999 rezultate për

zjarrin

Ky është zogu i "çuditshëm" që po përhap zjarrin në Australi (VIDEO) Zona të ndryshme në Australi janë duke u ballafaquar me një situatë të rëndë të zjarreve. Sipas mediave të huaja, bë
Burri rreh ish-gruan në sy të fëmijëve të mitur, tenton t'i verë zjarrin banesës Një grua është dhunuar nga ish bashkëshorti në sy të fëmijëvetë mitur. Pasi e ka dhunuar, bashkëshorti ka tentuar t'i ve
Grabitje si në filma në Zvicër: Vjedhin paratë, i vëjnë zjarrin transportuesit dhe më pas edhe makinave të tyre (VIDEO) Për një kohë të shkurtër kishin ndodhur disa grabitje të armatosura të automjeteve që transportojnë para. E një e til
Kryemadhi tradhton Bashën dhe flirton me Ramën: Deklarata që pritet ti verë zjarrin opozitës Ndërkohë që Lulzim Basha dhe të djathtët kanë një vit që theksojnë se nuk shkojnë në asnjë lloj zgjedhjesh me Ramën krye
Zjarr masiv pranë fshatit Cerje në Korçë (VIDEO) Një zjarr masiv ka përfshirë prej dy ditësh pyllin pranë fshatit Cerje të bashkisë Pustec. Flakët kanë djegur një sipërf
I vënë zjarrin arës, digjet rrjeti elektrik në Fier Kanë dashur të pastrojnë arat e korrura nga gruri duke i vënë zjarrin, por flakët kanë dalë jashtë kontrollit duke djegu
Donin të hapnin kullota, i vënë zjarrin malit të Shëngjinit, 2 të arrestuar Tre persona janë arrestuar si autorë të zjarreve që shpërthyen në malin e Shëngjinit. Policia informon se zjarri dysh
E rëndë në Mallakastër, 46 vjeçari i vë flakën shtëpisë dhe kyçet brenda Një person i ka vënë zjarrin banesës së tij dhe është mbyllur brenda saj. Ngjarja ka ndodhur në fsharin Visokë të Mallak
Shkrumbohet jahti në mes të detit, shpëtohet ekuipazhi (VIDEO) Mesditën e sotme një zjarr ka përfshirë një jaht në Symi, Greqi. Zjarri arsyet e të cilit nuk dihen ra në një jaht me fl
"Mogli" i jetës reale, ofron kurse mbijetese në pyll (FOTO LAJM) Të jetosh në shekullin e 21-të, por si një neandertal dhe sigurisht që për këtë të duhet një praktikë. Guido Camia ës
E paguan për ti vënë zjarrin makinës së biznesmenit, arrestohet 24 vjeçari Arrestohet autori i zjarrvënies ndaj automjetit tip “Range Rover” të biznesmenit Qirjako Gjini (Resul Mema). Autor i
Arrestohen 14 persona për zjarrin në Vaun e Dejës, mes tyre nën-kryetari i Bashkisë e punonjës 14 persona janë arrestuar pas përplasjeve të mbrëmjes së djeshme, ku protestues të opozitës hodhën bomba molotov ndaj po
I vunë zjarrin KZAZ-së në Shkodër, arrestohen 5 persona Mbrëmjen e djeshme, situata në qarkune Shkodrës ka qenë mjaft e tensionuar. Punonjës të Bashkisë së qytetit dhe mbës
E FUNDIT/ Zjarri në KZAZ-në e Shkodrës, Berisha: Zjarrin nuk e kanë vënë qytetarët, skenar stalinist Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh se skenari i zjarrit në Shkodër, në KZA
I vunë zjarrin KZAZ-së në Shkodër, reagon Lleshaj: Përpjekje e turpshme e përfaqësuesve të PD Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj reagon pas protestës së mbrëmjes së sotme në Shkodër, ku u thyen xhamat e një shkol
Braçe: Të njëjtët politikanë për 30 vite dogjën dy breza, i treti është shumë Lidhur me situatën politike në vend ka reaguar dhe zv. kryeministri Erion Braçes. Sipas tij, e njëjta politikë që shkatë
Kërcënon ministri serb: Shqiptarët të mos luajnë me zjarrin Mos luani me zjarrin duke krijuar një Shqipëri të madhe brenda territorit të Serbisë. Është ky mesazhi i fortë që i
Plas dhuna në protestën e Parisit Java e 23-të e protestave antiqeveritare të jelekverdhëve në Paris precipitoi të shtunën shumë shpejt në dhunë, zjarr dh
Mesha e New-Yorkut është shpresë për katedralen e Notre Dame Skena e shkatërrimit nga zjarri të Notre Dame’it historik natën e mbëmshme sjellin kujtime të atyre që kujtojnë zjarrin
Ndiqeni LIVE zjarrin që po shkrumbon Katedralen Notre Dame (VIDEO) Katedralja e famshme në gjithë botën Notre Dame në Paris është përfshirë nga flakët dhe zjarrëfikësit po luftojnë me fl