999 rezultate për

zikaltrit

Milan dhe Inter jashtë Evropës pas shumë vitesh Me humbjen 3-2 të Interit ndaj Genoas në Marassi, shanset që zikaltrit të kualifikohen në Europa League janë pothuajse z
Shaqiri një hap larg Interit, së shpejti takimi mes klubeve Lukas Podolski është pjesë zyrtare e Interit tashmë dhe do të jetë në stol në sfidën e sotme kundër Juventusit, ndaj dhe
Tevez nuk rinovon, Juve hedh sytë nga Icardi Dy ditë pas vendimit të Carlos Tevez, që u shpreh se nuk do të rinovonte kontratën me Juventusin (skadon në vitin 2016),
Inter, ja emrat për janarin (FOTO LAJM) Ecuria e dobët në kampionat dhe dëmtimet e shumta kanë detyruar drejtuesit e Interit që të mendojnë mirë se çfarë do të
Inter, merkato "Made in Italy" (FOTO LAJM) Ka kaluar shumë kohë nga Interi i Massimo Morattit që kërkonte më shumë futbollistë të huaj. Ka patur shumë raste kur sk
Inter-Napoli, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në orën 20:45 Serie A luan supersfidën e javës së shtatë. Inter dhe Napoli zbresin në tapetin e "San Siro"-s, në një nde
Cagliari turpëron Interin në "San Siro" (VIDEO) Humbjen e rëndë për Interin në javën e 5 të Serie A. Zikaltrit janë mposhtur brenda në "San Siro" me rezultatin 1-4 nga
Inter-Stjarnan, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Rikthehet në fushën e lojës Interi me ndeshjen e kthimit Play-Off në Europa League kundër Stjarnan. Ndeshja e parë e zhv
Stjarnan 0-3 Inter, zikaltrit "shëtitje" në Islandë (VIDEO) Interi nuk gabon. Në ndeshjen e parë Play-Off të Europa League zikaltrit kanë mposhtur 0-3 modestët islandezë të Stajrna
Inter, 2 alternativa nëse ikën Guarin (FOTO LAJM) Sot u zbulua edhe oferta e Tottenham për Fredy Guarin: 12 milionë euro plus kartonin e Roberto Soldado dhe me këtë shitj
Inter, lista e largimeve: Guarin & Co me valixhet gati (FOTO LAJM) Fredy Guarin duket pranë largimit, dhe këtë herë është e vërtetë. Sipas "Tuttosport", shitja e kolumbianit duket e pashm
Thohir me mision në Londër, sytë nga Chelsea (FOTO LAJM) Erick Thohir ndodhet në Londër. Sipas "Sport Mediaset", presidenti i Interit do të jetë sot në mbrëmje në tribunën Vip t
Nga Rosales te Casemiro, ja përforcimet Champions të Interit (FOTO LAJM) Walter Mazzarri e ka gati listën e futbollistëve që dëshiron për sezonin e ardhshëm në mënyrë që të jetë në garë për tit
Verona-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ndeshja e "Bentegodi"-t ngre siparin e javës së 28 të Serie A. Një ndeshje që do të thotë shumë për zonën Europa League
Lotito bllokon Hernanes-in: "Nuk e shes, por nëse..." Kur akordi mes Lazios dhe Inter dukej shumë pranë për transferimin e brazilianit Hernanes në Milano, vijnë edhe deklarat
Borussia Dortmund, Klopp do Ranocchia-n Andrea Ranocchia-Borussia Dortmund: pista është konkrete. Për këtë është e sigurtë "La Gazzetta dello Sport", që në numr
Thohir e sheh Interin me tifozët indonezianë (VIDEO) Nuk mjaftuan tifozët indonezianë, që ndoqën së bashku me presidentin Erick Thohir ndeshjen Inter-Chievo. Zikaltrit nuk m
Inter u bën dalje 4 futbollistëve (FOTO LAJM) Merkato dimërore e Interit mund të jetë e gjatë dhe e lodhshme. Me ardhjen e Erick Thohir dhe paraqitjet jo të mira të d
Inter-Juve, 11 duelet që vendosin sfidën (FOTO LAJM) Ja ku jemi, Inter-Juventus. Sot, në ora 18:00, në "Giuseppe Meazza" do të luhet derbi i parë i Italisë për këtë sezon, p
Inter-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ja ku jemi, Inter-Juventus. Sot, në ora 18:00, në "Giuseppe Meazza" do të luhet derbi i parë i Italisë për këtë sezon, p