999 rezultate për

ziadin

Sela "përplaset" me eurokomisarin Han Komisioneri për Zgjerim i BE-së Johanes Han ka zhvilluar një takim me liderin e LR-PDSH-së, Ziadin Sela. Ky i fundit
Edhe turqit i bashkohen LR-PDSH-së së Ziadin Selës Mbrëmjen e së enjtes në fshatin Banjicë e Epërme të Gostivarit, Lëvizja për Reforma PDSH ka realizuar takim me akti
Konfiskohet pajisja qe zbardh sulmin mbi Ziadin Selën Policia e krimit të dhunshëm dhe njësia speciale Alfa njofton se ka konfiskuar disa pajisje në shtëpinë e një gazetarej
Anëtar i ri në koalicionin e Ziadin Selës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti ka pasur bisedë telefonike me kreun e PDSH-së, Menduh Thaçi, me kërkesë të liderit integrist,
Si ia shpërbleu Ziadin Sela policit që i shpëtoi jetën (VIDEO) Pjestari i sigurimit të Kuvendit të Maqedonisë që shpëtoi Ziadin Selën në natën kur huliganët e rrahën atë, Fetah Alimi
Maqedoni Kerko Kerko 15:29 - Zbulohen yjet që do të gjuajnë 11-metërshat nëse finalja shkon me penallti (FOTO LAJM) 15:24 - Babai i Ergit pyet varrmihësin "ku Pjestari i sigurimit të Kuvendit të Maqedonisë që shpëtoi Ziadin Selën në natën kur huliganët e rrahën atë, Fetah Alimi
Ja cilat ministri pritet të marrë Ziadin Sela Takimi i ditës së sotme mes Ahmetit Selës dhe Zaevit i kanë dhënë fund bisedimeve për formimin e qeverisë së re. Mës
Trondit Ziadin Sela: Donin të më vrisnin (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, duke folur për natën e sulmit të 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ka thënë për emisi
Ziadin Sela ka një porosi për ministrin e brendshëm Agim Nuhiu (VIDEO) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela sonte në emisionin “10 minuta” ka goditur edhe ministrin e MPB-së, Agim Nuhiu për mos rea
Ziadin Sela dëshmon sot për sulmin në Kuvendin e Maqedonisë (FOTO LAJM) Kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, pritet të dëshmojë sot për sulmin e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, ku ai mbeti shu
Gazetarja kosovare: Sela është më i fortë se guri! (FOTO) Gazetarja e mirënjohur nga Kosova, Jeta Xharra ka vizituar në Strugë kreun e LR-PDSH-së, Ziadin Selën. Vizita vjen n
Nuri Seferi ka një premtim për Ziadin Selën pas takimit Boksieri i njohur shqiptar, Nuri Seferi ka takuar deputetin e parlamentit të Maqedonisë, Ziadin Sela. Ai i ka pohuar
Sela vendos sot nëse do jetë pjesë e qeverisë së Zaev apo jo Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, do të vendosë sot nëse do të marrë pjesë në qeverinë e kryeruar nga kreu i
Zoran Zaev takon Ziadin Selën në Tetovë Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev, është takuar me kreun e LR-PDSH-së në Tetovë. Ata pritet të diskutojnë për formimin e qeveri
Pamje të reja, ja si u rrah Ziadin Sela në Kuvend (FOTO LAJM) Organizata "Civil" ka publikuar sot disa fotografi ekskluzive të natës së përgjakshme të 27 prillit në Kuvendin e Maqedo
Analisti shqiptar: Ja kush e donte të vdekur Ziadin Selën Profesori dhe njohësi i çështjeve politike në Maqedoni, Mersel Bilalli në një intervistë për “Bota sot” ka komentuar ndo
DioGuardi rrëfen para Kongresit: Plani ishte për të vrarë Zijadin Selën "Për muaj të tërë, përpara sulmit të tmerrshëm më 27 prill, Ziadin Sela kreu i LR-PDSH ishte objektiv i një vargu protes
Pushohet nga puna polici që shpëtoi Ziadin Selën Ministri i Punëve të Brendshme, Agim Nuhiu, ka pezulluar nga puna Abdylfetah Alimin, policin që shpëtoi deputetin Ziadin
Gjendja e Ziadin Selës, do shkojë jashtë për kontroll të specializuar Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së, Arben Taravari, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se kreu i kësaj partie
Ziadin Sela ka një mesazh për të gjithë shqiptarët kreu i LR-PDSH-së, Ziadin Sela është kthyer në shtëpi tashmë pas tentativës për ta vrarë në Kuvendin e Maqedonisë. Ai u