999 rezultate për

zili

Pyje sa 3 fusha futbolli po digjen çdo minutë në Amazonë, çfarë po mbetet pas (FOTO LAJM) Zjarret që kanë përfshirë Amazonën po kthehen në një shqetësim ndërkombëtar, ndërkohë që nuk kanë munguar as përplasjet
Zjarret në rajonin e Amazonës, protestohet ndaj ministrit brazilian Ministri brazilian i Mjedisit, Ricardo Salles, është kritikuar gjatë një takimi për ndryshime klimatike, pasi të dhënat
Flakët në Amazon kanë lenë në terr qytetin e madh të Brazilit (VIDEO) Sao Paulos është qyteti më I madh Brazilian dhe rrethanat natyrore tëditëve të fundit kanë dhuruar pamje të rralla pasi
Situatë emergjente në Brazil, pyjet e Amazonës janë kapluar nga flakët Disa vatra zjarri masive kanë përfshirë pyjet në Amazonë të Brazilit. Sipas Institutit Brazilian për Kërkimet në Hapë
Coutinho flet fjalët e para si futbollist i Bayern Munich (VIDEO) Philipe Coutinho u prezantua tek skuadra e Bayern Munich ditën e sotme. Braziliani kaloi nga ekipi i Barcelonës për t
"Bir k****", tifozët në kor ofenduan Neymar, motra e brazilianit iu kthehet keq Neymarin nuk e duan më në Paris. Mbrëmjen e djeshme, në ndeshjen e parë të kampionatit ndaj Nimesit, tifozeria e PSG-së
Befason Presidenti brazilian: Më pak jashtëqitje, e vetmja zgjidhje për mos ndotjen e ambjentit Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, sugjeron se njerëzit duhet të bëjnë më pak jashtëqitje, në mënyrë që të shpëtohet
Balotelli po mendon Brazilin Ngjyrat kuqezi nuk i ndahen Mario Balotellit. Pas eksperiencave me Milanin dhe Nice, Supermario mund të mbajë veshur për
Ronaldinho i mbytur në borxhe, s’e lejojnë të largohet nga Brazili Ronaldinho nuk ka ditur ta menaxhojë pasurinë e tij pas tërheqjes nga futbollit. Futbollisti, i cili u bë një nga më
Plas sherri mes Barcelonës dhe PSG-së, shkak bëhet Neymar Tension i lartë në aksin PSG-Barcelona për Neymar. Sipas të përditshmes katalanase "Sport", braziliani ka vendosur të mo
E papritur: Policia dyshon se akuzat për përdhunim ndaj Neymarit ishin të stisura Policia braziliane i ka filluar hetimet për ta zbuluar nëse Najila Trindade Mendes de Souza kishte akuzuar padrejtësisht
Akuzat për përdhunim, policia merr vendimin zyrtar për Neymarin (FOTO LAJM) Policia braziliane ka pezulluar çështjen "Neymar" i cili akuzohet për përdhunim. Zyra e Prokurorit të Përgjithshëm të
Lamtumirë Turqi dhe Indi! Tashmë Tv Klan rikthen telenovelat braziliane Lamtumirë serialeve turq dhe indiane! Tashmë Tv Klan do të rikthehet sërish në bazë duke risjellë për publikun shqiptar
Foto inspituese: Edhe ti mund të kesh një "Instagram" për tu patur zili (FOTO LAJM) Shumë njerëz pëlqejnë të shfletojnë fotot e përsosura të ndikuesve në Instagram, ndoshta duke ndier admirim dhe njëfarë
Mik ziliqar, 10 mënyra për të kuptuar nëse e ke edhe ti një të tillë A keni një mik të ziliqar? Ai është si një krimb. Kjo ndjenjë e pakëndshme që ai, personi i dashur në zemrën tënde, ësht
"Çmendet" Barcelona, ofron 6 lojtarë dhe 100 milion euro për Neymar Klubi i Barcelonës bën ofertën tunduese për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian Neymar. Klubi Catalanas ka bë
Firmino e Coutinho festojnë së bashku në clab, po rikthehet braziliani te Liverpooli? (FOTO LAJM) Philippe Coutinho ka qenë i ftuari special mbrëmë në një festë të organizuar nga Roberto Firmino. Sulmuesi i Liverpooli
Barcelona nuk dorëzohet për Neymar, bën tjetër ofertë Neymar dëshiron të kthehet te Barcelona dhe Paris Saint Germain nuk ka ndërmend të bëjë rezistencë, por ka vënë si kusht
"Neymar duhet të luajë për klubin që e bën atë të lumtur" Ish-trajneri i Brazilit i ka kërkuar Neymarit të gjejë gëzim në ndeshjet e tij mes zërave në rritje që mund të kthehet n
I refuzojnë azilin në Gjermani, hakmerret çuditshëm emigranti (VIDEO) Një i ri nga Nigeria të cilit iu mohua azili në Gjermani, u hakmorr duke thyer xhamat e 12 automjeteve të parkuara, me n