999 rezultate për

zikaltrit

"Juve ofroi sa Interi për Gabigol, por ai zgjodhi për para zikaltrit" Wagner Ribeiro, agjenti i sulmuesit të Interit, Gabreil Barbosa – Gabigol, e ka pranuar se lojtari i tij e ka zgjedhur I
Shaqiri i zhgënjyer nga Interi: Ka një infrastrukturë skandaloze Xherdan Shaqiri ka kritikuar ish-ekipin e tij, Interin se i premtuan një skuadër të madhe, dhe në fakt i ofruan një infr
"Ronaldo mund të ishte i Interit, por zikaltrit e injoruan" Luis Suarez, ish-sulmuesi i famshëm i Barcelonës dhe i Interit, spanjolli tha gjatë një interviste për “Marca”-n se kish
Interi ngec në shtëpi, Juve merr arratinë në krye (VIDEO) Interi i jep fund fitoreve në kampionat. Zikaltrit nuk kanë mundur të shkojnë më shumë se një barazim 1-1 në "San Siro"
Manaj titullar në Kupë, synon trofeun e parë me zikaltrit Sot në mbrëmje në orën 19:00 do të luhet finalja e kthimit të Kupës së Italisë për të rinj, Inter-Juventus. Në San Siro
Interi "krenar" me Manajn, ja çfarë shkruan klubi zikaltër Interi ka pasqyruar në portalin e vet fitoren e Shqipërisë U-21 përballë Hungarisë. Motivi? Zikaltrit kanë veçuar paraqi
Zikaltrit vlerësojnë "Inter Club Albania-n" në Shqipëri (VIDEO) Një pasion për skuadrën dhe një dashuri për ngjyrat e fanellës. E gjitha në një klub zyrtar tifozësh. "Inter Club Albani
Napoli-Inter, sfida e së vërtetës në Serinë A (FOTO LAJM) Seria A do të mbyllë sonte në mbrëmje javën e 14-të, teksa në fushë do të zbresin dy skuadrat që për momentin ndodhen në
Ja si ndryshon Interi nga merkato e janarit (FOTO LAJM) Interi e ka nisur mjaftë mirë këtë sezon futbollistik në Serinë A, teksa ndodhet në vendin e parë në renditjen e kampion
Legjenda e Interit hedh “bombën”: Na jepnin doping Nga triumfet me Interin e madhe te zhgënjimet me Italinë dhe stafeta me Gianni Riveran. Sandro Mazzola është rrëfyer në
Juve dhe Inter ekipet më të dhunshme në Europë Juventusi dhe Interi për momentin janë ndër ekipet më të dhunshme në Europë. Statistikat e përpiluara nga sezoni 1992-
Sampdoria-Inter, zikaltrit kërkojnë fitore (FOTO LAJM) Pas humbjes shokuese ndaj Fiorentinës, Interi i Roberto Mancinit sot do të luajë një ndeshje shumë të vështirë ndaj Samp
Inter-Fiorentina, ndeshja e së vërtetës (FORMACIONET) Sonte në mbrëmje do të jetë një provë e vërtetë për Interin për të demostruar se e meriton vendin e parë. përballë do të
Inter kërkon golashënuesin më të mirë të Serisë B Inter nuk di tw ndalet. Trajneri i Interit, Mançini, ka kërkuar me urgjencë transferimin e mesfushorit argjentinas, Lave
Shaqiri i prish planet Mancinit, refuzon një klub Xherdan Shaqiri është i vendosur që të qëndrojë tek Interi, megjithëse zikaltrit duan që ta shesin. Mediat italiane shkr
4 super blerjet e radhës në Serinë A (FOTO LAJM) Seria A është një kampionatet më aktive gjatë merkatos së verës për këtë sezon. 4 yje të tjerë pitet të zbarkojnë në kët
Shaqiri drejt largimit, gati shkëmbimi me Perisic Shaqiri duket gjithmonë e më larg Interit. Drejtuesit zikaltër kanë kohë që interesohen për Perisiç dhe për këtë ofrojnë
Inter-Milan, "derbet" e merkatos të fituara nga zikaltrit (FOTO LAJM) Në Itali ka një shprehje të vjetër dhe shumë domethënëse: "Chi dice parenti, dice serpenti", që në shqip do të thotë "ku
Inter dëbon dy super lojtarë, dhe kërkon dy tjerë (FOTO L AJM) Samir Handanovic dhe Mateo Kovacic janë gati t’i thonë lamtumirë Interit. Në orët e fundit janë komplikuar negociatat pë
Mancini ngulmon për dy yje të Premier League (FOTO) Inter kërkon të përforcohet nga Anglia për sezonin e ri. Në analizën e fundit të trajnerit të Inter-it, Mancini, është p