lidhur me zjarrin e rënë në një pallat pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda, tashmë çdo gjë i është rikthyer normalitetit.