999 rezultate për

zikalter

Icardi pranë largimit, Interi synon 3 yje Mauro Icardi i ka ditët e numuruar tek Interi. Argjentinasit iu hoq shiriti i kapiutenit ditën e djeshme, dhe tashmë
Interi dënon rëndë Icardin, i heq shirtin e kapitenit Mauro Icardi nuk do të jetë më kapiteni i Interit. Shiriti do të kalojë në duart e Handanovic. Lajmi i është komunikuar
Wanda Nara: Icardi nuk është kapiten që braktis skuadrën Për Wanda Naran kapiteni Icardi është një nga ata që duhet ta marrin shembull, njëri prej atyre që nuk ndalon së luftuar
Jose Mourinho do Interin Luçiano Spaleti i ka ditët e numuruara tek Interi për shkak të rezultateve të dobëta. Sipas të përditshmes italiane
Dalin pamje të reja, tmerri ku u vra tifozi zikaltër (VIDEO) Interi-Napoli ndeshje e cila u zhvillua dy ditë më parë përfundoi në një tragjedi, teksa një një tifoz zikaltër humbi j
Wanda Nara "shkëlqen" në festën e Krishtlindjes te Interi (FOTO LAJM) E veshur "zikaltër", Wanda Nara ka çuar një tjetër sinjal dashurie ndaj klubit të Interit, ndërsa ka shkëlqyer gjatë fes
Trajner apo aktor? Interi e bën Spallettin elf të "babagjyshit" (VIDEO) Interi nuk po kalon një moment të mirë në aspektin sportiv. Ekipi zikaltër u eliminua nga Champions League pas barazimi
Wanda zbulon të ardhmen e Icardit Mauro Icardi me shumë mundësi do të qëndrojë gjatë te Interi. Ai u përfol për një kalim të mundshëm te Reali Madridit,
Perisic mund të largohet nga Interi, zbardhen klubet pretendente Sulmuesi i Interit, Ivan Perisiç dha një intervistë për “FourFourTëo”, ku foli për refuzimin që i bëri Manchester Unit
Wanda bllokon transferimin e Icardi-t Që Real Madrid pëlqen Mauro Icardi-n, kjo nuk është diçka e re. Nëse do të ketë negociata së shpejti në lidhje me këtë g
Atalanta kalon në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Skuadra e Atalantës ka kaluar në avantazh ndaj Interit në minutën e 8 të ndeshjes. Golin e zhbllokimit të rezultatit e s
Inter-Barça, zikaltërit vendosin rekord arkëtimesh Sonte në mbrëmje do të luhet ndeshje e shumë pritur, Inter-Barcelona e vlefshme për Uefa Champions League. Një përballjë
Handanoviç për pak bën gafën e muajit (VIDEO) Portieri i skuadrës së Interit, Samir Handanoviç për pak sa nuk bëri autogolin e vitit. Ai kërkonte të pasonte për sh
Tifozëri e mrekullueshme, zikaltërit mbushin stadiumin ndaj Genoas Skuadra e Interit po zhvillon sezonin më të mirë në viteve të fundit ku e shohin veten në vendin e 2 pas 10 ndeshjes. Kj
Interi interesohet për talentin shqiptar të Bayernit Inter ka shprehur interesim për talentin shqiptar të Bayern Munich, Meritan Shabani. 19-vjeçari nuk është se po spik
Modriç kalon te Inter në janar Thashethemet për kalimin e mesfushorit të Real Madrid, Luka Modriç te skuadra e Interit nuk kanë fund. Së fundmi ka qenë
Inter pranë akordit me Modriç Merkato e janarit pritet të jetë e nxehtë për skuadrën e Interit. Zikaltërit kërkuan edhe në merkton e verës mesfushorin
Messi u dëmtua, ky është mesazhi i zikaltërve për "pleshtin" Lionel Messi do të jetë mungesa e madhe e Barcelonës në ndeshjen e mesjavës në Champions League me Interin dhe në El Cla
Ikardi kthehet në çështje te Inter, zbuloni arsyen Skuadra e Interit po zhvillon një sezon fantastik pasi numëron plot 6 fitore radhazi. Pavarësisht se i gjithë ambienti z
Mauro Icardi barazon rekordin e Vierit Ka fitore të merituara dhe fitore karakteri, por ka edhe ndeshje që duket sikur asgjë nuk ecën deri sa kampioni i zgjidh