999 rezultate për

zjarr

Plagosi me armë drejtorin e ujësjellësit në Shkodër, kapet autori i dyshuar Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 43-vjeçar pasi akuzohet se ka qëlluar me armë zjarri drejtorin e ujësjellësit n
4 shenjat e Horoskopit që janë "zjarr" në shtrat Ekzistojnë disa shenja të horosokopit, të cilat fshehurazi janë aventureske poshtë çarçafëve! Mos u çudit! Mund të jesh
Zjarr në disa banesa në qendër të Durrësit Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë disa banesa të vjetra në qendër të Durrësit. Ngjarja po ndodh në lagjen Nr 5 të qyt
Tifoz i zjarrtë i Celtic, Meta xhiro në rrugët e Tiranës me bluzën e skuadrës së zemrës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk i ndahet ekipit të tij Celtic. Prej vitesh ai cilësohet si një tifozë i flak
"Zjarr", ylli i Barcelonës shkoi me biçikletë në Camp Nou për ndeshjen kundër Espanyol (VIDEO) Për të dy skuadrat ndeshja e mbrëmshme kishte një rëndësi të madhe, me Barcelonën që po vazhdon të shpresojë për titull,
Horrori në Kombinat, shefi i zjarrëfikëses tregon si hynë në banesën Josifi me dy kufoma Shefi i zjarrfikëses së Tiranës tregoi momentin kur ata ndërhynë në shtëpinë e familjes Josifi në Tiranë ku në 2 korrik,
Cilat janë shenjat e horoskopit më të zjarrta në shtrat Ashtu si të gjithë partnerët nuk janë krijuar të barabartë, edhe shenjat nuk mund të jenë të tilla. Për shembull në shtr
Nëse jeni një nga këto shenja horoskopi, kjo fundjavë do të jetë "zjarr" Dashuria është gjithshka cfarë ju duhet këtë fundjave, dhe këto shenja horoskopi janë vertët me fat. Astrologët thonë
Shkrumbohet banesa në Shkodër, mbeten në qiell të hapur dy familje (FOTO LAJM) Një banesë është shkrumbuar tërësisht në Juban të Shkodrës pak pasi u "përpi' nga flakët. Fatmirësisht nuk ka të lënd
Kapet vrasësi me pagesë në Shkodër Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin policor "Mision i pamundur" duke arrestuar një 48-vjeçar. Dyshohet se ky
Buffon zbulon sekretin e rinisë së tij Në një lidhje direkte me faqen “Randstad Italia” në Instagram, portieri legjendar i Juventusit, Gianluigi Buffon, foli p
Plas arma në Durrës pas sherrit mes të rinjve, në kërkim "i forti" Një ngjarje e cila mund të kishte pasoja tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Mësohet se pas një konflikti
Nipi i deputetit, kush është i riu ndaj të cilit u qëllua me armë zjarri në Shkodër Një shkëmbim me armë zjari ka ndodhur mesditën e somtme në Shkodër, ku rreth orës 12:30 në rrugën e Vukatanës në Shkodër
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në fshatin Vukatanë të Shkodrës. Dy persona, njëra femër, me bluzë të bardh
Pamje të rënda: Rrugët e Paksitanit mbushen me viktima pas sulmit me armë zjarri (FOTO LAJM) Një shkëmbim zjarri ka tronditur sot Pakistanin. Katër persona të armatosur janë qëlluar për vdekje në një qendër të këm
Shkrumbohet plotësisht, përfshihet nga flakët në Rrugën e Dajtit Përfshihet nga flakët një automjet në levizje në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:25, në rru
"Më në fund", Zaimina nis pushimet dhe fotot me bikini nga jahti janë "zjarr" (FOTO LAJM) Ditët e fundit personazhet e njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë treguar se kanë nisur të pushojnë pas një periudhe të
Atentat me armë zjarri në Shkodër Atentat me armë ndaj një 50 vjecari në Shkodër. Persona te paidentifikuar me motor kane hapur zjarr ndaj shtetasit Alban
Fansja e zjarrtë e Milan bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Atentati ndaj dy biznesmenëve në Laç, ndalohet një person Policia ka ndaluar një person, i cili dyshohet se autor i atentatit te dyfishtë që ndodhi në 30 Maj në Laç, ku mbetën të