999 rezultate për

zjarr

Zjarr i madh në Gramsh, zjarrfikësja nuk ndërhyn dot Pasditen e sotme një zjarr i madh ka përfshirë malin e Koshnicës pranë fshatit Siman. Nga flakët janë shkrumbuar disa
Qëlluan me armë në një parking, vihet në pranga i riu dhe shpallet në kërkim shoku i tij Kanë dalë detaje të reja në dritë për ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Qehaj ku të shtënat në ajër krijuan
50 vjeçarit i shkojnë në banesë, e plagosin me armë zjarri Fieri është tronditur mesnatën e djeshme nga të shtëna me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur në Mbrostar-Ferko, Fier ndë
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
EMRI/ Vrau veten? Gjendet i pajetë biznesmeni i njohur shqiptar Një biznesmen është gjetur i pajetë brenda vilës së tij, në një kompleks, që ndodhet në periferi të Tiranës. Viktima
Në pranga dy autorët, sekuestrohet arma me të cilën u ekzekutua Emiljano Ramazani Policia e Elbasanit ka sekuestruar armën e zjarrit me të cilën u krye vrasja e Emiljano Ramazanit më 20 Korrik, si dhe k
Zjarr i madh në Tiranë, re të zeza pushtojnë qiellin (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në zonën e Kasharit në Tiranë. Ashtu sikur mund të shihni dhe në video, r
Flakët pushtojnë Tiranën: Shkrumbohet makina dhe merr zjarr pallati Një automjet është djegur si pasojë e një shkendije elektrike pak para mesnate në Kamëz. Sipas policisë, është djegur
Atentat me armë zjarri në Shkup, plagoset biznesmeni Mbrëmë rreth orës 22:00 se te “Rruga e Plastikave” ka ndodhur një incident i armatosur, ku ka mbetur i plagosur R.B, pr
Momenti drithërues, dy fëmijët hidhen nga 12 metra lartësi pas zjarrit në banesë (VIDEO) Një video që të mban zemrën peshë që është bërë virale në rrjetet sociale ditën e sotme. Dy fëmijë arritën të mbijeto
Shpërthejnë flakët në një ullishtë në Lushnjë Zjarri ka shpërthyer në fshatin Ballagat të bashkisë Lushnje. Bëhet me dijeni se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të
U vra për larje hesapesh? Dalin pamjet e makinës së autorëve të shkrumbuar nga zjarri (FOTO LAJM) Një 39-vjeçar është qëlluar për vdekje ditën e sotme në Elbasan nga një makinë në ecje. Viktima Emiliano Ramazani ës
Të shtënat me armë zjarri tmerrojnë pushuesit në Jalë Ditën e djeshme pak para mesnate ka ndodhur një ngjarja e rëndë në zonën e Jalës, jashtë klubit "Folie Marine". Dëshm
Kërcasin armët në një fshat të Podujevës Një përleshje ka ndodhur para pak minutash në fshatin Rep të Podujevës. Express shkruan se në këtë përleshje janë për
Çmenduri! Fansi i zjarrtë lë pa fjalë Kidën me gjestin e tij (FOTO LAJM) ǒnuk na kanë parë sytë të bëjnë fansat e zjarrtë për idhujt e tyre! Madje, disa shkojnë deri në atë pikë sa gdhendin
Reperja e njohur e "Savage" plagoset me armë zjarri, arrestohet personi që e shoqëronte (VIDEO) Megan Thee Stallion, një nga reperet më të suksesshme të momentit, ka bërë me dije se është qëlluar disa herë me armë z
A do të lirohet Zani Çaushi? Hoxha: Një dorë e fshehtë po përpiqet që të ndezë zjarrin Gazetari Artan Hoxha i ftuar në studion e Abc News, këtë të enjte ka komentuar kërkesën e Myrteza Çaushit, (Zani Çaushi)
Harron Balotelin, ish-partnerja shkëmben puthje të zjarrta me italianin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Mario Balotelit, Rafaela Fiko, ka nisur një romancë të re, teksa ka vendosur ta mbyllë me futbollin.
Plas sherri në ish-Bllok, një i plagosur me armë zjarri Një sherr ka ndodhur gjatë natës në ish-Bllok ku është plagosur me armë zjarri në këmbë, pa probleme për jetën, një per
BDl nis festën në Çair, plasin fishekzjarret BDI ka nisur festën në Çair me fishekzjarre edhe pse rezultatet zyrtare ende nuk kanë dalë në këtë Zonën 1 dhe Zonën 2.