999 rezultate për

zjarret

"Nuk bëhet striptizëm me zjarret Mimi!" Organi zyrtar i PD-së, gazeta "Rilindja Demokratike" i kushtoi kryetitullin e saj zjarreve në vend dhe deklaratës së min
Miliarda për zyrën dhe "thërrime" për zjarret, "RD" shënjestron Kodhelin Rilindja Demokratike, organi zyrtar i PD-së i ka kushtuar titullin kryesor sot ministres së Mbrojtjes, Mimi Kodheli duke
Banorët e Gurgurnicës: Pushteti nuk na ndihmon, po përballemi vetë me zjarrin Zjarret të cilët disa ditë kanë përfshirë disa pjesë të territorit të Maqedonisë sipas Drejtorisë për mbrojtje dhe shpët
Qytetari i kërkon llogari Ramës: Bëj punë, s'të votuam për dëngla Mëngjesin e sotëm, kryeministri e ka nisur me një urim për një javë të mbarë duke përshëndetur ndjekësit e tij me pamjet
Maqedonia në flakë, gjendje alarmante për shkak të zjarreve Autoritetet e Maqedonisë kanë shpallur gjendje të jashtëzakonshme në një rajon malor jugperëndimor, për shkak të shqetës
Zjarret në Maqedoni, digjen katër shtëpi dhe gjendet një trup i djegur (VIDEO) Sipas informacioneve nga Qendra për Menaxhim me Kriza, gjendja me zjarret në Maqedoni është alarmante dhe në shumë vende
Lista me 124 “shefat” e drogës, Luan Rama: Meta të thërrasë Llallën dhe Ajazin Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama në një postim të tijin në Facebook shkruan se situata nga zjarret
"Zgjidhja" thirrje Ramës: Lër tumanet dhe atletet, vish çizmet dhe shuaj zjarret! Në reagimin e saj, Partia Zgjidhja, flet për atë që ajo quan paaftësi të qeverisë “Rama”. Reagim i plotë i partisë:
Vasili sulmon Ramën për zjarret: Shqipëria digjet, kryeministri krihet Shqipëria gjendet në një gjendje alarmante për shkak zjarrjeve që kanë pushtuar të gjithë vendin, dhe për këtë situatë j
Kodheli për zjarret që kanë përfshirë Shqipërinë: Janë të qëllimshëm! Situata e zjarreve në Shqipëri po merr përmasa të mëdha dhe zgjidhja duhet të jetë e menjëhershme. Nisur nga situata
Përkeqësohet situata me zjarret në Maqedoni, evakuohen disa fshatra Zjarri në fshatin Trebovlje të komunës Makedonski Brod është ende aktiv dhe përparon drejt vendbanimit Lutoec dhe fshati
Vijojnë zjarret në vend, 15 vatra në 24 orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të sotëm, janë shënuar 15 vatra zjarri në qarqet Shkodër, Tiran
ARM dhe MPB të angazhuar për të luftuar zjarret Qeveria e Republikës së Maqedonisë në seancën e fundit mori vendim që Ministria e Punëve të Brendshme ta rrisë prezencën
Zjarret në Greqi, flakët i afrohen Athinës Dhjetra zjarrfikës u mobilizuan për të vënë nën kontroll flakët që kërcënuan banesat, në një lagje periferike, në juglin
Turistët, me pamje nga zjarri në Saint Tropez (FOTO LAJM) Nga zjarret e marra Në qytetin turistik të Francës Jugore, San Tropez, turistët janë detyruar që të shohin flakët masive
Mbeten të palokalizuara zjarret në Makedonski Brod dhe Zhelinë ​Rreth gjashtë hektarë sipërfaqe është përfshirë nga zjarri në atarin e f.Trebovle-Makedonski Brod, i cili është p
Frikë nga zjarret në Francë, evakuohen 10 mijë vetë Franca në emergjencë nga zjarret. Mediat vendase raportojnë se gjatë natës janë evakuuar të paktën 10 mijë persona pas n
Situata alarmante nga zjarret, 18 vatra në 24 orë Zjarret janë akoma një rrezik serioz për vendin tonë.Kështu gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 18
Zjarret vdekjeprurëse në Kroaci, jep dorëheqjen ministri i Mbrojtjes Ministri kroat i Mbrojtjes ka dhënë dorëheqjen pas një numri të madh kritikash se ushtria nuk ka reaguar me shpejtësinë
Apokalipsi, zjarre të papara nga Kroacia në Portugali Zjarret në Kroaci dhe Mali të Zi nuk janë të vetmet që po krijojnë probleme. Ato janë duke u shtrirë nga Portugalia e de