999 rezultate për

zili

Trajneri i Realit jep lajmin e madh për talentin brazilian Trajneri i përkohshëm i skuadrës së Real Madrid ka theksuar se talenti Vinicius premton shumë për të ardhmen, por fillim
Legjenda braziliane akuzon Realin Legjenda e futbollit brazilian, Rivaldo, ka theksuar se skuadra e Real Madrid gaboi që vendosi në krye të skuadrës trajn
Messi i vendos ultimatum Barcelonës për transferimin e yllit brazilian Lionel Messi nuk është lider vetëm në fushën e lojës, por edhe jashtë saj. Ylli argjentinas shpesh herë merr vendime sa
Tronditet futbolli, gjendet i masakruar futbollisti brazilian (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur futbollin ku raportohet se një futbollist i ri brazilian është gjetur i masakruar.
Ekstremi i djathtë merr nën kontroll Brazilin Ish kapiteni i ushtrisë, Jair Bolsonaro është zgjedhur president i Brazilit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e diel në k
Tite publikon listën e Brazilit, ftohet ylli i Napolit Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite ka vendosur të ftojë për ndeshjet e ardhshme edhe mesfushorin e skuadrës së Napo
Muskuj t'u patur zili! A është kjo gruaja më e fortë? (FOTO LAJM) Peshëngritësja Natalia Kuznetsova po bëhet virale me fromat e saj fizike. Duke parë muskujt e Natalias padyshim që m
Mo Salah barazon legjendën braziliane me gola në Champions Mohamed Salah shënoi golin e dytë për Liverpoolin ndaj Cervena Zvezdës në "Anfield Road". Por sulmuesi egjiptian ka
Marcelo te Juventus? Braziliani merr vendimin e papritur Mbrojtësi i krahut të majtë të Real MAdrid, Marcelo mendohet të ketë biseduar me klubin e tij për një kaliom të mundshëm
Genoa barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Genoa ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është futbollisti brazilian, Dan
S'ka më dilema, Neymar ndahet përfundimisht nga aktorja braziliane (FOTO LAJM) Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar! Sulmuesi i PSG-së dhe aktorja Bruna Marquezine janë ndarë dhe këtë e ko
Reali nis revanshin me një supergol të Marcelos (VIDEO) Skuadra e Real Madrid ka ngushtuar diferencat në ndeshjen ndaj Levantes falë golit të Marcelos. Braziliani shkurtoi
Neymarit i mungon Messi, braziliani dëshiron të kthehet te Barcelona Sipas Mundo Deportivo, Neymar po dëshiron të kthehet në Barcelonë një vit pasi i la gjigandët katallan për PSG. Nëse
Wenger: Gjermania ka nevojë për Ozilin Arsene Wenger ka thënë se Gjermania ka nevojë për Mesut Ozil dhe se Low duhet ta bindë që të kthehet përsëri. "Gjerma
Neymar tregon se si ka marrë numrin 10 te Brazili Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka treguar një histori që qëndron pas numrit 10 që atij iu dha nga Kombëtarja e B
Dedikimi special i heroit të Brazilit Kombëtarja e Brazilit arriti të korrte një fitore në limitet e kohës së rregullt përballë Argjentinës me golin e shënuar
Tite me superlativa për Brazilin Trajneri i kombëtares së Brazilit, Tite nuk kishte si të mos ishte u lumtur për fitoren e seleçaos në miqësoren ndaj Arg
Brazili fiton derbin ndaj Argjentinës (VIDEO) Brazili ka mposhtur Argjentinën me rezultatin minimal 1-0 në "King Abdullah Stadium". Goli i fitores për skuadrën e
Braziliani i ngel në derë Barcelonës Skuadra e Barcelonës transferoi me shumë bujë në merkaton e verës mesfushorin me tipare sulmuese, Malcom. Një transferim
Në këtë fshat të Brazilit njerëzit lindin vetëm binjakë, për këtë arsye të frikshme Cândido Godói është një qytezë prej 7000 banorësh në jug të Brazilit dhe ajo që e bën të veçantë është numri jashtëzakon