999 rezultate për

zjarr

"U vetëvra", policia jep detaje për 44 vjeçarin e gjetur pa shenja jete Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak para mesnate në Tranë, ku një 44 vjecar i ka dhënë fund jetës. Si0pas policisë, sht
U vetëvra apo e vranë?! Gjendet pa shenja jete 44 vjeçari në Tiranë Një 44 vjeçar është gjetur pa shenja jete mesnatën e kaluar në rrugën “Kongresi i Manastirit” në Tiranë. Mësohet se v
Të shtëna me armë zjarri në drejtim të një lokali në Lezhë Mwngjesin e sotwm, rreth orës 06:30, në fshatin Pllanë, Lezhë në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri
Plagoset me armë zjarri polici në Fier Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Burimet bëjnë me dije se një shtetas, punonjës i policisë k
Korruptoi prokurorin, dibrani që u qëllua me armë zjarri nuk është i panjohur Faik Zeqja është 51-vjecari që u plagos ditën e sotme në Dibër. Aktualisht është jashtë rrezikut për jetën dhe po tra
Qëlloi me kallashnikov mes qytetit pas sherrit, zbulohet ku e fshehu armën 19 vjeçari Paraditen e sotme, në qytetin e Korçës u dëgjuan krisma të vazhdueshme arme duke tronditur qytetarët. Pas ngjarjes p
Të shtëna me armë zjarri në Korçë, dyshimet e para Mëngjesin e sotëm janë regjistruar të shtëna me armë zjarri në lagjen 17, e quajtur si lagjia e Radenecit. Policia ka gj
Kapsollat dhe fishekzjarret të ndaluara edhe këtë fundvit, procedohen penalisht dy pronarë dyqanesh Në Dibër janë sekuestruar 70 pako kapsolla dhe janë proceduar penalisht dy pronarë dyqanesh. Policia e Dibrës ka shtu
Josif Kavaja u plagos, Policia sqaron ngjarjen në Elbasan 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga ana e Policisë mëngjesin e sotëm, pas rezistencës së bërë për orë me radhë.
RENEA arreston 45 vjeçarin që mbajti në ankth Elbasanin, çfarë ndodhi gjatë shkëmbimit të zjarrit Merr fund akthi që po mbante pezull Elbasanin që prej padites së djeshme, 45-vjeçari Josif Kavaja është arrestuar nga an
Një top zjarri ka rënë nga qielli në fshatin kinez (VIDEO) Banorët lokal mbetën të shtangur nga ndodhia, pasi që ishin dëshmitarë teksa topi i zjarrit ra nga qielli. Një top zj
Policia zbardh ngjarjen: Pse elbasanlliu qëlloi me armë zjarri mbi efektivët? "Në momentin që shërbimet e Policisë kanë arritur në banesën e shtetasit J. K., ky shtetas, në tentativë për t’i shpëtua
Shkopinj gome e armë zjarri, sherr masiv mes të rinjve në Fier (VIDEO) Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku janë përdorur grushte, shkelm, shkopinj gome e armë. Sherri masi
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, vdes 50 vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 50 vjecar ka gjetur vdekjen si pasojë e asfiksimit.
Shpërthen në flakë spitali i COVID-19, vdesin të paktën 9 pacientë (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Turqi, ku një spital i dedikuar për COVID-19 është përfshirë nga flakët. Të paktën
Ekzekutohet me armë zjarri 41 vjeçari në Kuçovë Një person është vrarë me armë zjarri në Kucove. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në oborrin e një lokali, teks
Vritet me armë zjarri një shtetas Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri pasditen e sotme në qytetin e Rrëshenit. 51-vjeçari Aton Keli, fil
Ndodheshin katër persona brenda saj, qëllohet me armë zjarri ndaj makinës në lëvizje Policia njofton se ndaj një veture, në të cilën ndodheshin katër persona, është qëlluar me armë zjarri sot në Lluzhan të
Ademi reagon për zjarret në selinë e PS: Nuk ishin tanët, policia me duar në xhep Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi akuzon se personat që thyen xhamat e selisë së PS-së, u futën brenda dhe nxorën
Zbrazën selinë e PS-së dhe i vunë zjarrin, gaz lotsjellës në Shkodër Ka marrë të tjera përmasa tubimi për vrasjen e Klodian Rashës në Shkodër, ku protestuesit kanë bastisur selinë e PS-së d