999 rezultate për

zili

Njihuni me bukuritë e Brazilit (FOTO LAJM) Brazili është vendi më i madh në Amerikën e Jugut, i pasur me bukuri të shumta natyrore si dhe njerëzore. Porto de Ga
Trajneri i Brazilit merr vendim drastik ndaj Neymarit Neymar nuk do të jetë kapiten i Brazilit në Kupën e Amerikës së Jugut. Selektori Tite ka vendosur që në këtë garë shirit
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Neymar nuk mbushet me mend as jashtë fushe, shkon në stërvitjen e Brazilit me helikopter (FOTO LAJM) Brazili ka nisur përgatitjet për Kupën e Amerikës dhe në prag të këtij turneu skuadra është grumbulluar dhe pret që të n
Një mik ziliqar është më i keq se 10 armiq Njerëzit me të cilët rrimë kanë një influencë të madhe në jetët tona dhe, në një pikë të caktuar, mund të vendosin nëse
"Të kam zili", Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën! Videoja që po thyen rrjetin (VIDEO) Një video montazh sipas të cilës Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën për masat represive ndaj shqiptarëve është duke u shpërn
Po shkëlqen te Evertoni, të gjithë e duan bomberin brazilian Richarlison pritet të jetë një nga emrat më të përfolur gjatë verës dhe do të jetë shumë e vështirë që braziliani të qën
Pasi i refuzuan azilin u vra në Tiranë, autori drejt lirimit nga burgu Mario Majollari u vra një vit më parë pranë banesës së tij në rrugën ‘Aleksandër Moisiu’ në Tiranë dhe i dyshuar për kët
Deklarata e Mbappe, shkaku i vërtetë, "ylli" brazilian Një "cunami" të vërtetë mediatik po shkakton "ylli" francez i Paris Saint Germain, 20-vjeçari Kylian Mbappé, i cili në a
Ronaldinho mbetet pa pashaportë, gjykata se lejon të kapërcejë Brazilin Një gjykatë në Brazil ka vendosur që ta mbrojë vendimin për konfiskimin e pasaportave të ish-fituesit të Kupës së Botës,
Braziliania seksi provokon me bikini (FOTO LAJM) Modelja braziliane, Anne De Paula, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated
Lucas Moura merr një dedikim emocionues nga bashkëshortja e tij (VIDEO) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkë
Mbyllet sezoni për Thiago Silvën, operohet në gju (FOTO LAJM) Qendërmbrojtësi i kombëtares së Brazilit dhe i PSG ka mbyllur sezonin pasi ditën e sotme është operuar në gju. Lajmin
Barcelona përgatit 35 milion euro për brazilianin e Chelsea-t Barcelona i është rikthyer dhe njer interesimit për Willian. Sipas presigjozes "The Sun", katalanasit po përgatitin një
Ylli i PSG-së objektivi i Juventusit Në sfidën për të triumfuar në Champions League, skuadra e Juventusit po piketon disa yje për të përforëcuar grupin aktua
Një ndëshkim në Ohër që do ta kishin zili diktaturat më mizore Gjobitja e një shtetasi zviceran me etni shqiptare nga një gjykatës në Ohër vetëm pse shpalosi një flamur shqiptar, treg
Përplasja e shekullit: "Herkuli" i Persisë përballë "Hulkut" brazilian (FOTO LAJM) Sajad Gharibi, që njihet si Hulku iranian, apo edhe si "Herkuli i Persisë", është gati të ndeshet. Ai do të marrë pje
10 skuadra në sulm për brazilianin Ankand ndërkombëtar pritet të nisë për yllin e Atletico Paranaense, mesfushorin brazilian Bruno Guimaraes. Referuar të p
Policia arreston papagallin, spiunonte të padroni shpërndarës droge Një papagall u arrestua në Brazil, në shtetin e Piaui. Shpendi ishte instruktuar nga padroni i tij, një shpërndarës drog
AZILI/ Gjysma e shqiptarëve u refuzuan në 2018-ën Ndonëse Shqipëria është klasifikuar si vend i sigurt i origjinës mbetet në 25 vendet me numrin më të lartë të aplikimeve