999 rezultate për

zikaltrit

Inter prezanton tre blerjet, pritet edhe një nga Milani (FOTO LAJM) Ditë prezantimesh në shtëpinë e Interit. Në "Pinetina", tri blerjet e reja të zikaltërve, Rolando, Taider dhe Wallace, k
Juve bllokon Isla-n, Inter kërkon Van Der Wiel Nuk arrihet akordi mes Juventus dhe Inter për Mauricio Isla, me Giuseppe Marottan që nuk heq dorë nga kërkesa e tij prej
Sakrifikohet Handanoviç, Inter shopping te Cagliari (FOTO LAJM) Inter bën shopping te Cagliari. Gjatë takimit të ditëve të shkuara për të folur rreth Nainggolan, Marco Branca dhe presi
Këta janë 8 "pleqtë" e Serie A që nuk dorëzohen (FOTO LAJM) Të gjithë klubet në Serie A po punojnë për rinovimin e skuadrave të tyre duke afruar elementë të rinj, të cilët mund të
Inter, Carrew: Kjo është mundësia ime e artë Vijnë edhe fjalët e para të John Carrew para firmosjes së kontratës me Interin. Sulmuesi norvegjez ka mbërritur sot në M
Inter rinovon me Cassanon Inter ka nisur punën për rinovimin e kontratës me sulmuesin e saj Antonio Cassano. Sipas asaj që shkruan "Sportmediaset.
Inter në ndjekje të talentit koreano-jugor (VIDEO) Në kërkim të talenteve të reja. Kjo është politika që kërkon të ndjekë Inter në merkatot e ardhshme. Koha e shpenzimeve
Suarez, Inter "parakalon" Juven Nëse Juventus kërkon Luis Suarez nuk duhet vetëm të bindë Liverpool por edhe të mposhtë konkurrencën e Inter. Zikaltrit
Inter, shifra që paralajmërojnë krizën La Gazzetta dello Sport analizon momentin aspak të mirë që po kalon skuadra e Inter. Të besuarit e Andrea Stramaccionit
12 ish zikaltrit që janë veshur kuqezinj (FOTO LAJM) Mario Balotelli është vetëm emri i fundit i listës së gjatë të sulmuesve që në karrierën e tyre kanë mbajtur fillimisht
Inter, 5 arsye për të besuar ndaj Juves (FOTO LAJM) Kur në "San Siro" u dha lajmi se Pogba kishte shënuar në kohën shtesë golin e fitores së Juventusit ndaj Bolonjës, tifoz
157 Milan-Inter, ja shifrat Të dielën do luhet derbi i 157-të zyrtar ndërmjet Milanit dhe Interit në Serie A. Deri tani zikaltrit kryesojnë me 58 fi
Andrea Stramaccioni, "The Special Two" "Special Two". Asnjë si Andrea Stramaccioni në stolin e Inter që prej kohës kur u largua Jose Mourinho, ndaj dhe zikaltr
5 problemet serioze të Inter (FOTO LAJM) Nga Pescara te Roma: një zgjim i keq për Inter. Pas fitores së parë 0-3 kundër debutuesve të Serie A u mendua se zikaltr
Julio Cesar-QPR, arrihet akordi Sipas asaj që raporton "Sky Sport 24", aventura e Julio Cesar në portën e Inter ka marrë fund. 32-vjeçari brazilian ka a
Inter "all-in" për Lucas Lucas Moura deklaroi më ditë më parë: "vendos për të ardhmen pas Lojërave Olimpike", ndërsa Inter po mendon ofertën që d
Inter, Gilardino zëvëndësues i Militos Thashethemet e merkatos kanë propozuar gjatë orëve të fundit një pistë të re, e cila lidh Interin me ish-milanistin Albe
Handanoviç është i Inter Samir Handanoviç mund të quhet një futbollist i Inter. Sipas asaj që raporton "Sky Sport 24", në orët e fundit drejtuesi
Ikën Maicon, vjen Debuchy Ka shumë mundësi që Interi të bëjë një ndërhyrje të dyfishtë në merkato për sa i përket krahut të djathtë të mbrojtjes z
3 emrat për Interin e ri (FOTO LAJM) Pasi ka siguruar titullin e tretë kombëtar në histori, Manchester City ka filluar punën për të ndërtuar një superskuadër