E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

zjarr

Armë zjarri pa leje dhe municion luftarak, kapet 30-vjeçari në Tiranë Dy persona në Tiranë janë vënë në pranga, për armëmbajtje pa leje, posedim të municionit luftarak si dhe për veprën pena
"E keni vrarë ju", ish-bashkëshortja e Zhidrut shpërthen në akuza Ditën e djeshme Lefter Zhidru ka ngritur në këmbë gjithë qytetin e Elbasanit dhe dhjetra oficerë të RENEAS dhe jo vetëm.
Rrezikon 7 vite burg, 14 vjeçari kapet me pistoletë Një 14-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga blutë e Durrësit pasi u kap me armë zjarri pa leje. Shërbimet e Polici
Vdes shqiptari që u qëllua me armë zjarri në mes të plazhit Ka ndërruar jetë shqiptari Sevdali Shehaj, i cili u qëllua dy ditë më parë me armë zjarri nga pesona të maskuar në një p
Plagoset me armë zjarri shqiptari në Greqi Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qendër të kryeqyteti grek, Athinë. Një shtetas shqiptar ka
Ky është personi që u vra sot pas shkëmbimit me armë zjarri me policinë Një person është vrarë sot në Prizren, pas një shkëmbim-zjarri që i njëjti ka pasur me policinë. I dyshuari, ishte në
KOSOVË/ Shkëmbim zjarri me policinë, vritet autori Policia e Kosovës, njësiti policor i Drejtorisë Rajonale në Prizren derisa ishte në realizim të detyrave policore, sot n
Zjarri i mori jetën 260 personave, dënohen me vdekje dy të tjerë Një gjykatë në Karaçi ka dënuar me vdekje dy burra, duke i shpallur fajtor për zjarrvënien që ka shkaktuar një prej inci
Plagoset me armë zjarri shqiptari me rekorde kriminale në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Selanik, ku një 32-vjeçar shqiptar është plagosur me armë zjarri. S
Cikloni dhe COVID-19, Greqia mes dy zjarresh Ditëve të fundit Greqia ka qenë mes dy flakëve, ciklonit dhe koronavirusit. COVID-19 ka shënuar më shumë viktima në 2
Shqiptari qëllohet me armë zjarri në mes të plazhit (FOTO LAJM) Dy persona të armatosur, qëllua me armë në drejtim të një burri në mes të turmës së pushuesve në bregdetin romak, në Tor
Zbardhet tentativa për vrasje te Mali i Robit, kapet 40 vjeçari Policia ka mundur të arrestojë një 40 vjeçar i cili ka tentuar të vrasë me armë zjarri një shtetas në zonën e Malit të R
Kini kujdes nesër! Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit e flet për zjarr e tym Parashikimi i astrologe Meri Shehut per diten e neserme 20 shtator 2020. Dashi Nje prapaskene ne lidhje me punen
Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli ka reaguar pamjeve të zjarrit në Bashkinë e Kamzës të cilat u publikuan gjatë ditës s
Fjolla Morina arrestohet me dy pistoleta në Kukës Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është arrestuar me dy pistoleta në Kukës. 34 vjeçarja i kishte fshehur në makinën
Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ndërron jetë njëri nga të plagosurit Ka ndërruar jetë një nga personat e plagosur mbrëmjen e sotme pas përplasjeve me armë në Durrës. Mësohet se ka ndërr
DETAJET/ Plas sherri masiv me armë zjarri, policia e pranon: Dy të lënduar Mbrëmjen e sotme në Durrës ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku janë plagosur dy persona si pasojë e një sherri me armë zja
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
Kërcet arma në Kamzë, "Shqiponjat" parandalojnë tragjedinë Policia e Kamzës ka parandaluar një sherr i cili mund të përfndonte në tragjedi. Një 35 vjeçar ka plagosur me armë zj
Ndez "zjarrin", e dashura e re Brad Pitt i hedh publikisht kunja Angelina Jolie (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt, Nicole Poturalski ka bërë një postim paksa goditës të martën mbrëma në “Instagram”. Modelja