999 rezultate për

zikalter

Tifozët e Milanit kujtojnë intervistën e Piolit: Jam tifoz i Interit, kam lindur zikaltër Pavarësisht ecurisë negative të skuadrës, dhe fushatës për largimin e Giampaolos, tifozët e Milanit duken sërish të pakë
Sensi tremb Interin, rezonanca magnetike tregon nëse do jetë kundër Dortmund Inter ka dalë i mundur nga derbi i Italisë përballë Juventus, por ajo që shqetëson ende kampin zikaltër e mbi të gjithë
Formacioni zyrtar: Sampdoria-Inter, zikaltërit me Sanchez titullar duan kreun Inter do të zbresë në fushë për transfertën ndaj Sampdoria dhe trajneri Antonio Conte ka publikuar 11 lojtarët që do të
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO) Interi arriti të sigurojë fitore me rezultat 2:0 në ndeshjen kundër Milanit, e cila u zhvillua sonte në stadiumin “San S
Ish-sulmuesi i Skëndërbeut hesht "San Siron", Praga në avantazh (VIDEO) Slavia e Pragës është duke befasuar Interin në San Siro. Ish-sulmuesi i Skëndërbeut ka ndëshkuar zikaltërit në minutë
Sanchez mbërrin në Milano, pritet nga një numër i lartë tifozësh (VIDEO) Ashtu siç është lajmëruar gjatë gjithë ditës së sotme, ka ndodhur në këto momente. Alexis Sanchez ka ateruar në Milano d
Paratici entuziasmon tifozët e Interit, sulmuesi argjentinas drejt zikaltërve Paulo Dybala mund të jetë një futbollist i Interit. Është drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici i cili nuk e ka
Yyy çfarë këmbësh! Modelja shqiptare çuditet me Lukakun (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, Erjona Sulejmani është gjithmonë në qendër të vëmendjes me statuset dhe fotot që p
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Tifozët zikaltër nuk lenë të qetë Lukakun, ndërhyn policia Ardhja e Romelu Lukakut te Interi ka shtuar ndjeshëm entuziasmin në kampin zikaltër. Tani tifozët shpresojnë te fiti
Interi s’heq dorë, zikaltërit tentojnë bomberin e Serisë A Kjo merkato po vijon të jetë shumë aktive për Interin. Mes të tjerash, zikaltërit kanë në tavolinë edhe dy emra të mëdhe
Inter nuk ndalet, zyrtarizon dy futbollistë në një ditë Ardhja e Antonio Contes në krye të skuadrës e ka bërë shumë aktive Interin, e cila ka nisur të lëvizë furishëm në merkat
Interi rekord abonimesh, ezaurohen të 40 mijë vendet Entuziazëm në shtëpinë e Interi për sezonin e ri futbollistik. Sikurse është komunikuar edhe nga klubi zikaltër, janë ez
Interi arrin akordin me bomberin e Romës Edin Dzeko është gjithnjë e më afër transferimit tek Interi. Sulmuesi boshnjak ka marrë një ofertë nga klubi zikaltër dh
Zyrtare: Interi merr vendimin për Spalletin Revolucioni i skuadrave milaneze duket se nis nga pankina. Pas Gennaro Gattusos që u largua me konsensus të plotë nga Mi
Interi nis kontaktet me Elseid Hysaj Inter e ka seriozisht për Elseid Hysaj. Skuadra zikaltër po kërkon frymë të re në repartin e prapavijës dhe kapiteni i
Merr fund telenovela, kur prezantohet Conte te Interi Antonio Conte është shumë pranë zyrtarizimit si trajneri më i ri i Interit. "Sport Mediaset" bën të ditur se tekniku
Inter ka në plan anësorin e PSG Inter po punon për të sjellë në Serinë A anësorin me tipare sulmuese të skuadrës së PSG-së, argjentinasin Angel Di Maria
Nuk ndalen sulmet ndaj Icardit: Njeri i vogël, që nuk e meriton Interin “Curva Nord” është ende kundër Mauro Icardi. Sulmuesi zikaltër, në ndeshjen kundër Romës e përçau tifozërinë në “San Sir
Dybala zikaltër? Del në shitje uniforma e lojtarit (FOTO LAJM) Zërat reth interesimit të Interit për Paulo Dybala-n tashmë sa vjen e shtohen, dhe po bëhen sa më të vërteta. Së fun