999 rezultate për

zjarrin

Moratti shuan zjarrin e ndezur nga atmosfera e derbit: Nuk ka rivalitet midis Initerit dhe Juves Massimo Moratti nuk mendon se midis Interit dhe Juventusit ka nëj rivalitet aq të zjarrtë sa është paraqitur këto ditw p
Zjarr në Strugë, lëndohen dy persona Policia e Strugës njofton se në zjarrin që shpërtheu dje në qytetin e Strugës në shtëpinë e një 69 vjeçari dy gra kanë m
​Digjet një stallë e bagëtive në Lipjan Dje në fshatin Sllovi të Lipjanit, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë e bagëtive, pronë e vi
Sapo kishte ardhur nga Italia, pse ia vunë zjarrin makinës së emigrantit Policia ka nisur hetimet ne disa pista pas djegies se një automjeti me targa italiane, dje ne Vlore. Ngjarja ka ndod
Kuksianët i vunë zjarrin kabinave të taksës, kosovarët dynden drejt bregdetit shqiptar Pas heqjes së traut në Rrugën e Kombit, shqiptarët nga Kosova i janë drejtuar sërish kufirit shqiptar për të kaluar këtu
Policia jep detaje për zjarrin që mori jetën e fëmijës nga Shqipëria Si pasojë e një zjarri të shkaktuar në një banesë në lagjen Ulpiana të Prishtinës ka humbur jetën një vajzë katër vjeçar
Policia jep detaje për zjarrin në Mitrovicë nga i cili vdiq një person Një person ka humbur jetën në Mitrovicë, pasi shtëpia brenda të cilës gjendej është përfshirë nga zjarri. Një ditë pas k
Mësoni shkakun e zjarrit që përfshihu banesën në Prishtinë Banesa e cila u përfshi sot nga zjarri dyshohet se është shkaktuar nga një bombolë gazi. Pas kësaj policia dhe zjarrf
Berberi stilon flokët duke u vënë zjarrin (VIDEO) Ky berber indian e ka gjetur një mënyrë të re dhe interesante për të prerë flokë. Nga pamjet e xhiruara brenda sallon
Panik në avion, ky është momenti që të hiqni dorë nga përdorimi i pajisjeve elektronike në fluturim Një aeroplan komercial rus është përfshirë nga flaka, pasi mbushësi i një tableti të një pasagjeri shkaktoi një shpërthi
E pazakontë, 11-vjeçarja hyn në një market në Durrës por përfundon në polici Zbulohet shkaku i rënies së zjarrit në supermarketin e lagjes nr.6 në Durrës mbrëmjen e së dielës. Në fakt bëhet fjalë p
Ndez fishekzjarrin në pusetë, djali fluturon në ajër nga shpërthimi (VIDEO) Një djalosh ka menduar se puseta do të ishte një vend ideal për të shpërthyer fishekzjarrin e tij duke mos marrë parasys
Shkrumbohet nga flakët apartamenti në Shkodër Një apartament në Shkodër është përfshirë nga flakët e zjarrit. Sipas informacioneve të para, mësohet se shkak për z
Di Francesco shuan zjarrin: Radja Nainggolan titullar kundër Interit Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco, ka konfirmuar se Radja Nainggolan do të jetë pjesë e formacionit startues më 21
Politikani shqiptar i vë zjarrin dasmës, shtrohet skena me lekë (FOTO LAJM) Dy lloje personazhesh janë ato që bëjnë bujë kur martohen: politikanët dhe njerëzit që janë fytyra publike. Sesa mad
Shkrumbohet banesa në Gjirokastër, familjarët në qiell të hapur Një shtëpi përdhese në Gjirokastër është përpirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “11 Janari” dhe mësohet se
Zjarr i madh në Fakultetin e Ndërtimtarisë në Shkup (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë sot në mëngjes në ndërtesën e Fakultetit të Ndërtimtarisë në Shkup ndërsa po punohet për zbardh
Shqiptarët ua venë zjarrin shtëpive të tyre në Zvicër, arsyeja do t'ju lejë me gojë hapur Katër shqiptarë të Kosovës, tre prej tyre me nënshtetësi zvicerane dhe një me nënshtetësi kosovare po gjykohen nga Gjyka
Vajza kap “mat” të dashurin duke e tradhtuar me një kalë (FOTO LAJM) Një vajza u nda nga i dashuri i saj, pasi dyshohet se burri u kap nga kamerat e sigurisë duke bërë seks me një kalë.
Roja i vë zjarrin çerdhes, vdesin katër fëmijë në Brazil (VIDEO) Të paktën katër fëmijë kanë humbur jetën në Brazil, pasi një rojtar dyshohet se i ka vënë zjarrin një çerdhe të fëmijëve