999 rezultate për

zjarr

Forma "bombastike", njihuni me tifozen e zjarrtë të Man Utd (FOTO LAJM) Anne Marie Olsen, bukuroshja nga Norvegjia është fanse e zjarrtë e Man Utd. Fotot e shumta provokuese nga vetë ajo me
Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga rruga e Doganës dhe shpërtheu p
X6 përfshihet në flakë në Pogradec Një "BMW X6" ka marrë flakë në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ku në mjetin e parkuar
Plagoset me armë zjarri një 36-vjeçar në Durrës Një 36-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Durrës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 në fshatin Gj
Shkrumbohet makina në Lazarat, dyshim për zjarr të qëllimshëm Një mjet është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se automjeti ka qenë në pronës
Plagoset me armë zjarri 35-vjeçari në Tropojë Një 35 vjeccar është plagosur me armë zjarri në Tropojë mbrëmjen e sotme. Autori i dyshuar është shoqëruar për në kom
"Mall" dhe armë me vete, arrestohen vlonjatët Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në kuad
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
Krime të rënda, arrestohet vrasësi me pagesë Policia ka vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit. Fast Alban
Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni shqiptar në Serbi (VIDEO) Një biznesmen nga Kosova është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Novi Pazar të Serbisë. Viktima është identifikuar s
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Zjarr mes ishujve Rodos, Turqia po paralajmëron Greqinë? (FOTO LAJM) Mes Greqisw dhe Turqisw nuk ka paqe. Një njoftim i Turqisë për stërvitje me zjarr të vërtetë të marinës së saj në zonën
Armë zjarri pa leje dhe municion luftarak, kapet 30-vjeçari në Tiranë Dy persona në Tiranë janë vënë në pranga, për armëmbajtje pa leje, posedim të municionit luftarak si dhe për veprën pena
"E keni vrarë ju", ish-bashkëshortja e Zhidrut shpërthen në akuza Ditën e djeshme Lefter Zhidru ka ngritur në këmbë gjithë qytetin e Elbasanit dhe dhjetra oficerë të RENEAS dhe jo vetëm.
Rrezikon 7 vite burg, 14 vjeçari kapet me pistoletë Një 14-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga blutë e Durrësit pasi u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Polici
Vdes shqiptari që u qëllua me armë zjarri në mes të plazhit Ka ndërruar jetë shqiptari Sevdali Shehaj, i cili u qëllua dy ditë më parë me armë zjarri nga pesona të maskuar në një p
Plagoset me armë zjarri shqiptari në Greqi Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të kryeqyteti grek, Athinë. Një shtetas shqiptar ka
Ky është personi që u vra sot pas shkëmbimit me armë zjarri me policinë Një person është vrarë sot në Prizren, pas një shkëmbim-zjarri që i njëjti ka pasur me policinë. I dyshuari, ishte në
KOSOVË/ Shkëmbim zjarri me policinë, vritet autori Policia e Kosovës, njësiti policor i Drejtorisë Rajonale në Prizren derisa ishte në realizim të detyrave policore, sot n
Zjarri i mori jetën 260 personave, dënohen me vdekje dy të tjerë Një gjykatë në Karaçi ka dënuar me vdekje dy burra, duke i shpallur fajtor për zjarrvënien që ka shkaktuar një prej inci