999 rezultate për

zidane

Humbi ndaj Alaves në shtëpi, Zidane: Nuk kam ndonjë shpjegim Real Madrid humbi ndeshjen e javes së 10-të ndaj Alaves në kuadër të La Ligas. Alaves realizoi në minutën e pestë të
Dhimbje "koke" për Zidane, Carvajal dëmtohet sërish dhe pritet të mungojë gjatë Vetëm pak ditē pas rikthimit në fushë, mbrojtësi Dani Carvajal është ndalur sërish për një tërheqje muskulore në kë
Zidane i lumtur me formën që po kalon Real Madridi Real Madridi ka pasur problemet e tyre këtë sezon, por Zinedine Zidane është i bindur se ata do të gjejnë ritmin e tyr
Çmimi për trajnerin e shekullit, këta janë 10 të nominuarit Janë publikuar emrat e 10 trajnerëve të nominuar për çmimin e trajnerit më të mirë të shekullit. Në 100 vitet e fundi
Zidane me dhimbje "koke", pa Benzeman ndaj Interit Karim Benzema është në dyshim të madh që të paraqitet kundër Interit të mërkurën, në kuadër të Ligës së Kampionëve. F
Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane (VIDEO) Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim. Gjatë nde
Zidane shuan zërat e merkatos: Isco qëndron te Reali Zinedine Zidane u mbyll dyert të gjitha skuadrave të interesuara për Roman Alarcon Suarez i njohur nga të gjithë si Isco
Vetëm 1 pikë ndaj Villarreal, Zidane: Merituam më shumë Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk është ndarë i kënaqur me barazimin ndaj Villarrealit. Reali nuk arriti
Humbje turpëruese ndaj Valencias, Zidane: Faji është i imi, duhet të përmirësohemi në mbrojtje Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është deklaruar pas humbjes turpëruese ndaj Valencias (4-1). "Los Blancos"
"Krisje" mes Zidane dhe Iscos? Ky është reagimi i trajnerit të Realit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane insiston se nuk ka probleme me mesfushorin Isco. Spanjolli u dëgjua në kame
Del Piero krahason Pirlon me Zidane: Mund të ketë një rrugëtim të ngjashëm Juventusi mori një fitore të rëndësishme në mbrëmjen e djeshme në Ligën e Kampionëve, teksa mposhti me rezultatin 1-4 Fe
Mposhti Interin, Zidane: Tri pikë të merituara, duhet të urojmë lojtarët Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është ndarë i kënaqur me fitoren ndaj Interit. "Los Blancos" fituan me rezu
"Do të shkruajnë historinë me Realin", Zidane konfirmon treshen sulmuese Hazard-Benzema-Asensio do të shkruajnë historinë me fanellën e Real Madridit, pas BBC – Bale-Benzema-Ronaldo. Kështu
Zidane: Ndeshja kundër Interit është finale Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pret ndeshje shumë të vështirë kundër Interit në kuadër të Ligës së Kampionëve
Pesë detaje interesante që ndoshta nuk i dini për Zizu Zidane Ka shumë pak që mund të thuhet për trajnerin e Real Madridit, Zinedine Zidane që në vitet e fundit ka shkëlqyer. Tekn
Zidane më në fund me sulmin e preferuar ndaj Interit Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane pritet që nesër në përballjen ndaj Interit, sulmin t’ia besoj treshes Marco As
Zidane më në fund e ka treshen sulmuese Sulmi është reparti që po çalon më së shumti te Real Madridi. Përveç Karim Benzemas, që rrallë e gjen edhe ai këtë se
Zidane dëshiron shërbimet e Dybala, Reali i ofron dy yje Juventusit Sulmuesi i Juventus Paulo Dybala është në listën e transferimeve të Real Madrid, raportojnë mediet italiane. Argjenti
Barazoi në minutat e fundit, Zidane: Do ta kalojmë fazën e grupeve Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka befasuar të gjithë me deklaratën e tij pas barazimit dramatik 2-2 kundër Bo
Nuk u përmbajt me fjalët ndaj Zidane, Isco përfundon në listën e "zezë" Moment i errët në karrierën e Francisco Roman Alarcon Suarez. Ai që njihet nga të gjithë si Isco ka përfunduar në listën