999 rezultate për

zili

Shqipëria importon 70 milion dollarë mish Brazili Brazili është një nga furnizuesit më të mëdhenj të tregjeve botërore me mish. Shqipëria importon çdo vit mbi 800 milionë
Juventusi sakrifikon yllin brazilian për talentin e Seria A Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë shumë i mirë për mesfushorin brazilian Douglas Costa, që nuk dha atë që pritej me bardh
Tifozët e Barcelonës marrin hak ndaj Coutinho "Camp Nou", shumë e ndërgjegjshme për festimin e Coutinhos në golin ndaj Manchester United, nuk ka harruar të hakmerret
Juventusi barazon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Edhe pse "Alliaz Stadium" nuk shpërthen si herët e tjera goli i barazimit përballë Fiorentinës ka ndryshuar disi klimën.
Interi nis tratativat për nënshkrimin me mbrojtësin brazilian të City Ndonëse Seria A hyn në muajin e fundit, Inter nuk është e fokusuar vetëm në fushën e blertë dhe në objektivin për të sig
Modelja braziliane "tërbon" Milanin në këtë fund sezoni (FOTO LAJM) Modelja e njohur braziliane, Fabiana Britto ka pozuar me fanellën e Milanit, duke karikuar kuqezinjtë në këtë sprint fin
Xhaka titullar ndërsa Ozil në stol, dalin formacionet Napoli-Arsenal (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Napolit dhe Arsenalit, që do të zhvillohet nga ora 21:00. Pas fitor
Vinicius Junior: Zidane? Ai bën gjithçka për ne Për herë të parë që pas rikthimit të Zinedine Zidane në Real Madrid, ka folur talenti brazilian, Vinicius Junior. Vin
Dëmtimi i Neymarit, Brazili dhe PSG-ja marrin lajmin e madh Neymar ka lënë pas dëmtimin e përsëritur në këmbë dhe tashmë, me fundin e sezonit që po afron, ylli brazilian i rikthehe
Juventusi mendon për të ardhmen, zyrtarizon talentin brazilian (FOTO LAJM) Juventusi po mendon për të ardhmen. Bardhezinjtë së fundmi kanë zyrtarizuar talentin brazilian i cili luante te Flamen
Në prag të Kupës së Amerikës, Brazili publikon unifromat e reja (FOTO LAJM) Kombëtarja braziliane po përgatitet për turneun e radhës në Amerikën e Jugut e cila starton ne muajin qershor. Në bas
Flet ylli i Ajax-it: Femrat gjermane "vdesin" për burrat brazilianë (FOTO LAJM) David Neres, sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit, tregoi me mediet gjermane se sa të lehtë e ka patur për t’ia rrëmbyer zem
Djali i Ronaldinhos firmos zyrtarsiht për klubin e njohur brazilian Djali i legjednës Ronaldinho ka nënshkruar kontratë profesionale me kohëzgjatje gjashtëvjeçare. Jooao Mendes nënshkro
Klopp i fiksuar pas yllit brazilian Jurgen Klopp është i fiksuar pas yllit brazilian Richarlison. Sulmuesi i Evertonit tashmë ka rënë në radarin e Leive
Klopp i fiksuar pas sulmuesit brazilian Sipas raportimeve nga Brazili, trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp së fundmi është takuar me menaxherin e yllit Brazilian
Është 40-vjeç, por këngëtarja amerikane duket si 20 (FOTO LAJM) Ish-ylli i Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger njihet si një nga femrat më seksi të shoëbizit botëror. Edhe pse ëhstë
Atletico gjen pasuesin e Hernandez, është një brazilian Vetëm pak ditë më parë zyrtarizoi shitjen e Lucas Hernandez te Bayerni i Mynihut për një shifër rekord, ndërsa tashmë du
Zbulohet lidhja mes Vinicius Junior dhe "Bombës" braziliane (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, Vinicius Junior deklaroi se nuk ka të dashur duke thënë se vetja e tij është më e rëndësishme në këtë
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Liverpool ka arritur të gjejë golij e avantazhit shumë shoejt në Alfield Stdium. Është sulmuesi brazilian Firminio ai
Gremio vendos çmimin e brazilianit të kërkuar nga Milan dhe Man City Everton Sousa Soares është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane falë paraqitjeve fantastike te