999 rezultate për

zjarr

Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka reaguar pamjeve të zjarrit në Bashkinë e Kamzës të cilat u publikuan gjatë ditës s
Fjolla Morina arrestohet me dy pistoleta në Kukës Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arrestuar me dy pistoleta në Kukës. 34 vjeçarja i kishte fshehur në makinën
Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ndërron jetë njëri nga të plagosurit Ka ndërruar jetë një nga personat e plagosur mbrëmjen e sotme pas përplasjeve me armë në Durrës. Mësohet se ka ndërr
DETAJET/ Plas sherri masiv me armë zjarri, policia e pranon: Dy të lënduar Mbrëmjen e sotme në Durrës ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku janë plagosur dy persona si pasojë e një sherri me armë zja
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
Kërcet arma në Kamzë, "Shqiponjat" parandalojnë tragjedinë Policia e Kamzës ka parandaluar një sherr i cili mund të përfndonte në tragjedi. Një 35 vjeçar ka plagosur me armë zj
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja
Katër ditë në luftë me flakët, vijon të mbetet aktive vatra e zjarrit në Priskë Vijon të jetë aktive vatra e zjarrit në Priskë, vetëm pak kilometra larg Tiranës. Si pasojë e ndryshimit të drejtimit
Ekzekutoi kunatën në sy të fëmijës, kapet Agron Tanushi Policia ka mundur të arrestojë autorin e krimit të djeshëm, Agron Tanushin i cili vrau me armë zjarri Jetmira Hasanin.
Zbulohet shkaku i krimit në Bathore, pse Tanushi ekzekutoi kunatën e tij Pasditen e sotme në Bathore u ekzekutua me armë zjarri një grua, nga kunati i saj. Fillimisht u raportua se ngjarja
Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi" Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në B
I doli zjarri jashtë kontrollit, policia arreston 59 vjeçarin dhe bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Tiranës ka arrestuar një 59 vjeçar për zjarrvënien në fshatin Kashar nr. 2. Si pasojë e përhapjes së zjarri
Vritet me armë zjarri brenda makinës 33 vjeçari Mëngjesi i sotëm ka nisur me një ngjarje të rëndë në Rrogozhinë. Klevis Kapllani, 33 vjeç është gjetur i pajetë brend
Plagosi babë e bir në mes të Durrësit, kapet autori Ditën e sotme në Durrës, një konflikt i çastit nuk përfundoi aspak mirë për babë e bir të cilët mbetën të plagosur me ar
Babë e bir plagosen me armë zjarri në Durrës, autori ishte i dehur Dy persona janë plagosur me armë zjarri rreth orës 17:45 në Durrës. Të plagosur kanë mbetur dy shtetasi H.B dhe M.B,
Bie zjarr në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës Një sipërfaqe me shkurre është përfshirë nga flakët në ambientet e jashtme të burgut të Fushë-Krujës. Zjarri rrezikon
I vuri zjarrin pyllit për interesat e veta, kapet autori Policia e Tiranës ka arrestuar një 57 vjeçar si autor i dyshuar i zjarrvënies në fshatin Prush të Vaqarrit. Pas njoft
Zjarri në Priskë të Tiranës, Meta: Të mbahet përgjegjësi ligjore! Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Presidenti Ilir M
Qëlluan me armë në ajër, "Shqiponjat" vënë në pranga dy vëllezërit Policia e Kolonjës ka finalizuar operacionin policor "Novosela" duke arrestuar dy vëllezër. Operacioni nga Komisariat
Plagosi me armë zjarri 30 vjeçarin në Tiranë, identifikohet autori Mbrëmjen e sotme një plagosje me armë zjarri shqetësoi banorët e Tiranës. Një 30 vjeçar u qëllua në këmbë për një kon