999 rezultate për

zidane

Mbappe shkruan letër për ekperiencën te Reali, nuk e harron takimin me Zidane Tashmë është e qartë se Paris Saint-Germain ka dy yje të padiskutueshëm në skuadër si Neymar dhe Kylian Mbappe. Fitue
CHAMPIONS/ Zidane apo Guardiola? Statistikat dhe formacionet e mundshme të super ndeshjes (FOTO LAJM) Sonte me plot gojën mund ta themi se do të luhet një finale e parakohshme, shkruan Albeu.com Real Madridi është 13 he
Zidane tregon cili është trajneri më i mirë në botë Për Zinedine Zidanen Pep Guardiola është trajneri më i mirë në botë. Trajneri francez para El Clasicos është paraqitu
Zidane nuk është i sigurt nëse Hazard do të luaj më këtë sezon Dëmtimi i Eden Hazard ka trazuar jo pak gjendjen në kampin madrilen. Sulmuesi belg u largua nga fusha duke çaluar në
Zidane: Guardiola është më i miri, nuk përballem unë dhe ai por Real - City Zinedin Zidane ka folur para ndeshjes së madhe Real Madrid - Manchester City. Francezi ka thënë se Guardiola është trajn
Zidane: Ringrihemi në "El Clasico" Humbja ndaj Levantes, e dyta e pësuar në La Liga në këtë sezon, la një shije të hidhur te Reali i Madridit pasi një javë
Rinovimi i kontratës së Ramos, Zidane: Dua që gjithmonë të jet me ne Ramos dhe Reali janë duke punuar për të rinovuar kontratën mirëpo pak ditë më parë në mëdia u përhap lajmi se bisedimet
Zidane fjalë të mëdha për Ramos Zinedine Zidane pret që Sergio Ramos të rinovojë sa më shpejt kontratën me Real Madridin. Kapitenit të madrilenëve i
Dhimbje koke për Zidane, Bale dhe Jovic kthehen në shtëpi Dy yjet e Realit janë kthyer në shtëpi nga Zinedin Zidane ditën djeshme pasi kanë pasur dhimbje stomaku. Ylli uellsia
Momenti kur lojtari i Celta Vigos për pak sa nuk i nxierr syrin Zidane (VIDEO) Zinedine Zidane mori me një goditje të dhimbshme në fytyrë në barazimin 2-2 ndaj Celta Vigo. Francezi ishte afruar af
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Zidane: Vinicius ka shumë kualitet, është koha të punojë Zizu beson se Vini ka shumë për t’i dhënë Real Madridit. Vinicius Junior, 19-vjeçar, nuk është duke e gjetur shpesh r
Zadane: Hazard është gati 100% Zinedin Zidane ka shuar të gjitha dyshimet për Edenb Hazard, belgu është gati 100% sipas francezit. Hazard ka qenë ja
Zidane i bie nga mbrapa me makinë, më pas bëjn selfie Ignacio Fernandez po ngiste me makinë nëpër qendrën stërvitore të Real Madridit, Valdebebas, të dielën kur përjetoi një
Hazard i gatshëm për ndeshjen e rradhës së Real Madridit Mungesa e Hazard i kaloi të gjitha pritshmëritë, për belgun fillimisht u raportua se ishte një dëmtim i lehtë, por sulmu
Zidane: Kritikat për Marcelon, zhgënjyese Braziliani u kritikua ashpër për paraqitjen e tij kundër Real Sociedad. Zinedine Zidane ka pranuar se “thikat mprehën
Zidane flet pas eliminimit nga Kupa e Mbretit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur pas humbjes 3-4 nga Real Sociedadi dhe eliminimi nga Kupa e Mbretit.
Zidane publikon listën e Realit për ndeshjen e kupës, mungojn Hazard e Bale Zinedin Zidane ka publikua listën e lojtarëve të Real Madridit për ndshjen e kupës ndaj Real Soicedat. Francezi ka lë
Zidane flet për problemet e Barcelonës dhe transferimin e Mbappe Zinedine Zidane ka folur për problemet që po kalon Barcelona dhe mundësinë e transferimit të Kylian Mbappe në "Santiaago
Kriza e Barcelonës, Zidane: Do jenë konkurrentë deri në fund Trajneri i Real Madridit,, Zinedin Zidane ka folur rreth krizës që po kalon Barcelona. Ai është shprehur se kriza është