999 rezultate për

zjarr

Në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Pasi u kap nga policia me armë zjarri dhe bëri shumë zhurmë me shtatzëninë e "stisur", Fjolla Morina me vendim e Gjykatë
Ekzekutohet në mes të Himarës biznesmeni Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni Niko Goro. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 9 te mëngjesit të sotëm. Bashkeshor
Terrorizonin banorët me të shtëna, policia sekuestron arsenal armësh në shtëpitë e dy personave Policia e Fierit ka goditur dy raste të armëmbajtjes në Mallakastër dhe Divjakë, në kuadër të kontrolleve masive të usht
Tifozet e zjarrta të derbit të Skocisë, ngrenë temperaturat me fotot para përballjes (FOTO LAJM) Tifozja e çmendur e Rangers, Lana Wolf thotë se bashkë mikeshat e saj do të publikojnë një video speciale për derbin e p
Hoxha ngre dyshime: Si kishte rënë zjarr në parcelën me hashash, kur në zonë binte shi prej ditësh Gazetari Artan Hoxha, përmes një postimi në facebook, ka ngritur dyshime në lidhje me vrasjen e dy të rinjve në Vrith të
Mori taksinë dhe u nis të kryejë vrasje me kallashnikov? Bie në pranga vlonjati Policia ka vënë në pranga një 43-vjeçar në Vlorë pasi dyshohet se ishte nisur për të kryer një vepër të rëndë kriminale.
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
Forma "bombastike", njihuni me tifozen e zjarrtë të Man Utd (FOTO LAJM) Anne Marie Olsen, bukuroshja nga Norvegjia është fanse e zjarrtë e Man Utd. Fotot e shumta provokuese nga vetë ajo me
Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga rruga e Doganës dhe shpërtheu p
X6 përfshihet në flakë në Pogradec Një "BMW X6" ka marrë flakë në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, në lagjen nr. 3, ku në mjetin e parkuar
Plagoset me armë zjarri një 36-vjeçar në Durrës Një 36-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Durrës. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 në fshatin Gj
Shkrumbohet makina në Lazarat, dyshim për zjarr të qëllimshëm Një mjet është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se automjeti ka qenë në pronës
Plagoset me armë zjarri 35-vjeçari në Tropojë Një 35 vjeccar është plagosur me armë zjarri në Tropojë mbrëmjen e sotme. Autori i dyshuar është shoqëruar për në kom
"Mall" dhe armë me vete, arrestohen vlonjatët Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në kuad
EMRI/ Vrasje me pagesë e shpërthim eksplozivi, kush është shkodrani i arrestuar sot (VIDEO) Policia ka vënë në pranga Dodë Gjikolajn në Velipojë, të akuzuar për krimë të rënda dhe i njohur si vrasës me pagesë.
Krime të rënda, arrestohet vrasësi me pagesë Policia ka vënë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve ndaj personit. Fast Alban
Ekzekutohet me armë zjarri biznesmeni shqiptar në Serbi (VIDEO) Një biznesmen nga Kosova është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme në Novi Pazar të Serbisë. Viktima është identifikuar s
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Zjarr mes ishujve Rodos, Turqia po paralajmëron Greqinë? (FOTO LAJM) Mes Greqisw dhe Turqisw nuk ka paqe. Një njoftim i Turqisë për stërvitje me zjarr të vërtetë të marinës së saj në zonën
Armë zjarri pa leje dhe municion luftarak, kapet 30-vjeçari në Tiranë Dy persona në Tiranë janë vënë në pranga, për armëmbajtje pa leje, posedim të municionit luftarak si dhe për veprën pena