999 rezultate për

ziadin

Teuta Arifi shkarkon drejtorin e VMRO-së që rrahu Ziadin Selën Pas përfshirjes në skandalin e rrahjes së deputetëve në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, ish-drejtori i shkollës së
Rrëfen komandant Baruti, ja sa "frikacak" është huligani që sulmoi Ziadin Selën Xhem Llamallari, i njohur ndryshe si komandant Baruti, ka komentuar arrestimin e huliganit i cili sulmoi liderin e LR-PD
Kampioni Berat Jakupi i dedikon medaljen evropiane Ziadin Selës Një kampion i madh si Berat Jakupi s'do mend edhe gjestet i ka prej kampioni. Ai vizitoi Ziadin Selën ashtu si edhe s
Arrestohen dy të dyshuarit kryesor për sulmin ndaj Ziadin Selës, ja kush janë Autoritetet e Maqedonisë kanë vënë në pranga mëngjesin e sotëm dy të dyshuarit kryesorë për sulmin ndaj Ziadin Selës nat
Talat Xhaferi viziton Selën në Livadhi të Strugës (VIDEO) Kryeparlamentari i Maqedonisë, Talat Xhaferi ka vizituar të martën kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Sela në shtëpinë e tij në
Zekiri viziton Selën në Strugë (FOTO LAJM) Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka vizituar ditën e sotme Ziadin Selën në Strugë. Zekiri thotë se sot ka qenë në
Walker takon Ziadin Selën (VIDEO) Ish-shefi i OSBE-së dhe ndihmës sekretari i SHBA-ve në kohën e luftës së Kosovës, William Walker, është takuar sot me kr
Ja sa miliona u dhanë për likuidimin e Ziadin Selës Sulmi ndaj kreut të LR-PDSH-së nuk ka qenë thjesht një sulm si pasojë e trazirave të Kuvend, por i porositur. "press
Shokon gazetarja maqedonase: Qëllimi i huliganëve ishte vrasja e Ziadin Selës Gazetarja maqedonase Dushica Mrgja, e cila ka qenë dëshmitare e ngjarjes makabre në Parlament më 27 prill, ka thënë në e
Ja çfarë tha Sela pasi mbërriti në shtëpi (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, u prit në mënyrë madhështore nga qindra qytetarë para shtëpisë së tij në Livadhi të Stru
Leonora Jakupi: Mirë se erdhe Ziadin Sela, krenarë me ty (FOTO) Këngëtarja e famshme nga Kosova, Leonora Jakupi ka postuar në llogarinë e saj në Facebook videon e Ziadin Selës, teksa a
Xhaferi: Ziadin kthehu në Parlament sa më shpejt! Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi ka uruar Ziadin Selën pas daljes së tij nga spitali duke i dëshiruar që
Sela mbërrin në shtëpi, ja si pritet nga turma e ekzaltuar (VIDEO) Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela sapo ka arritur në shtëpinë e tij në Livadhi të Strugës, më i fuqishëm se kurrë më parë
Ziadin Sela del nga spitali më i fortë se kurrë (VIDEO) Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela ka lënë sot ambientet e Spitali i Tetovës, më i fuqishëm dhe më i fortë. Mjekët ka
Ja çfarë bënte një vit më parë paramilitari që dhunoi Ziadin Selën Personi i cili e tërhiqte zvarrë Ziadin Selën është i lirë dhe thotë se e ka bërë për të mbrojtur vendin, Maqedoninë.
Unikkatili ka një mesazh të fuqishëm për Ziadin Selën (FOTO LAJM) Sulmi në Kuvendin e Maqedonisë dhe sidomos lëndimi i kreut të LR-PDSH-së, Ziadin Selës, ka shkaktuar reagimin e shumë sh
Sela përlotet në spital, ja çfarë surprize i bëri 9-vjeçari (FOTO LAJM) Vizita e voglushi 9-vjeçar Xhelil Ameti, nga Fshati Balindoll i Gostivarit, ka përlotur kreun e LR-PDSH Ziadin Selës, në
Zaev për sulmin në Kuvend: Sela për mua është hero! Lideri i LSDM-së, Zoran Zaevi i ftuar sonte në emisionin “Click Plus” ka treguar për trimërinë e liderit të LR-PDSH-së,
Brukseli ngrihet në këmbë për Ziadin Selën Shqiptarë dhe përfaqësues shoqatash në Bruksel, kanë paralajmëruar se do të mbajnë protesta masive edhe para Komisionit
Shqiptarët ngrenë në këmbë Brukselin për Ziadin Selën Një grup shoqatash kanë paralajmëruar protestë masive në Bruksel në përkrahje të Ziadin Selës dhe zbardhjen e sulmit të