zili

Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra Sulmuesi i Liverpulit, Mohamed Salah, para disa ditësh ka dalë në kopertinën e revistës "GQ Middle East", duke pozuar
Jennifer Lopez, 50-vjeçarja që i bën të gjithë ta kenë zili për format perfekte (FOTO LAJM) Menjëherë pas realizimit të filmit ‘Hustler’ që rezultoi të jetë një sukses, Jennifer konfirmoi se po merret me një film
Januzaj mund të luaj për Kosovën Javën e kaluar, FIFA shprehu gatishmërinë e saj për të studiuar një modifikim të Statutit, për të eliminuar disa kufizim
Iu refuzua azili në Francë, kthehen vullnetarisht 120 shqiptarë 120 shtetas shqiptarë, azilkërkues në Francë janë rikthyer vullnetarisht në Shqipëri. Në këtë mënyrë ata kanë shmangu
Mos e humbisni: Premier League hapet me një gol spektakolar që do ta kishte zili dhe Messi (VIDEO) Premier League është hapur në mënyrën më të mirë të mundshme. Në ndeshjen Everton-West Ham vendasit kanë kaluar në e
Legjenda Brazilit: Vinicius do bëhet nga lojtarët më të mirë të botës Një nga lojtarët më virtuozë në historinë e futbollit, braziliani Ronaldinho, i cili ndodhet në Kolumbi për një ndeshje
Shenjat zodiakale që jua bëjnë jetën më të vështirë me zilinë e tyre të lindur Zilia ndonjëherë lind me njeriun. Ajo në fakt konsiderohet një pasiguri dhe njerëzit duhet të përpiqen ta superojnë, poë
William i lidhur ngushtë me Chelsea Futbollisti brazilian e ka konfirmuar lidhjen e tij të ngushtë me klubin anglez E ardhmja e Willianit pritet të jetë
Nuk ka qetësi për Neymar, dëmtohet sërish me Brazilin Brazili u ndal me një barazim 1:1 nga Nigeria, në një ndeshje miqësore fatkeqe për sulmuesin Neymar, i cili e braktisi f
Brazili ndalet nga kombëtraja e Peter Olayinka-s (VIDEO) Miqësoret ndaj kombëtareve afrikane kthehen në tabu për Brazilin. Kombëtarja Selecao u ndal sërish në barazim 1-1, këtë
Ndalohet mesha, bien copëza nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit Pasditen e djeshme, pjesë të vogla nga tavani i Bazilikës së Shën Pjetrit kanë rënë në dysheme gjatë mbajtjes së një mes
Zhbllokohet sfida në Londër, Arsenali në avantazh (VIDEO) Arsnenali ka zhbllokuar sfidën duke kaluar në avantazh ndaj Standard Liegue. Është talenti brazilian Martineli ai që
Befason autori i sulmit në gjykatë: Tentova ta rrëmbej Ozili-n dhe Kolasinac-in (VIDEO) Autori i sulmit, Ashley Smith, i cili sulmoi me mjete prerëse Ozilin dhe Kolasinacin ka deklaruar në gjykatë se ka tentu
Chelsea kalon përsëri në avantazh përballë Lille (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur me barazimin 1-1, Chelsea ka arritur të kalojë përsësi në avantazh në pjesën e dytë me bra
Shqiptarët pushtojnë Brazilin, kapet sasi e madhe 'malli' me logon e 'FK Elbasani' Një ngarkesë prej 617 kg kokainë, pakot e të cilave kishin logon e Sport klub Elbasanit është sekuestruar nga policia e
Të pasmet më të bukura në botë janë braziliane, ju prezantojmë me Miss Bumbum 2019 (FOTO LAJM) Një modele braziliane e “Playboy” u kurorëzua MissBumBum World 2019, duke u cilësuar si vajza me të pasmet më të bukura
Coutinho dyfishon për Bayern (VIDEO) Bayern Munich ka dyfishuar shifrat në transfertën ndaj Paderborn. Është Philipe Coutinho i cili realizoi në minutën
Pas zjarreve në Amazon, Presidenti i Brazilit sulmon mediat Presidenti brazilian, Jair Bolsonaro, sulmoi mediat gjatë një fjalimi që mbajti në Asamblenë e Përgjithshme të Kombeve t
Neymar shpëtuesi i PSG, i siguron sërish fitoren në frymën e fundit (VIDEO) PSG ka fituar derbin e Francës, duke e mposhtur Lyonin me rezultat 0-1 në ndeshjen e xhiros së gjashtë të Ligue 1. Go
Nuk përmbahen, Neymar dhe Mbappe festojnë në tribunë triumfin ndaj Realit (VIDEO) PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampioneve. Francezët në kë