999 rezultate për

zili

Babai i Neymar takohet me drejtuesit e Barcelonës, zbulohen negociatat Ditën e sotme babai i Neymar dhe avokati i lojtarit brazilian do të takojnë përfaqësuesin e Barcelonës, Andre Cury, për
Argjentina mposht Venezuelën, takohet me Brazilin në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës (VIDEO) Argjentina ka arritur që të kualifikohet në gjysmë-finale të Kupës së Amerikës pasi e mposhti Venezuelën me rezultat 0:
Brazili kualifikohet për në gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës falë penalltive (VIDEO) Brazili është kualifikuar për në fazën e gjysmëfinaleve pasi mundi me penallti skuadrën e Paraguait. Koha e rregullt u m
Brazil-Paraguai "ndez" fazën çerekfinale "Copa America", që po zhvillohet në Brazil, përgatitet për fazën me eliminim direkt, pikërisht me çerekfinalet e kompeti
Brazili përplaset me Argjentinën në rrugën drejt finales së Copa America Me përfundimin e dy ndeshjeve të fundit të Grupit C është përcaktuar edhe rruga që duhet të ndjekin skuadrat për të kapu
Neymar bëhet gati për te Barcelona, braziliani sakrifikon pagën Neymar është gati të sakrifikojë pagën për të shkuar te Barcelona. "Mundo Deportivo" bën të ditur se numri 10 do ësht
Brazili e kthen në "samba", fitore spektakolare ndaj Perusë (VIDEO) U zhvilluan mbrëmjen e sotme, dy ndeshjet e fundit në grupin A të Kupës së Amerikës. Brazili bëri detyrën, duke fitua
"Neymari gaboi që u largua nga Barça" Ish-futbollisti i Barcelonës, Rovaldo thotë se Neymari gaboi kur vendosi të largohej nga klubi katalonas. Reprezentue
Lajme të mira për Brazilin, rikthehet mesfushori i Barcelonës Lajme të mira për trajnerin e kombëtares së Brazilit, Tite në prag të ndeshjes së dytë në grup të Kupës së Amerikës.
Leonardo kërkon brazilianin e Juventusit të PSG-ja E ardhmja e Douglas Costas është larg nga Juventusi. Ai pritet të largohet nga kampionët e Serie A këtë merkato dhe P
Neymar te Reali, Casemiro pjesë e ç'do marrëveshje Paris Saint-Germaini ka nxjerr Neymarin në shitje dhe nuk do të pranojë asnjë ofertë më të vogël se 220 milionë euro, të
Shokon ish-sulmuesi brazilian: Pija drogë sistematikisht kur isha me pushime Ish-sulmuesi brazilian, Mario Jardel, ka shtangur së fundmi me rrëfimin e tij në një intervistë. Shtatlarti, i cili k
Reali prezantoi sot yllin brazilian (FOTO & VIDEO) Skuadra e Real Madridit e ka vazhduar prezantimin e futbollistëve, me Rodrygo Goes i cili u shfaq së fundmi në ‘Santiago
Braziliania shpërthen në lot pasi takon Messin (VIDEO) Leo Messi ia ka bërë ëndrrën realitet një tifozes nga Brazili. Të shumtë nëpër botë ëndërrojnë që një ditë të takojnë
Chelsea nuk e lëshon brazilianin, refuzon ofertat nga Barcelona dhe Atletico Chelsea ka marrë ofertë nga Barcelona dhe Atletico Madridi për mesfushorin Willian. 35 milionë funte është çmimi që k
ZYRTARE: Një tjetër talent brazilian do të zbresë në "Bernabeu" nesër Më në fund, Rodrygo Goes do ta veshë fanellën e Realit. Ai do të prezantohet të martën në "Santiago Bernabeu". Pritje
Kupa e Amerikës/ Talenti i Brazilit realizon super gol (VIDEO) Brazili e ka nisur me këmbë të mbarë aventurën në Kupën e Amerikës, duke e mposhtur 3-0 Bolivinë. Philippe Coutinho i
Brazili shumë më i shtrenjtë se Argjentina edhe pa Neymarin Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa Amer
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Erdogan bekon martesën e Ozilit, në Gjermani shpërthejnë sërish polemikat (FOTO LAJM) Mesut Ozil i dha fund beqarisë duke u martuar me Ammine Gülşenë, me bekimin e presidentit turk Rexhep Tajip Erdogan