999 rezultate për

zidane

Video e presidentit të Almerias me Zidane po bën xhiron e botës (VIDEO) Një video e Zizu me Turki Al-Sheikh po bën xhiron e botës. Turki Al-Sheikh, pronari i klubit të Almerias, është takua
Telenovela "Pogba" merr fund, Reali merr vendim Zhvillime te Real Madrid. Drejtuesit e klubit spanjoll e kanë ndarë mendjen dhe nuk duan ta transferojnë francezin Paul
Zidane e Ramos kanë gati kërkesat për vitin 2020 Në shtëpinë e Realit të Madridit ishte koha për të shkruar letrat për "Babagjyshin". Presidenti Perez, trajneri Zidan
Duan titullin, Zidane "tërbon" tifozët e Realit me deklaratën e tij Real Madridi u ndal sërish në La Liga duke mos shkuar më shumë se një barazim pa gola kundër Athletico Bilbaon në “Santi
Eriksen i thotë "JO" United, "sy e veshë" nga Spanja Christian Eriksen do të largohet nga Tottenham, por nuk dihet akoma nëse do të ndodhë në janar apo në fund të sezonit, a
Zidane i sigurtë: Nuk na mungon Cristiano Ronaldo Real Madridit nuk është duke i munguar ish-ylli i skuadrës, Cristiano Ronaldo, me gjithë mungesën e golave në ndeshjet e
Reali po vuan para portës, Zidane i bindur se nuk i nevojiten sulmues Me gjithë problemet e qarta të Real Madridit me shënimin e golave, trajneri Zinedine Zidane nuk ndien se ka nevojë ta tr
Për Zidane ky është trajneri më i mirë në botë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka vlerësuar rivalin e tij në Manchester Cityt, Pep Guardiolën, si trajneri
Për Zidane, barazimi ishte i pamjaftueshëm për Real Madridin Zinedine Zidane ka thënë se barazimi pa gola mes Real Madridit dhe Barcelonës të mërkurën në El Clasico, nuk ishte mjaft
Zidane nuk e njeh "shijen" e humbjes në 'Camp Nou' Pas katër vizitave në Camp Nou si trajner i Real Madridit, Zinedine Zidane ende s’e di ndjenjën e të qenët humbës në sta
Guardiola: E kam ëndërruar një kalim te Juve Pep Guardiola ka zbuluar se ka qenë ëndërr e tij të luante përkrah Zinedine Zidanes te Juventus. Guardiola e kaloi pj
Një ditë para "El Clasiccos" Zidane tregon si do ta ndalë Messin Zinedine Zidane ka folur një ditë para "El Clasicos". Kjo ndeshje konsiderohet si shumë e rëndësishme pasi i gjen të
Zidane i kënaqur: Ky është Real Madridi, kurrë s’dorëzohemi Zizu është shprehur shumë i lumtur me pikën e marrë në Mestalla Real Madridi i ka shpëtuar humbjes në ‘Mestalla’ në m
Zidane: Më duhet të tregoj respekt, Mbappe është lojtar i PSG-së Zidane nuk dëshiron të komentojë situatën e Mbappen Javë më parë ishte në qendër të vëmendjes pasi tha "e dua Mbappen
Një ndeshje para "El Clasiccos", Zidane nuk kursen asnjë Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë
Bale në stol, Zidane sqaron vendimin Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka insistuar se asgjë nuk ka ndodhur mes tij dhe sulmuesit anësor Gareth Bale
Zidane, para shortit: Ne do ta eliminojmë Liverpoolin Zinedine Zidane u tall me gazetarët duke thënë se skuadra e Real Madridit s’do ta kishte aspak problem ta mposhte kampio
Zidane s'ka ndërmend të heqë dorë nga Pogba E ardhmja e Paul Pogba ende mbetet e paqartë. Sipas raportimeve të fundit, ZInedine Zidane dëshiron me çdo kusht ta k
Ishte i "fikur", Zidane: S'e kemi humbur asnjëherë Iscon Zidane ka vetëm fjalë pozitive për Iscon. Spanjolli ka bërë vetëm 10 paraqitje deri më tani këtë sezon, as s’ka realizua
"U mundua ta mbante në Madrid", përplasja mes Zidane dhe Mbappe bëhet virale (VIDEO) Lufta për top mes Zinedine Zidane dhe Kylian Mbappes gjatë ndeshjes të së martës në Santiago Bernabeu është bërë virale