999 rezultate për

zikalter

Napoli-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Napoli dhe Inter përballen sot në mbrëmje në orën 20.45 në çerekfinalen e dytë të Kupës së Italisë pas asaj mes Romës dh
Sherri me tifozët, Interi gjobit Icardin (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar një javë plot me makthe, që më keq nuk mund të përfundonte. Në fillim, ai nuk arriti akordin me z
Moggi-Moratti, shtrëngim duarsh në gjykatë (FOTO LAJM) Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti dhe ish-Drejtori Sportiv i Juventusit, Luciano Moggi shtrëgnuan në sallën e nj
Icardi e Guarin sherr me tifozët e Interit (FOTO LAJM) Update - Fund i tensionuar për Interin në "Mapei Stadium" të Reggio Emilias. Pas humbjes 3-1 me Sassuolon futbollistët z
Mancini i mbyll derën Cassanos: Kërkojmë dikë tjetër Trajneri i Interit Roberto Mancini, në konferencën e sotme pë shtyp, ka folur edhe rreth një rikthimi të mundshëm të Ant
Shaqiri pozon me Gallianin (FOTO LAJM) Ylli i ri i Interit Xherdan Shaqiri ka ndjekur dje një ndeshje basketbolli në Milano, ku edhe është takuar me administat
Hija e PSG-së mbi Mancinin, gati zëvëndësuesi Roberto Mancini e ka deklaruar: vitin e ardhshëm Interi i tij do të luftojë për titullin kampion. Por kjo nëse do të vaz
Ja Interi i sezonit të ardhshëm (FOTO LAJM) Roberto Mancini synon të rikthejë Interin e madh. Në projektin e ri zikaltër që ka ndërmend që nga rikthimi i tij, trajn
Mauro Icardi bëhet baba, lind Francesca Festë në shtëpinë e Interit: ka ardhur në jetë Francesca Icardi. Sulmuesi zikaltër Mauro Icardi ka postuar menjëherë në
Inter, nesër prezantimi i Xherdan Shaqirit Nesër në ora 13:00 do të prezantohet në qëndrën stërvitore të Interit, Appiano Gentile, blerja më e fundit e merkatos së
Mancini jep sqarime: Ja pse nuk e futa Shaqirin Interi fitoi ndeshjen e javës së 18 të Serie A kundër Genoas me rezultatin 3-1, por edhe pse pritej që Xherdan Shaqiri t
Icardi shënon në fushë, Osvaldo dhe Wanda e shohin nga tribuna (FOTO LAJM) Tribunë e mbushur me Vip-a në "San Siro" gjatë ndeshjes Inter-Genoa, por ata që ranë më shumë në sy ishin dy argjentinas
Inter-Genoa, Podolski e Shaqiri gati Interi u përforcua në këtë merkato janari me afrimin e Lukas Podolskit dhe Xherdan Shaqirit, i pari mbërritur nga Arsena
Inter, 9 emra për merkaton e janarit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Interi dhe tekniku i tij Roberto Mancini vijojnë përgatitjet për ndeshjen e fundit zyrtare të këtij viti atë
Vidiç rikthehet te Manchester United? Nemanja Vidiç mund të rikthehet te Manchester United gjatë merkatos së janarit. Mbrojtësi serb, i cili iu bashkua në ver
Guarin: E bind unë Falcaon të vishet zikaltër Mesfushori i Interit, Fredy Guarin do të luajë këtë fundjavë kundër Udineses ndeshjen e tij të 100-të në Serie A me fane
Inter, 4 objektivat e merkatos (FOTO LAJM) Roberto Mancini është shprehur qartë që në momentin kur u zyrtarizua si pasues i Walter Mazzarrit se Interi ka nevojë pë
Milan-Inter, Italia flet “kuqezikaltër” (FOTO LAJM) Fundjava në Itali duket se do t’i ketë sytë e të gjithë sportdashësve të fokusuar nga Milano, aty ku do të luhet derbi n
Zanetti mendoi largimin pas dorëheqjes së Morattit Javier Zanetti për disa orë po mendonte largimin nga Interi. Pas "tërmetit" që shkaktoi largimi i Massimo Morattit, ish-
Pa Champions ikën Mauro E tashme e zymtë, e ardhme e paqartë. Aktualisht kjo është panorama e Interit që po kalon ndoshta periudhën më të vështi