999 rezultate për

zidane

5 vendimet e mëdha që Zidane duhet t’i marr para se të rikthehet lufta për titullin në La Liga Me kthimin e futbollit, Real Madridi po përgatitet të rikthehet në luftë për titull kampioni në La Liga, por përpara kës
Zidane i duhet të zgjedhë, Hazard apo Vinicius JR? Mes Eden Hazard dhe Vinicius JR, Zinedine Zidane do përzgjedhë vetëm njërin. Deri me tani numri një i stolit të Realit t
Zidane ka ndryshuar idetë e Ancelottit për futbollin Carlo Ancelotti ka treguar në një bisedë për Sky Sports se si Zinedine Zidane ka ndërruar filozofinë e tij për futbollin
Zidane: ADN e Realit, vetëm të fitojë Trajneri i Real Madrid ka udhëhequr seancat stërvitore në Valdebebas, me lojtarët që janë stërvitur në grupe të vogla.
Totti: "Panenka" tani është bërë një gjest banal, Zidanen e kam admiruar Totti ka shënuar edhe “Panenka”, ose siç njihet ndryshe “goli lugë”. Në këtë pikë të intervistës, ai shton: “Sergio Ramo
Zidane identifikon treshen e "ëndrrave" që do të pasonte Ronaldon, Benzeman dhe Balen Zinedine Zidane thuhet se ka identifikuar treshen e ëndrrave që do të pasonte Cristiano Ronaldon, Karim Benzeman dhe Gar
Beckham zbulon fjalët që Zidane ia tha në ndeshjen e tij të fundit David Beckham ka zbuluar bisedën që ai kishte me Zinedine Zidane përpara se francezi të dilte në pension. Në javën e
Zidane i befasuar nga transformimi i Eden Hazard Eden Hazard u rikthye dje në stërvitjen e Real Madrid, duke befasuar Zinedine Zidanen me transformimin e trupit të tij.
Lajme të mira për Realin, ylli i ekipit kthehet në stërvitje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka marrë një lajm të mirë në stërvitjen e ekipit. Së fundmi raportohet se
Van der Sar: Kisha shumë probleme te Juve, krenar të luash me Zidane Portieri, i ardhur nga Ajax, do të ishte rojtari i ri i Juventusit pas Peruziut, por gjërat nuk shkuan mirë. Van der Sar
Të blinduar, Zidane përshëndetet me lojtarët në distancë Skuadra e Real Madridit u ribashkua në Valdebebas të Mërkurën, shkruan Albeu.com. Megjithëse në rrethana më pak se no
Materazzi kujton edhe njëherë episodin me Zidane, si nisi sherri ? Marco Materazzi I kthehet edhe një historisë së finales së Botërorit të vitit 2006, shkakut të përplasjes me Zinedine
Del Piero thurr elozhe për Zidane Alessandro del Piero foli për trajnerin aktual të Real Madridit, ish-shokun e tij të skuadrës, në një “live” në Instagra
Lajme të mira për Realin, Hazard lë pas dëmtimin dhe rinis stërvitjen Pas operacionit të kryer të Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Eden Hazard duket se ka lënë pas dëmtimin e rën
AS: Operacioni Mbappe, Real Madrid dhe PSG në tension (VIDEO) Në muajt e fundit ka pasur disa sherre publike mes dy klubeve për të ardhmen e francezit. Francezi është ëndrra e Real M
Zinedin Zidane rikthen interesin për yllin i Bayern Munchen Zinedin Zidane dhe Reali i Madridin kanë kthyer interesin për yllin austriak të Bayern Mucnhen, David Alaba. Sipas të
Zidane do të bëjë roatcion, lojtarët që do shiten vlejnë 121 milionë euro Në skuadrën aktuale të Zidane janë 25 futbollistë dhe kur atyre t’i shtohen edhe 11 futbollistë që janë të huazuar numri
Juventus-Zidane, rikthehen kontaktet Juventusi nuk ka hequr dorë nga Zinedin Zidane. Zidane është rikthyer në listën e dëshirave të Juventus, me këta të
Materazzi: E rraha keq Balotellin, italianët nuk më mbështetën pas goditjes së Zidane Marco Materazzi zbulon sherrin me shokun e skuadrës së Interit Mario Balotelli në vitin 2010. Fituesi i Kupës së Botës,
Sa do të kushtonin Maradona, Pele, Cruyff dhe Zidane në tregun e sotëm? (FOTO LAJM) Tregu i transferimeve ka pësuar një ndryshim të madh gjatë viteve të fundit. Skuadrat nuk e kanë më problem që të shp