999 rezultate për

ziadin

Zoran Zaev viziton Ziadin Selën në spital Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, i shoqëruar nga antarë të kryesisë së kësaj partie, ka vizituar kreun e LR-PDSH-së Ziadin Se
Policët shqiptar arrestuan dhunuesin e Ziadin Selës kundrejt refuzimit të kolegëve maqedonas Toni Trajkovski është një ndër paramilitarët që hynë në Kuvendin e Maqedonis dhe në video është kapur duke keqtrajtuar k
Flet-arreste edhe dy të identifikuar për sulmin ndaj Selës Policia ka identifikuar edhe dy nga katër sulmuesit që rrahën deputetin Ziadin Sela të enjten e 27 prillit në Parlament.
Çohet Ziadin Sela, së shpejti edhe në Parlament (FOTO LAJM) Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela gjendja shëndetësore e të cilit është përmirësuar, është çuar në këmbë për t’iu rikthye
Ky është huligani maqedonas që sulmoi Ziadin Selën Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka publikuar fotografinë e kriminelit për të cilin u paraqit edhe një video-dëshmi se
PAMJE TE REJA/ "Largohuni se është i vdekur", ja si u tërhoq zvarrë Ziadin Sela (VIDEO) "Kryetari i LR-PDSH-së Ziadin Sela, tashmë raportohet se është në gjendje të qëndrueshme dhe se shumë shpejt do t'i kthe
Dalin pamjet e tmerrshme të masakrimit të Ziadin Selës në Kuvend Sëfundmi kanë dalë pamje të tmerrshme nga rrahja e Zijadin Selës gjatë të enjtës së shkuar nga paramilitarë të maskuar n
Në prag të përsëritjes së skenarit të së enjtes, Nuri Seferi ka një mesazh për dhunuesit e Ziadin Selës (VIDEO) Kampioni i boksit, Nuri Seferi ka dhënë një mesazh përmes INA lidhur me incidentin që ndodhi me Ziadin Selën në Kuvend.
Gjendja e Ziadin Selës, mjekët urdhërojnë ndalimin e vizitave Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela vazhdon të kurohet në spital, por edhe pse gjendja e tij është e qendrueshme, mjekët kanë
Ja si ikën deputetët e "BESA-s" para se paramilitarët të rrihnin për vdekje Ziadin Selën (VIDEO) Se deputetët e Lëvizjes BESA kanë ikur nga parlamenti, para se të shpërthej dhuna e huliganëve maqedonas, këtë veç e kan
"Tajsoni" shqiptar ka një mesazh për maqedonasit pas rrahjes së Ziadin Selës (FOTO LAJM) Nuri Seferi, apo i njohur si Nuri “Albanian Tyson” Seferi, boksieri i njohur shqiptar, përmes faqes së tij në facebook k
Ziadin Sela transferohet në spitalin e Tetovës Kreu i LR-PDSH Ziadin Sela i dhunuar barbarisht nga paramilitarët e maskuar që hynë të enjten mbrëma në Kuvendin e Maqed
Ahmeti, Xhaferi dhe Nuhiu drejt spitalit ku po qëndron Ziadin Sela Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti së bashku me kryetarin e ri të Parlamentit, Talat Xhaferi dhe me Ministrin e Punëve të Bre
Bujar Osmani: I urojmë shërim sa më të shpejtë Ziadin Selës Zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në një deklaratë të dhënë për media theksoi, pas mbledhjes së jashtëzakonshme të BDI-së
Taravari: A duhej që të vritej Sela që të shpëtonte pushteti? Lëvizja Për Reforma – PDSH ka mbajtur një konferencë për shtyp ku ka sqaruar gjithçka që ka ndodhur ditën e mbrëmshme dh
Zaev mbështet Zijadin Selën: S'ka takim partish, ai është në spital (VIDEO) Zoran Zaev dënoi me ton të ashpër sulmin e mbrëmshëm ndaj Kuvendit të Maqedonisë duke akuzuar Gruevskin se frymëzues të
PAMJE TE REJA/ Ja momenti kur Sela mbrohet nga sulmuesi (VIDEO) Ziadin Sela është lënduar rëndë gjatë kaosit në Kuvendin e Maqedonisë mbrëmë ku një grup i madh protestuesish hynë me dh
Maqedonasi që rrahu Selën: Shtriu poshtë shkërdhatë shqiptare! (FOTO LAJM) Një profil në Facebook me emrin Kosta Delov është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj kreut të LR-
Flet dhunuesi i Selës: Ndjenjë e papërshkruar kur e godisja me grushta në kokë (FOTO) Një profil në Facebook me emrin Kosta Delov është shprehur krenar për rrahjen brutale që e ka ushtruar ndaj liderit të L
LR-PDSH njofton zyrtarisht se Sela është në gjendje të mirë shëndetësore Lëvizja për Reforma PDSH ka njoftuar nëpërmjet një komunikate drejtuar mediave se gjendja shëndetësore e liderit te LR P