999 rezultate për

zili

Gene për t’u pasur zili, klani Hadergjonaj-Ramosaj sfidon gjithë showbizin (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj ishte vajza e ëmbël dhe plot ëndrra, që dëshironte me çdo kusht të ndiqte rrugën e muzikës. Pasioni
Për Van Persie mosha nuk është problem, shikoni golin magjik që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO) Feynoord humbje dje ndaj Zwolle 3-1 por ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester United Roboin Van Persie realizoi një su
Chelsea ofron 100 milionë euro për mesfushorin e Barcelonës Chelsea është e gatshme të ofrojë plot 100 milionë euro për brazilianin e Barcelonës, Philippe Coutinho. Forma që po kal
Të dashurën e Sneijder, do ta kishte zili dhe Wanda (FOTO LAJM) Yolanthe Cabau ia doli të jetë në qendër të interesit të mediave e të modelingut. E dashura e Wesley Sniejder eshte
Interi gjen pasuesin e Handanovic, arrihet akordi me talentin brazilian Interi gjen portierin e së ardhmes. Bëhet fjalë për brazilianin Gabriel Brazao, që shihet si trashëgimtari i Samir Handa
Tottenham kërkon talentin brazilian të Barcelonës Sulmuesi i krahut, Malcom, i cili ishte njëri prej transferëve më të shtrenjta të Barcelonës gjatë verës, mund të largoh
Ish-mbrojtësi i Interit nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, firmos me skuadrën braziliane Maicon Douglas ishte idhulli i tifozerisë së Interit , përpara dhe pas tripletës në vitin 2010. A u transferua në ve
Shikoni supergolin magjik të realizuar nga Neymar në stërvitje (VIDEO) Paris Saint-Germain po zhvillon fazën përgatitore në Katar duke shfrytëzuar pushimet dimërore. Por ajo që ra në sy të
Juventus interesohet për mbrojtësin e Chelseat Juventusi është i interesuar për mbrojtësin e Chelseat, Emerson Palmieri. Calciomercato shkruan sot se bardhezinjtë d
Ozili i ofrohet Interit dhe Juventusit Unai Emery nuk llogaritë në të, ndërsa kjo ka bërë që Mesut Ozil të mëndojë largimin nga Arsenali që në këtë merkato të
Philippe Coutinho afër rikthimit në Premier League Philippe Coutinho ishte një nga blerjet më të shtrenjta dhe më të vështira që klubi i Barcelonës kishte arritur më parë.
Bashkëshortja e Luis Figos si Jennifer Lopez, vitet kalojnë por ajo rinohet (FOTO LAJM) Edhe vajzat 20 vjeçare do t’i kishin zili bashkëshorten e ish futbollistit të madh Luis Figo. Të dy ata shfaqen në su
Zyrtare: Ylli i Interit huazohet te Flamengo (VIDEO) Gabriel Barbosa ose sic njihet ndryshe me nofkën Gabigol është huazuar tek skuadra e Flamengos në kampionatin Brazilian.
PSG në epërsi ndaj Guingamp (VIDEO) PSG ka kaluar në avantazh ndaj Guingamp në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Neymar në
Inter dhe Juventus në luftë për talentin brazilian Inter dhe Juventus po rivalizojnë njëra-tjetrën për talentin brazilian, Lincoln. 18-vjeçari ka një të ardhme të ndri
Modelja braziliane e fiksuar pas Lionel Messit, bën tatuazh emrin e tij në zonën intime (FOTO LAJM) Lionel Messi ka adhurues në mbarë botën nga fama që ka si futbollit. Por emri pleshtit të Barcelonës, tashmë do të mbete
Agjenti i Ozilit flet për të ardhmen e klientit të tij Erkut Sogut, agjenti i Mesut Ozilit i ka hedhur poshtë thashethemet se mesfushori do të largohet nga Arsenali, duke insi
Liverpooli përmbys Arsenalin (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur Arsenalin për 2 minuta lojë në "Anfield Road". Të dy golat i ka shënuar sulmuesi brazilian,
Modelja braziliane josh Neymarin (FOTO LAJM) Neymar ka ndezur thashetheme të reja në lidhje me jetën e tij private, pasi u fotografua bashkë me një modele braziliane
Emery: Zëvendësimi i Ozilit? Është një vendim taktik Trajneri i Arsenalit, Unai Emery e ka mbrojtur vendimin e tij për ta zëvendësuar Mesut Ozilin me Alex Iwobin pas përfund