999 rezultate për

zikaltrit

Inter përgatit listën e lojtarëve për sezonin e ardhshëm Interi duket se po përgatitet për të bërë një sezon merkatoje mjaft aktiv, për të ndryshuar një pjesë të mirë të skuadrë
Gabigol vazhdon të jetë i dashuruar me Interin, pas gjetjes së formës kërkon rikthimin Gabriel Barbosa u largua pa lënë gjurmë nga Interi, por duket se në Brazil po tregon se zikaltrit nuk e kanë trajtuar si
Më në fund Interi rikthehet tek fitorja pas plot 8 ndeshjes (VIDEO) Ditët e mira për Interin po vijnë. Zikaltërit vinin me 7 ndeshje pa e shijuar një fitore të vetme por sot zikaltërt të v
Interi i janarit mund të çojë në sakrifikimin e Spallettit Fillimisht skuadra fitonte pa bindur, më pas filloi të fitojë dhe të bindë, por tani Interi as nuk fiton dhe as nuk bind
Inter dhe agjenti i Pastores bien dakord, tani zikaltrit kanë misionin e fundit E mërkura ka qenë një ditë intensive në shtëpinë e Interit. Edhe pse nuk ka patur asnjë zyrtarizim, janë përvijuar lëviz
Largimet mbeten problemi i Interit, Joao Marion u ka ngelur në derë Joao Mario dhe Gabigol ishin 2 përforcimet më të bujshme të Interit në merkaton e verës së 2016-ës, madje në orët e fund
Reali ruan kontaktet me sulmuesin argjentinas Gazeta e përditshme franceze “L’Equipe” raporton se Real Madridi i ka ruajtur kontaktet me kapitenin e Interit, Mauro Ic
Napoli ia kthen Interit barazimim kundër Juventusit në fitore, zikaltrit vazhdojnë kryesimin Napoli nuk diti të përfitonte nga barazimi 0-0 në derbin e Italisë mes Juventusit dhe Interit. Skuadra e Sarrit bara
Trajneri i Valencias tregon dramën: 13 orë më ndanë nga pankina e Interit Valencia po ecën me një hap fantastik në këto javë të para, duke u renditur e dyta me 24 pikë, nën drejtimin Marcelinos,
Sonte, ora 20:45, Inter-Sampdoria, “zikaltrit” duan kreun Pasi u bë klubi i parë që frenoi ekipin e Napolit, Interi i Spallettit ka rastin për të vijuar në rrugën e fitoreve, tek
Njihni ndonjë që e ka ditlindjen sot? Pasi e ka në të njëjtën ditë me përvjetorin e San Siros Sot është përvjetori i 91-të i hapjes së “San Siro-s”, dhe ndeshja e parë ka qenë ajo e Inter dhe Milan, e cila ka përfu
Dështuan totalisht në kampionat, por Interi fiton "titullin" për tifozë Interi ka zhvilluar një prej sezoneve më të shëmtuar të historisë së tij, por të paktën duhet të ngushëllohen me tifozët
Interi bëhet "gazi i botës", turpërohet nga Sassuolo (VIDEO) Interi nuk ka ndërmend të ngrejë kokën për këtë sezon. Zikaltrit vijojnë me rezultate të turpshme, teksa sot janë mundur
Piolit drejt largimit nga zikaltrit, Inter tashmë kërkon "El Cholon" Goli i Zapatas mund të ketë vulosur largimin e Stefano Piolit nga Interi. Dy pikët e marra në 4 ndeshjet e fundit, kanë
Ausilio sqaron të ardhmen e Piolit tek zikaltrit Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka folur vetëm pak minuta para derbit të Madoninës që po luhet aktualisht duke
Interi turpërohet dhe ndaj Crotones, Pioli bën gati valixhet (VIDEO) Inter jo vetëm i jep lamtumirën ëndrrës për të zënë një vend në zonën Champions, por turpërohet nga një ndër skuadrat më
Pioli nuk bind Interin, zikaltrit synojnë Simeonen ose Conten Humbja me Romën ka ndezur edhe dyshimet e para në ambientin zikaltër për trajnerin Stefano Pioli. Ziklatrit po mendojnë
Interi lëviz në merkato, gjen sulmuesin për vitin e ardhshëm Interi e ka gjetur sulmuesin për sezonin e ardhshëm: Luis Muriel. Zikaltrit falë drejtorit të tyre Piero Ausiolio kanë s
Emergjencë në sulm tek Interi, ndaj Empolit s'ka kush të shënojë Interi është në emergjencë totale në prag të ndeshjes së radhës në kampionat ndaj Empolit. Zikaltrit do të kenë mungesën
Interi nuk ndalet, fiton në frymën e fundit ndaj Udineses (VIDEO) Interi merr një fitore me shumë fat në minutat e fundit të sfidës ndaj Udinezes. Zikaltrit triumfuan në shifrat 1-2, duk