999 rezultate për

zili

Merr fund telenovela, Elton Kale zyrtarisht futbollist i Flamurtarit Pas disa muajsh, ka marrë fund çështja “Elton Kale”. Mesfushori brazilian tashmë është lënë i lirë nga klubi i Kukësit d
Gazeta hungareze: Merret vendimi për azilin e Gruevskit Zyra për Emigrim dhe Azil në Hungari e ka miratuar vendimin për kesën e azilit të ish kryeministrit të arratisur, Nikoll
Debutimi me Brazilin, shkëlqen mesfushori i Napolit Brazili fitoi 1-0 miqësoren ndaj Uruguait me një gol të vendosur me 11 metërsh nga ylli i Paris saint Germain Neymar.
Juventusi rivalizon Milanin për mesfushorin e Liverpoolit Mesfushori Fabinho nuk është duke kaluar momentet e tij të mira te skuadra e Liverpoolit. 25-vjeçari nuk po aktivizo
Vendos Neymar me penallti, Brazili fiton miqësoren me Uruguain Ka vendosur goli i Neymar, me 11 metërsh në minutën e 76 për ti dhuruar suksesin Brazilit 1-0 kundëer Uruguait. P
Uruguai-Brazil, Londra pret miqësoren e luksit Uruguai-Brazil është një ndër ndeshjet më të mëdha sa i përket rangut të kombëtareve. një përballje që ka brenda saj një
Agjenti i Ozilit zbulon gjithçka, ja shifra e çmendur që i ofruan turko-gjermanit Mesut Ozil ka rinovuar me Arsenalin deri në vitin 2021. Agjenti i mesfushorit megjithatë ka zbuluar një prapaskenë. Ai m
Donin ta tridhnin para se ta vrisnin, fakte tronditëse nga masakrimi i yllit brazilian Detaje të reja dalin në dritë për vrasjen e futbollistit brazilian të Sao Pauylos, Daniel Correa. Media braziliane kanë
Neymar kopjon Mourinhon, braziliani tallet me Mbappen (FOTO LAJM) Pasi ishte Carlo Ancelotti ai që e imitoi i pari tashmë është radhe e Neymarit që të bëjë të njëjtin veprim si Jose Mour
U copëtua me hanxhar, ylli brazilian tentoi të përdhunonte gruan e biznesmenit në ditëlindjen e vajzës Një futbollist 27-vjeçar, Daniel Correa, është ekzekutuar para disa ditësh në Brazil. Atij i janë hequr organet gjenital
Ylli brazilian kërkoi ndihmë para se ta copëtonin me hanxhar Mediat braziliani i kanë zbardhur deklaratat e njërit prej dëshmitarëve të bëra mëngjesin e 27 tetorit në polici për ngj
“FSHF po bën seli që e ka zili edhe Franca” Thellohet gjithnjë e më shumë përplasja mes qeverisë dhe FSHF-së. Kjo e fundit njoftoi e alarmuar se përfundimi “Arenës
Barcelona në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti brazilian, Malcom
Bukuroshja braziliane është tifoze e flaktë e Hysajt (FOTO LAJM) Desa Nunez është tifozja speciale e Napolit të Elseid Hysajt. Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuad
Zbulohet e vërteta e vrasjes me hanxhar të futbollistit brazilian Ish-futbollisti brazilian, Daniel Coerra Freitas u masakrua disa javë më parë me hanxhar për shkak se ishte kapur në fla
Ronaldinho është i varfër, ja fakti tronditës Legjenda e futbollit brazilian, Ronaldinho u shpall në kërkim nga autoritetet braziliane për shkak se duhet të paguajë 2
“Luftë” në Madrid, lojtarët kanë zili njëri tjetrin Largimi i Cristiano Ronaldos dhe Zinedine Zidane shërbeu si një mallkim për Realin e Madridit që është në krizë të thell
E rëndë! Brazili shpall në kërkim Ronaldinhon Probleme serioze janë shfaqur për yllin e Brazilit, Ronaldinho. Siç raportohet në mediat braziliane, Ronaldinhos i ë
Shqiptares i refuzohet azili në Zvicër pas 27 vitesh Një shqiptare nga Kosova, 56-vjeçare ka kaluar pothuajse gjysmën e jetës së saj në Zvicër, por tani duhet të largohet pë
Kjo është arsyeja përse u masakrua futbollisti brazilian Disa ditë më parë një ngjarje e tmerrshme ndodhi në Brazil ku një lojtar brazilian u gjend i vdekur midis disa shkurreve