999 rezultate për

ziadin

Ziadin Sela: Ka arsye të kapen armët, por nuk është momenti Kryetari i Lëvizjes për Reforma, PDSH, Ziadin Sela, ka deklaruar se shqiptarët në Maqedoni kanë “shumë arsye” për t’i ka
Sela: Jemi për bashkëpunim të vërtetë, jo vetëm deklarativ Megjithëse nuk ishte i pranishëm në takimin e partive opozitare shqiptare të thirrur nga RDK-ja e Fadil Zendelit, kryeta
LR-PDSH kundër takimit të partive opozitare Partia LR-PDSH, e drejtuar nga Ziadin Sela, ka thënë se prioritet i lartë gjatë kësaj periudhe është mbajtja dhe organiz
Ja çfarë thotë Ziadin Sela për zgjedhjet e 5 korrikut Kryetari i LR-PDSH Ziadin Sela nga selia e partisë së tij ka thënë se është për zgjedhje demokratik dhe të ndershme.
A janë ndarë Ziadin Sela dhe Vesel Memedi? (FOTO LAJM) Aleanca për Shqiptarët zhvilloi një debat të hapur me shqiptarët e Manastirit, ku mori pjesë kryetari i LR-PDSH-së, Ziad
Ziadin Sela, telegram ngushëllimi ambasadores belge dhe atij të BE-së Pas sulmeve terroriste në Belgjikë, kryetari i LR-PDSH, Ziadin Sela, ka dërguar telegram ngushëllimi ambasadores belge t
"Tysoni shqiptar" mbështet Ziadin Selen (FOTO LAJM) Boksieri i njohur nga Gostivari ka takuar në Zvicër kryetarin e LR-PDSH-së dhe kryetarin e komunës së Strugës, Ziadin Se
Sela: Nuk do të ketë koalicion me LSDM-në Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, ka reaguar në profilin e tij në Facebook lidhur me informacionet se, Aleanca për Shq
LR-PDSH: Nuk ka bashkim me ata që fshihen pas portaleve pa adresë Sulmet ndaj LR-PDSH nuk kanë të ndalur, madje dhe nga aktorë të ndryshëm, që hiqen si bashkëpunues dhe nga ana tjetër ka
Ziadin Sela dhe Mimoza Kusari takohen në Shkup (FOTO LAJM) Sot, në ambientet e restorantit "La terrazza" në Shkup, kryetari i LR-PDSH-së dhe i komunës së Strugës, Ziadin Sela, esh
Sela detyron gazetaren maqedonase ti kërkojë falje, qytetarët e shpallin hero (VIDEO) Ngjarja ka ndodhur pas takimit në Shkup pas takimit mes Ziadin Seles dhe Vesel Mehmedit me kryetarin e LSDM-së, Zoran Za
Sela dhe Memedi takohen me Zaevin: Ja pika jonë e përbashkët! (VIDEO) Kryetarët e dy partive shqiptare LR-PDSH dhe RDK, Ziadin Sela dhe Vesel Memedi u takuan sot me kryetarin e LSDM, Zoran Z
Ziadin Sela e fal xhumanë në Mateç të Likovës (FOTO LAJM) Kryetari i Lëvizjes për Reforma – PDSH, Ziadin Sela, ishte sot në rajonin e Likovës, ku është takuar me qytetarët dhe ku
Këshilli Shqiptaro-Amerikan alarmon Washingtonin zyrtar për kërcënimet ndaj Ziadin Selës Këshilli Shqiptaro-Amerikan, me bazë në New Jersey, i ka drejtuar një letër Departamentit të Shtetit Amerikan dhe instit
Ziadin Sela kërcënohet me jetë, MPB nuk reagon Kryetari i Komunës së Strugës, Zijadin Sela është kërcënuar me jetë. Ai deklaron se Ministria e Punëve të Brendshme n
MPB padit Ziadin Selën për shpërdorim detyre MPB Ohër ka ngritur padi penale ndaj kryetarit të komunës së Strugës Ziadin Sela nga fshai Livadhi, R.H nga Veleshta, Gj
Komuna e Strugës thellon bashkëpunimin me komunën e Byjykçekmexhesë (FOTO LAJM) Sot Kryetari i Komunës së Strugës, Ziadin Sela, priti në një takim Kryetarin e Komuës së Byjykçekmexhesë, Hasan Akgun.
Ziadin Sela dhe Atifete Jahjaga vizitë në SHBA Kryetari i komunës së Strugës dhe kryetar i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, nis sot një vizitë zyrtare në SHBA. Sela është i ft
Çairi bëhet me Ziadin Selën (FOTO LAJM) Mbrëmë banorë të Çairit janë rreshtuar me Lëvizjen e Ziadin Selës. Në takim me banorët e Çairit ka marrë pjesë sekretari
Këshilli i Strugës me sallë të re, shqipja mbi maqedonishten (FOTO LAJM) Sot u bë inagurimi i sallës së renovuar të Këshillit të Komunës së Strugës. Në prani të Kryetarit të Këshillit, Abdulla