999 rezultate për

zjarrin

Riza Ora i vë "zjarrin" skenës së Victoria's Secrets (VIDEO) Rita Ora ka bërë një performancë të shkëlqyer në shoë-n e Victoria's Secret. Mbrëmë është transmetuar spektakli i mad
Veprimin e këtij miliarderi amerikan për zjarrin në Kaliforni nuk e bën çdokush Një miliarder në ShBA, i cili prodhon verë, ka ofruar ndihmë për të prekurit nga zjarret e mëdha në Kaliforni. Howard
Banorët e Astirit bllokojnë rrugën dhe i venë zjarrin kazaneve Banorët e "Astirit" po vijojnë protestën e tyre ndaj vendimit për shembjen e shtëpive që preken nga projekti i zgjerimit
I shpërtheu bombola e gazit, i moshuari digjet në përpjekje për të fikur zjarrin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Katundi i Ri në Elbasan, pasi një zjarr i madh ka rënë në banesën e shtetasit
I dogjën makinën gjatë natës, vajza nga Bilishti tregon autorin Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Bilisht. Raportohet se një mjet tip "Smart" me targa AA311JI ë
Kapen zjarrvënësit e Fierit, flakët u dolën jashtë kontrolli Disa zjarrvënës janë arrestuar nga policia në Fier, për vatra të shfaqura gjatë 24 orëve të fundit. Tre persona u arr
Motra e Belen i vë "zjarrin" plazheve të Zanzibarit (FOTO LAJM) Ato janë motra me njëra-tjetrën dhe sigurisht që nga trashëgimia gjenetike mund të gjesh shumë të përbashkëta mes tyre.
Çfarë tha në polici oficerja që i vunë zjarrin te dera e banesës Në orët e para të mëngjesit të së premtes, persona ende të paidentifikuar i kanë vënë flakën me benzinë derës së banesës
Vrau veten pasi i vuri zjarrin ullishtës, flasin banorët për 55 vjeçaren 55-vjeçarja Dallëndyshe Blliku u vetëflijua për një arsye, gati të pabesueshme. Gjithcka nisi nga një zjarr që ra në
Diego Costa i vë "zjarrin" derbit madrilen Vetëm një ditë na ndan nga derbi i madh i Madridit ku do të përballen Atletico Madrid dhe Real Madrid. Për ti "vënë
Britania kërcënon BE-në: Mos luani me zjarrin “Mos ngatërroni mirësjelljen britanike me dobësi”. Kjo është këshilla që Sekretari i Jashtëm britanik, Jeremy Hunt i jep
Irak, digjet konsullata iraniane nga protestat e dhunshme Protestuesit kanë sulmuar dhe i kanë vënë zjarrin konsullatës iraniane në qytetin e Basras të pasur me naftë në Irak, si
Digjet një ekskavator Një qytetar nga Kaçaniku ka raportuar se dyshohet që persona të panjohur ia kanë djegur një automjet ekskavator. Rast
Pamje nga fundi i botës, tornado zjarri shkatërrojnë një qytezë të tërë (VIDEO) Një video e tmerrshme është publikuar në rrjete sociale, që shfaq një ‘tornado zjarri’ në Kaliforni, përderisa zjarret a
Njihuni me shqiptarin që bën zjarrin duke djegur qindra mijëra euro (VIDEO) Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin. Videoja, që e shf
Gjithçka që duhet të dini për zjarrin në Athinë, si u gjetën në një vend 26 trupa Mbi 50 persona kanë humbur jetën nga zjarri i nisur një ditë më parë në Athinë, rreth 150 kanë mbetur të lënduar e disa
Rita Ora i vë "zjarrin" Kroacisë, uron fitoren me flamurin e tyre (VIDEO) Rita Ora ka nisur turin e saj të koncerteve. Ajo gjendet në Kroaci, ku pas disa ditëve të pushimit që i ka kaluar në kët
Miliarderi iranian ndahet nga Morena Taraku dhe i vë zjarrin bizhuterive Këngëtarja Morena Taraku wshtw ndarw nga i dashuri miliarder iranian Sasha Sobhani. Së fundmi çifti nuk janë parë m
I vë zjarrin tokës por e bën belaja, arrestohet 47-vjeçari Policia ka vënë në pranga një 47-vjeçar në Fier pasi ai ka ndezur një zjarr në tokën e tij. Kjo pasi flakët janë përh
Zjarr në bodrumin e shtëpisë në Aerodrom Një zjarr ka shpërthyer në bodrumin e një ndërtese shumëkatëshe në rrugën “Vladimir Komarov” në Aerodrom. Në vendin e