999 rezultate për

zikalter

Firmos Handanoviç, ja 4 synimet e radhës (FOTO LAJM) Lajme të mira në shtëpinë Interit. Më në fund është zgjidhur dhe dilema e të ardhmes së Samir handanovic. 30-vjecari ka
Wanda "ndan" Icardin me Interin nga Twitter-i Wanda Nara i jep një sinjal të qartë presidentit Erick Thohir. Në një postim të publikuar në Twitter, Nara hedh bombën n
Chelsea kërkon me ngulm bomberin e Interit Chelsea nuk ka ndërmend të heq dorë nga synimet për të blerë Maro Ikardin. Sipas sajti “Metro” në Angli, janë duke shqyr
Inter, kontratë 4-vjeçare për Yaya Toure Interi vazhdon të këmbëngulë për mesfushorin e City-t, Yaya Toure. Shoqëria zikaltër ka filluar kontaktet e para me agje
Ja 10 objektivat e merkatos së Interit (FOTO LAJM) Drejtuesit e Interit vazhdojnë punën për përforcimin e skuadrës gjatë merkatos së verës. Paraqitja e dobët gjatë këtij s
Selfie e jashtëzakonshme e tifozit me Shaqirin (FOTO) Një tifoz i Interit ka realizuar një “selfie të jashtëzakonshme” me Xherdan Shaqirin. Tifozi zikaltër e ka realizuar
Inter mendon shkëmbimin Guarin-Lavezzi Roberto Mancini e ka shprehur hapur se Interi i tij sezonin e ardhshëm do të jetë një skuadër që do të luftojë për titul
Mancini: Besoj në përmbysje, Shaqiri... Roberto Mancini beson në përmbysje, e cila do ti ndryshonte rrjedhën sezonit të Interit. Tekniku zikaltër është i bindur
Inter, Mancini beson ende te vendi i tretë Interi e ka mendjen te ndeshja e rradhës në Serie A, ajo kundër Cesenas. Tekniku zikaltër Roberto Mancini kërkon që skua
Interi fikson çmimin e Handanoviç Samir Handanoviç mund të largohet nga Interi në fund të këtij sezoni për shumën e 15 milionë eurove. Lajmin e jep gazeta
Revolucion te Inter, kush ikën e kush vjen? (FOTO LAJM) Fair Play-i Financiar e detyron Interin të rishohë planet e merkatos së ardhshme. Gjoba dhe dhe reduktimi i listës UEFA
Inter-Fiorentina, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në Itali vëmendja do të jetë e gjitha te Inter-Fiorentina në pritje të sfidës së madhe mes Romës dhe Juventusit që do të
"Ndahen" Shaqiri e Podolski (FOTO LAJM) Dy transferimet më të bujshme të Interit gjatë merkatos së janarit, Xherdan Shaqiri e Lukas Podolski, duket se e kanë hu
Napoli-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Napoli dhe Inter përballen sot në mbrëmje në orën 20.45 në çerekfinalen e dytë të Kupës së Italisë pas asaj mes Romës dh
Sherri me tifozët, Interi gjobit Icardin (VIDEO) Mauro Icardi ka kaluar një javë plot me makthe, që më keq nuk mund të përfundonte. Në fillim, ai nuk arriti akordin me z
Moggi-Moratti, shtrëngim duarsh në gjykatë (FOTO LAJM) Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti dhe ish-Drejtori Sportiv i Juventusit, Luciano Moggi shtrëgnuan në sallën e nj
Icardi e Guarin sherr me tifozët e Interit (FOTO LAJM) Update - Fund i tensionuar për Interin në "Mapei Stadium" të Reggio Emilias. Pas humbjes 3-1 me Sassuolon futbollistët z
Mancini i mbyll derën Cassanos: Kërkojmë dikë tjetër Trajneri i Interit Roberto Mancini, në konferencën e sotme pë shtyp, ka folur edhe rreth një rikthimi të mundshëm të Ant
Shaqiri pozon me Gallianin (FOTO LAJM) Ylli i ri i Interit Xherdan Shaqiri ka ndjekur dje një ndeshje basketbolli në Milano, ku edhe është takuar me administat
Hija e PSG-së mbi Mancinin, gati zëvëndësuesi Roberto Mancini e ka deklaruar: vitin e ardhshëm Interi i tij do të luftojë për titullin kampion. Por kjo nëse do të vaz